Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Allah kabul etsin dualarini.
Iyi calismalar.

Canimizi sıkmak yok canimm . Bekle bakalim bikac gun daha. Olmazsan zaten doktora gidecektin sanirim,doktorun bir sey soyler. Hemen moral bozma.
Allah razı olsun canım inşallah Rabbim bizim dualarımızı kabul eder Halacığıma rahmet eder.

Bakalım gideceğim bu cumartesi doktora ne diyecek canım..

Sagol canim. Iyi oldu valla. Bikac kilo fazlam var,hem onu vermeliyim,hem de saglik ve bebis icin yurumeliyim dedim. Ilk gun cok abartmayalim dedik. 5 6 km.yuruduk ama hamlamis vücudum,yoruldum.

Sana da kolay gelsin canim. Benim de bir temizlige girismem lazim ama benimki baya buyuk olacak. Duvarlari sildirmem lazim,koltuklari sildirmem lazim,suanda canim istemiyor. Biraz daha zaman gecsin bakalim,eylulun sonlarina dogru insallah.

Cuma olsan da iyi canim.niye 4.gun veresin. Cumartesi de acik oluyor merkezler.

Cok guzel seyler dicek.
Canım benim şimdi gördüm etiketi.. Bana bazen uyarı gelmiyor.. Evet canım duaya gidiyorum ve işe başladım o yüzden bir de sigara bırakma hapına da başladım bugün 3. günüm bir garip hormonlar alt üst oldu...
Ama Allahın izniyle bırakacağım şu illeti...

Birakirsin canim insallah. Hem senin sagligin hem de bebis icin faydali olacak canim.

Akupunktur yoluyla sigara bırakmayı denesen?

Allah kabul etsin ins. Sigarayi birakabilseni ne guzel olur.ins hap ise yarar.

Birakirsin canim insallah. Hem senin sagligin hem de bebis icin faydali olacak canim.

İnşallah canım..

Akupunktur yoluyla sigara bırakmayı denesen?
Akapunktura gidip gelmek zor geldi bu hapla çok bırakan oldu etrafımda ama psikolojiyi biraz etkiliyormuş aman kurtulayımda şundan çok istiyorum.

Allah kabul etsin ins. Sigarayi birakabilseni ne guzel olur.ins hap ise yarar.
İnşallah canım bırakacağım çok istiyorum.

Ben kan vermek icin etlik zubeyde hn gidiyordum hep. disarida sadece amh ölcturdum.hos zaten ozele gitcez o da bir alternatif.

Normalde ctsi ya da pazar gelir bayan temizlik icin.hafta ici bir okulda calisiyor.bugun haftasonu gibi hissediyorum.tuhafim

O hapin yaninda vitamin b complex ic. Agresifligi, sigara krizlerini önlüyor . Benim eşim igne tedavisi yoluyla sigarayı bıraktı şükür. Doktor Agresifligi önlemek icin vitamin b complex vermişti

O hapin yaninda vitamin b complex ic. Agresifligi, sigara krizlerini önlüyor . Benim eşim igne tedavisi yoluyla sigarayı bıraktı şükür. Doktor Agresifligi önlemek icin vitamin b complex vermişti
Ayyyy çok sağol hemen alıyım o zaman inanılmaz bir etki yaptı daha 3. günde bile ama bırakacağım ben bunu inşallah...

Kızlar akşam haberlerde Kibariyenin hamile olduğu çıktı 56 yaşındaymış.. Cumartesi doğru mu değil mi diye bu haber açıklama yapacakmış..
Doğruysa toplu olarak camdan atalım kendimizi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…