Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Anladım canım şimdi bir süre bıraktım ot içmeyi.

Ben de bırakmıştım gündür içmeyi ben de tekrar başlıyım o zaman soğana ve diğerlerine.. peki incir kürü falan önermediler mi hiç?

Sordum ama sizin bu degerlerinizle hemen inci kuru olmaz. Once erken menopoz kuruyle degerlerini duzenleyecegiz,ondan sonra sira incire gelecek dedi.
Videolarini cok izledi annem,ben cok izlemedim ama sirasi onemlidir diye dusunerek merkezi arayip oyle kullanmak istedim,kafama gore yapmayim,fayda yerine zarari olmasin diye dusundum.

Ilk olarak sogan kuruyle basliyoruz ya kurlere,adet bittikten 3 gun sonra baslaniyor sogan kurune.

Tamam canim. Ben kahvaltı ve akşam yemeğinden iki saat sonra diye biliyordum aslan pençesini. Saraçoğlu nün sitesinde öyle yaziyordu galiba. Akşam içiliyor senin biki kagidinda. Ne yapsam acaba akşamları icsem mi aslan pencesi

Tam anlamiyla yaparsan faydasi daha cok olur canim. Yine de sen bilirsin. Ben birakmadan 2.5 aya tamamlayacagim. Tam 2.5 ay yetecekmis zaten kurler.

Canım çok sağol. Evet iki günde bir bile icsem faydası ni gorurum belki. Peki hayiti üç ay kullanacagim inşallah. Aslan pençesini de hayiti kullandığım müddetçe kullanmalı mıyım?

Canim aslan pencesini 1 ay icecegim ben. Hayiti da bitene kadar dedi. Hayitim 90 gr.
Bitene kadar ikisi beraber devam edecek. Aslan pencesi biterken hayit bitmedi diyelim,1 cay kasigi koydugum icin ne kadar surede bitecek bilemiyorum, hayita bitene kadar devam.

Canim aslan pencesini 1 ay icecegim ben. Hayiti da bitene kadar dedi. Hayitim 90 gr.
Bitene kadar ikisi beraber devam edecek. Aslan pencesi biterken hayit bitmedi diyelim,1 cay kasigi koydugum icin ne kadar surede bitecek bilemiyorum, hayita bitene kadar devam.
aynen 90 gr hayıtımız çay kaşığıyla biraz zor bitcek 1 ayda sanki =) bitene kadar devaamm

Tam anlamiyla yaparsan faydasi daha cok olur canim. Yine de sen bilirsin. Ben birakmadan 2.5 aya tamamlayacagim. Tam 2.5 ay yetecekmis zaten kurler.

Aslanpençesi ni adet döneminde icebiliyor muyuz canım?

Canim hic ara vermeden yapacaksin,biri bitince birine basla dedi. Adet olunca birakilacak olsa soylerlerdi.
Sogan kurune de adet olsaniz da devam edin,birakmayin dediler. Sadece cok asiri kanama olursa 2 3 gun ara verip devam edin dediler.
Su an adetim, bitince mi başlasam diye dusundum de aslanpençesine
O zaman yarın akşam baslayayim inşallah. purplebliss purplebliss , sen, ben Ucumuz hemen hemen aynı zamanda başladık bu küre :) Sonuçları beraber öğreneceğiz inşallah :)

O zaman yarın akşam baslayayim inşallah. purplebliss purplebliss , sen, ben Ucumuz hemen hemen aynı zamanda başladık bu küre :) Sonuçları beraber öğreneceğiz inşallah :)
ayy inşallahh güzel haberler veririz hepimizde.soğan kürü yapmışmıydın cnm sen..bizdeki kürle gelen notta, soğan küründen sonra adetiniz bitince başlayın hayıt ve aslan pençesine yazıyo

ayy inşallahh güzel haberler veririz hepimizde.soğan kürü yapmışmıydın cnm sen..bizdeki kürle gelen notta, soğan küründen sonra adetiniz bitince başlayın hayıt ve aslan pençesine yazıyo

Canım soğan kürünu ben sanırım şubat ve mart ayında yapmıştım. Bir daha yapmadım. Ben forumlarda çok okuyunca hayiti, gittim aktara sordum öylelikle aldım başladım yani. Saraçoğlu ndan almak aklıma gelmedi. O yuzden sırayla farklı kurlerle yapıldığını bilmiyordum.

Aynen canim. Insallllah arka arkaya hamis kalirizhepimiz:anneadayı:

X