Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Gunaydiiiiiiin canlarrrrrr:KK73:

Mutlu bir hafta gecirelim insallah.
Mutlu ve guzel haberler aldigimiz bir hafta olsun.

no_name_ no_name_ kolay gelsin canim:temizlik:

D dstn33 arkadasim gittin mi,cok merak ediyorum,insallllllah guzel haberler verirsin bize.

illusive illusive adet oldun mu canim?

Herkese gunaydinnnnnn tekrar:spor:

Dun boluya gidip geldik,cok yorgunum ama yuruyusu birakacak miyim,hayiiiiiir:KK20:
Benden de herkese günaydın arkadaşlar.. yok olmadım canım adet doktora :KK43: çarşamba gideceğim bakalım doktora :KK43:

Ben de yanarım da yumurta sayımı arttırdığını yanarım, nooldu şimdi tedavide yok, 8 yumi çöpe gitti :KK66: eee neticede cepten yiyoruz, bunlar hep rezervden gidiyor :KK66:
Canım hiç üzülme bak bende bu ay yumoş bile yoktu belki bitti :KK43: senin şansın çok yüksek ben inanıyorum

Ben de yanarım da yumurta sayımı arttırdığını yanarım, nooldu şimdi tedavide yok, 8 yumi çöpe gitti :KK66: eee neticede cepten yiyoruz, bunlar hep rezervden gidiyor :KK66:

O yumislerle oyle guzel tup yapilirdi ki,ah bende olsa o 8 yumis,kirk takla atarim valla:KK76:

Canim daha dur,belki dogal yoldan olacak,calismayi birakma sen:halay:

:KK48:

Canim evin denize yakin mi bilmiyoum ama deniz kenarinda yuruyus super olur. Bir gun yurursen gerisi geliyor zaten.
Bi baslayabilsemmmm, gerisi gelir dediğin gibi ama o başlamada takiliyorum tatlim,evimin yani koşu parkuru oysa, bi de gussel ağaçlar goller ama içimden gelmiyor:KK43:

Bi baslayabilsemmmm, gerisi gelir dediğin gibi ama o başlamada takiliyorum tatlim,evimin yani koşu parkuru oysa, bi de gussel ağaçlar goller ama içimden gelmiyor:KK43:

Oooo super canim. Valla oyle bir yerde daha hevesli yurunur. Bikac gun kendini zorla,sonra nasil hosuna gidecek bak. Kesinlikle mutluluk hormonu salgiliyor insan,enerji doluyor,zinde oluyor.

Basla,basla,basla,basla,baslaaa:)

Oooo super canim. Valla oyle bir yerde daha hevesli yurunur. Bikac gun kendini zorla,sonra nasil hosuna gidecek bak. Kesinlikle mutluluk hormonu salgiliyor insan,enerji doluyor,zinde oluyor.

Basla,basla,basla,basla,baslaaa:)
Eyvah eyvahhhhh, bu tezahürata nasıl baslanmazzz:KK66: yarın bi zorla kalkayim barı :KK66:

Günaydın kızlarrr ben geldimmm :KK73::KK73::KK73: umarım herkes çok iyidir :KK37::KK37::KK37: Ben aynı bildiğiniz gibiyim çok şükür sağ sağlim döndüm :KK24::KK24:.. cuma- c.tesi ovul testim pik oldu yani pazar çatladı ama dün biz sabahtan geceye yollarda yorulduk birazcık gezdik sabah da eşimi 3 günlüğüne istanbula yolladım yani bu ay da benden umut yok :KK22::KK22:ama hesaplarıma günü bayramdan sonraki p.tesi adetimin 2 veya 3. günü oluyo randevu alıcam tüp bebek muayenesi için :KK73::KK73: umutlarım diğer aya :21::21::21: hepinizi çok özledim yazışmaları takip edemedim var mı yeni güzel haberlerimiz ??

Gunaydiiiiiiin canlarrrrrr:KK73:

Mutlu bir hafta gecirelim insallah.
Mutlu ve guzel haberler aldigimiz bir hafta olsun.

no_name_ no_name_ kolay gelsin canim:temizlik:

D dstn33 arkadasim gittin mi,cok merak ediyorum,insallllllah guzel haberler verirsin bize.

illusive illusive adet oldun mu canim?

Herkese gunaydinnnnnn tekrar:spor:

Dun boluya gidip geldik,cok yorgunum ama yuruyusu birakacak miyim,hayiiiiiir:KK20:
Gunaydin canim malesef guzel haber veremiyorum ilk defa hic yumurta gormedi poliklnikteki dr.kan verdim artik hic yumurtaya kac fsh cikar dusunmek bile istemiyorum korkunun ecele faydasi yok.ogleden sonra da özele gidicez cok kotuyun

X