Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Gunaydin canim malesef guzel haber veremiyorum ilk defa hic yumurta gormedi poliklnikteki dr.kan verdim artik hic yumurtaya kac fsh cikar dusunmek bile istemiyorum korkunun ecele faydasi yok.ogleden sonra da özele gidicez cok kotuyun
Poliklinik doktoru kadın dogumcu değil di mi tatlim? belki vardır bi hata üzme kendini ne olur offff çekecek cilemiz var demekki, bak bana ! o kadar yumurtaya elim kolum bağlı kaldım,sikma ne olur canını ne yazacağımı bilemedim, nasıl teselli versem aklım yetmedi üzülme ne olur...

Tup bebek poliklniginde hastanenin..ilk defa boyle birseyle karsilastim şok icindeyim.kan sonuclarimi bekliyorun bakalim ne cikacak

Uzulmemek elde mi sanki evli olmazsam bu cile olmicak gibi..alip basimi gidesim var. .ben son 2 ay disinda her ay gittim hastaneye 1 yildir..hic boyle biseyle karsilasmamistim.bakalim ogleden sonraki ne dicek

Canim ancak bu kadar olur. Az once yuruyusteyken aklima geldin,eve gidince bi yazayim diye usunuyordum,sen once davranmissin.
Iyi diyelim iyi olalim canim,mucadeleye devam.
Guzel bir haber daha yok ama olacak insallah yakin zamanda:)

Gunaydin canim malesef guzel haber veremiyorum ilk defa hic yumurta gormedi poliklnikteki dr.kan verdim artik hic yumurtaya kac fsh cikar dusunmek bile istemiyorum korkunun ecele faydasi yok.ogleden sonra da özele gidicez cok kotuyun
Morelll bozmak yok bu ay olmaz onumuzdeki ay olur. Hormonlarimiz ne zamam ne yapacagi belli olmuyor. Kan sonucun cok cok iyi cikicak insallahhh ...

Canim benim bu durumlarda ne yazilir hic bilmiyorum. Uzulme desem de biliyorun ki uzuleceksin. Malesef boyle seylerle de karsilasiyoruz ama birakmayacagiz canim. Insallah bir dahaki ay olacak. Hem dur bakalim sonuclar bir ciksin,doktorun bisey dedi mi?

Uzulmemek elde mi sanki evli olmazsam bu cile olmicak gibi..alip basimi gidesim var. .ben son 2 ay disinda her ay gittim hastaneye 1 yildir..hic boyle biseyle karsilasmamistim.bakalim ogleden sonraki ne dicek
Değil tabiki tatlim ama olabiliyor böyle durumlar ...kendi kendini yeme, bir sonraki ay her şey daha farklı olur,allah büyük...

canım günaydın lütfen üzülme benimde kadın doğumcu görememişti sonra onun göremediğini tüp bebek merkezi gördü hem de 3 tane.

Ayrıca daha adetin kaçıncı günü bazen 5. günü ortaya çıkıyo antral folükler ve güzel bakılmazsa görülmezler

canım günaydın lütfen üzülme benimde kadın doğumcu görememişti sonra onun göremediğini tüp bebek merkezi gördü hem de 3 tane.

Ayrıca daha adetin kaçıncı günü bazen 5. günü ortaya çıkıyo antral folükler ve güzel bakılmazsa görülmezler

Canim ancak bu kadar olur. Az once yuruyusteyken aklima geldin,eve gidince bi yazayim diye usunuyordum,sen once davranmissin.
Iyi diyelim iyi olalim canim,mucadeleye devam.
Guzel bir haber daha yok ama olacak insallah yakin zamanda:)
ayy canımm kalp kalbe karşıymış :) ne güzel yürüyüş yapıyosun keşke ben de o işlere bi başlasam artık spor güzel şey :) İnşallah hepinizin güzel haberlerini en kısa zamanda alırım.. Ben de şimdi 19 eylüle randevu aldım göğşen beyden.. inşallah yolunda gider herşet ben de size güzel haber verebilirim.. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Sagol canim insallah umarim o beklenmedik bicimde iyi cikar
canım poliklinikte belki çok detaylı bakılamamıştır.. Bazen oluyoki bi doktor hiç folikül yok derken diğeri aynı gün 3-5 folikül görebiliyo, bazen doktorla alakalı olabiliyo , dönem dönem hepimizin başına geldi böyle şeyler, lütfen canını sıkma.. Hadi öğleden sonra iyi haberlerle gel inşallah

Sagol canim insalllah...şok icindeyim..bu arada hakan yaraliya gidicem ben.

Sagol canim insalllah...şok icindeyim..bu arada hakan yaraliya gidicem ben.
hadi bakalım inşallah hayırlı uğurlu olur canım.. Kalbinden geçene vesile olur hakan yaralı çok iyi olduğunu duyduğum bi doktor.. Ben de 19 eylüle göğşen önalandan randevu aldım Başkent hastanesinden.. Hadi sen siftahı yap bugün sonu güzel olacak bi tedaviye başla inşallah biz de arkandan geliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…