Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Herkese günaydın ve hayırlı cumalar olsun hepimize inşallah. Rabbim tüm dualarımızı dileklerimizi tez zamanda hayırlısı ile kabul etsin inşallah..

Bir dua paylaşayım dedim... tüm ilaçlar, kürler tamam ama Rabbim ol derse hepsi bahane aslında.. Bu akşam halamın 7 si okunuyor o duaya gideceğim ve hepimiz için dua edeceğim inşallah..

CUMA GÜNÜ OKUNACAK DİLEK DUASI
Cuma günü akşam ezanına 45 dakika kala “Ya Meliki Muktedir sin Allah’ım bana yardım et” ismini (100) defa tekrarlayıp sonrada dileğini söyleyen kişi sıkıntıdan kurtulur ve derdine derman bulur.

Allahim halanin 7si icin yapilan tum dualari kabul etsin insallah

Dua icin de tesekkurler canim.

Doktora gidecek misin,gelmedi sanirim adetin?

Allahim halanin 7si icin yapilan tum dualari kabul etsin insallah

Dua icin de tesekkurler canim.

Doktora gidecek misin,gelmedi sanirim adetin?

Amin canım Allah Razı olsun Rabbim ellerini açıp dua eden derdine derman arayan herkesin dualarını kabul etsin inşallah halacığıma da rahmet etsin...

Canım doktora gideceğim evet adetim hala gelmedi ama göğüslerimde acayip şişti anlamadım neler oluyor ama bekliyim diyorum bir kaç gün daha öyle gidiyim şimdi gidip tekrar yumurta yok derse üzülmek istemiyorum.

Kizlarrrr sizleri de yuruyuse davet ediyorum

Calisan kizlari haftasonlari,evde olanlari her zaman bekliyoruuuum

Once sagligimiz ve kendimiz icin,daha sonra da bebisler icin,haydi kizlaaaaar

Aminnnnn canimcim

Haftasonunu da gecir bakalim o zaman. Gelmezse gidersin.
Adet gelmedigi icin belki siskinlik vardir.
O altin yumurta illaki cikacak canim,uzulmek yooook.

güzel haberler alalım da ister aktardan olsun,ister saraçoğlundaannnn

Kizlar size umut dolu haberler getirdim arkadasimin eltisi 20yillik bebek hasreti cekiyordu ve menepoza girmisti artik adet sokturuch yrine menepozla ilgili ilaclar kullaniyormus neyse mide bulantilari falan vsr karnimda sislik var diye hastaneye gidiyor zaten adet olmaysli yillar olmus bir bakiorlar 6 aylik hamile ve suan duya tatlısı bir kizi var tam bir mucize.. Allah herkese boyle mucizeler nasip etsin benimki farkli bir hikaye onuda anlatırım ;-)

yürüyüş gibisi var mıııı..günaşırı yürüyorum ben de.dün 10bin adım yapmışım

Masallah masallah canim
Kesinlikle yuruyus gibisi yok,insan kendini daha zinde hissediyor.
6 km.yurudum ben de ama adim olarak kac adima tekabül eder 6 km. bilemiyorum:)

Adimsayarlar var,onunla mi sayiyorsun canim?

Cok tesekkur ederiz, gercekten tam bir mucize ve umut etmemizi saglayacak bir hikaye,masallah eltinize:)
Sizin hikayenizi de merak ettim simdi:)

Bu arada az önce 1 çay kaşığı hayıt tohumunun kaç gr olduğuna baktım =))
yaklaşık 1 buçuk gr ve günde 2 seferden aşağı yukarı 3 gr içiyoruz 1 günde..vee aslan pençesiyle nerdeyse aynı zamanlarda bitiyo hayıtımız daa =)) (işsizlik bu olsa gerek

Ben de merak etmistim,iyi olmus hesapladigin
Tam 2.5 ay yetecek kadar zaten o set demislerdi.
Canim yazdin belki ama hatirlamiyorum,kusura bakma. Tup denemis miydin sen?

cep telefonu uygulaması kullanıyorum cnm ben

Himmmm,evet o daha teknolojik
Merak ettim baktim,10000 adim 8km.ye esitmis. O zaman ben de 7000-8000 adim arasi atmisim ama dogru olan senin yaptigin.
SAGLIK ICIN 10.000 ADIM

Ilk gunler birden kendimi yormayim dedim ama ben de 10.000e cikaririm bir sure sonra. Madem basladik,tam yapalim degil mi,havalar elverdigince tabi:)

Telefonunun ozelligi mi yoksa,indirebiliyor muyuz telefona? Iph... telefon markasinin kendi ozelligi diye duymustum sanki ama emin degilim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…