Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kızlarrrrr şimdi eve girdim, dr her şey çok güzel tedaviye cevap vermiş yumurtalar dedi,çok şükür maşallahhhhh.... gelişmiş 2 yumi var 1 adette geriden gelen var...bugün yarın 150 mg menogona devam, bugün ilişki verdi cumartesi sabah tekrar e2 ve progesteron bakılacak, cmt tahminen vurur çTLtmYı pazarda aşılamayı yaparız gibi birşeyler dedi :) illusive illusive saol canııım

kızlarrrrr şimdi eve girdim, dr her şey çok güzel tedaviye cevap vermiş yumurtalar dedi,çok şükür maşallahhhhh.... gelişmiş 2 yumi var 1 adette geriden gelen var...bugün yarın 150 mg menogona devam, bugün ilişki verdi cumartesi sabah tekrar e2 ve progesteron bakılacak, cmt tahminen vurur çTLtmYı pazarda aşılamayı yaparız gibi birşeyler dedi :) illusive illusive saol canııım
Bakkkk ben dedimmmm güzel bir değer diye.. ay hadi inşallah canımmmm güzel düşün güzel olsun....

Vitamin b complex her sabah kahvaltısında 1 tane içilmelidir. 3 ay boyunca. Sigara icme krizi gelince haptan 1 tane agizda emmeli. Kullanış böyle demişti doktor

Ben sana demistimmmmm:KK5:

Kızlar ne sorcam şimdi 4 gün iğneden sonra adetin 7. Günü e2 ve progesteron kaç olması gerek tahmini? Hiç bilmiyorum bu dönemki sonuclari

Amanın kizlarrrrrrrrrr e2 369 çıkmış, yandım ben. Kist mi oldu kiiiiiii....çok isteyince olmayacak demekki..çok yüksek di mi? :KK43: :KK43: Doktoru bekliyorum:KK43:(((((((

Canım sen tedavidesin, düzenli olarak yükselecek e2.
Gelişen yumurta başı 150 civarı yükseliyor e2, doktor da söylemiş ultrasonda bakıp zaten sanırım. 2 folikül de döllenirse istememene rağmen ikizler gelebilir hazırlıklı ol derim.
:nazar::nazar::anneadayı:
Progesteronun da 1.5 üstüne çıkmaması lazım. Bu arada lh da çatlatma iğnesine kadar yükselmemeli. Az kaldı sevinçli haberler almamıza hissediyorum..
:halay: :halay: :halay: :halay:
:skandal::skandal::skandal::skandal:

Beren saate de hamilelik nasil.gidiyor demisler,o da "super" demis. Dalga mi gecti bilmiyorum ama insallah hamiledir. Kibariyeden ziyade berene sevinirim.
Ay inşallah o kız hamiledir ya gencecik daha epeydir istiyor bebek.. Rabbim hepimize hayırlısıyla nasip eder inşallah..

Cok sevindim canim. Hayirlisi olsun insallah.

X