Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Himmmm,evet o daha teknolojik:KK66:
Merak ettim baktim,10000 adim 8km.ye esitmis. O zaman ben de 7000-8000 adim arasi atmisim ama dogru olan senin yaptigin.
SAGLIK ICIN 10.000 ADIM:KK71::KK73:

Ilk gunler birden kendimi yormayim dedim ama ben de 10.000e cikaririm bir sure sonra. Madem basladik,tam yapalim degil mi,havalar elverdigince tabi:)

Telefonunun ozelligi mi yoksa,indirebiliyor muyuz telefona? Iph... telefon markasinin kendi ozelligi diye duymustum sanki ama emin degilim.
evetttt sadece bebişler için değil sağlığımız için çok çok önemli yürüyüş..3bin 4 bin derken bu günlere geldim ben de =))
s health diye bi uygulama indirdim ben

Yumurta takibi yaptiriyor musun?
Asagi yukari kac yumurtan olusuyor?
Insallah bu kurlerle dogal yoldan olacak ve tedaviye gerek kalmayacak canim.
ya aşılama zamanı yumurta takibi yapıldı, doktorum söylüyodu bişeyler ama o heyecanla inan hiç hatırlamıyorum bile.burdaki yorumları okuyunca benimki kaçtı acaba diye düşündüm hatta =))

evetttt sadece bebişler için değil sağlığımız için çok çok önemli yürüyüş..3bin 4 bin derken bu günlere geldim ben de =))
s health diye bi uygulama indirdim ben

Aynen canim. Once biz saglikli ve iyi olacagiz ki bebisler gelebilsin:)
Yavas yavas arttirmak daha iyi. Birden 10.000e baslayinca vücut daha cok hamlayabilir.
Ne zamandir yuruyorsun,yani yaz kis hic birakmaz misin?
Kisin da yuruyor musun?
Ben soguk ve ruzgarlar baslayinca devam edemiyorum.

Bir bakayim o dedigin uygulamaya.

ya aşılama zamanı yumurta takibi yapıldı, doktorum söylüyodu bişeyler ama o heyecanla inan hiç hatırlamıyorum bile.burdaki yorumları okuyunca benimki kaçtı acaba diye düşündüm hatta =))

Asilamadan sonra hic gidip baktirmadin sanirim.
Ben tedavilerin arasinda bikac defa baktirmistim kac yumurta var diye.bu ay baktirmadim. Su kurler bir bitsin de merak ediyorum artacak mi. Hep 3 tane oluyordu daha oncelerde,hem tedavilerde hem de tedavi disinda.

Asilamadan sonra hic gidip baktirmadin sanirim.
Ben tedavilerin arasinda bikac defa baktirmistim kac yumurta var diye.bu ay baktirmadim. Su kurler bir bitsin de merak ediyorum artacak mi. Hep 3 tane oluyordu daha oncelerde,hem tedavilerde hem de tedavi disinda.

aşılamadan sonra gitmedim hiç doktoruma,son aşılamadan sonra ağlayarak doktorumu aradığımda bi tatile çık kendine gel o sırada soğan kürünü yap sonra gel demişti,soğan kürüne başlamışken bu kürlere de devam edince hiç gitmedim.Çok stres olmuştum aşılama zamanlarında biraz bu kürlerle kafa dağıtmak istiyorum,o yüzden hepsi bitince gidip görüncem

Aynen canim. Once biz saglikli ve iyi olacagiz ki bebisler gelebilsin:)
Yavas yavas arttirmak daha iyi. Birden 10.000e baslayinca vücut daha cok hamlayabilir.
Ne zamandir yuruyorsun,yani yaz kis hic birakmaz misin?
Kisin da yuruyor musun?
Ben soguk ve ruzgarlar baslayinca devam edemiyorum.

Bir bakayim o dedigin uygulamaya.
ben kendimi bildim bileli hep yürürüm yaz kış demeden,şu an bi yürüyüş parkurum olmasa da en azından bi çarşı turu atıp dönerim =))

aşılamadan sonra gitmedim hiç doktoruma,son aşılamadan sonra ağlayarak doktorumu aradığımda bi tatile çık kendine gel o sırada soğan kürünü yap sonra gel demişti,soğan kürüne başlamışken bu kürlere de devam edince hiç gitmedim.Çok stres olmuştum aşılama zamanlarında biraz bu kürlerle kafa dağıtmak istiyorum,o yüzden hepsi bitince gidip görüncem

Doktorun ne dediyse onu yap tabi canim.
Fayda gorecegimize inaniyorum ben.

Canolar su mubarek cuma gunu yuzu suyu hurmetine bizi de selamete cikarsin Allahim.oyle icim kabariyor ki bazen.bir umutlu bir bunalim olmak beni cok yipratti.iki saate kalmaz yine yazarim "hey yavrum elbet biz de catir catir dogururuz da kalitelisini bekliyoruz"diye.dengesiz miyim neyim

Canolar su mubarek cuma gunu yuzu suyu hurmetine bizi de selamete cikarsin Allahim.oyle icim kabariyor ki bazen.bir umutlu bir bunalim olmak beni cok yipratti.iki saate kalmaz yine yazarim "hey yavrum elbet biz de catir catir dogururuz da kalitelisini bekliyoruz"diye.dengesiz miyim neyim
aynen aynen dengesiz yaptı bu bebiş işleri biziiiiii.bi gün yok bebek fln olmıcak diyorum ertesi gün tabiki olcak bi vakti var diyorum:KK45:

"Hey yavrum...." cumlende takılı kalmani diliyorum canim:rapci:

Kizlar selam hayirli cumalarimiz olsun. Bu hafta pek bakamadim buraya. Umarim guzel gelismeler olmustur sizlerde. Ben bu ay 14 gun sonra degilde 24 gun sonra gordum kirmizilari ve sadece 3 gun surdu. Karnimda haala daha agri oluyor. Umutlar eylule kaldi yani bende bi tarafim adam akilli bi doktora git ilac vs al diyo bi tarafimda akışına birak hayirlisi ne ise o olsun diyo. Yani aynen benimde duygularim karmakarışık. Birde belki duymusunuzdur Kibariye 3 aylik hamileymis ve 56 yasinda kizlar buna ne demeli :63:

Kizlar selam hayirli cumalarimiz olsun. Bu hafta pek bakamadim buraya. Umarim guzel gelismeler olmustur sizlerde. Ben bu ay 14 gun sonra degilde 24 gun sonra gordum kirmizilari ve sadece 3 gun surdu. Karnimda haala daha agri oluyor. Umutlar eylule kaldi yani bende bi tarafim adam akilli bi doktora git ilac vs al diyo bi tarafimda akışına birak hayirlisi ne ise o olsun diyo. Yani aynen benimde duygularim karmakarışık. Birde belki duymusunuzdur Kibariye 3 aylik hamileymis ve 56 yasinda kizlar buna ne demeli :63:

Kesin mi o haber?
Doktorlar imkansiz,yumurta naklidir diyorlar.
Kendini nasil iyi hissedeceksen oyle yap tabi canim ama tedavi olmasan da biraz takviyelere agirlik verebilirsin. Daha sonra tedaviye kararverirsen de biraz da vücudunu hazirlamis olursun.

ya evet ya yumurta nakli ya da dondurulmuş yumurta diyolar..olsun nolursa olsun 56 yaşında hamile kalınıyosa geç kalmış sayılmayız halaaaaaaaaaaaaaaaaa:rapci::rapci:

kızlarr bu kürü yaparken kasıklarınızda hafiften bi ağrı oluyo mu,yoksa benim ovülasyon yaklaştığı için mi başladı ağrım

X