Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Yapma yavrum beee, neler duyup okuyoruz,bizzat şahit oluyoruz,hepimiz anne olscaz, sakin ümitsizliğe kapılayim deme...her kadında olan o altın yumurtayı yakalayacagiz Allahın izni ile

Yapma yavrum beee, neler duyup okuyoruz,bizzat şahit oluyoruz,hepimiz anne olscaz, sakin ümitsizliğe kapılayim deme...her kadında olan o altın yumurtayı yakalayacagiz Allahın izni ile
Ümitsizliğe kapılmak istemiyorum ama ne biliyim bugün iyice içim buruldu.. Halamın cenazesine arkadaşlarım koca koca çocuklarıyla geldiler orada bana herkes sordu sen ne zaman düşünüyorsun diye ben kısmet diyebildim sadece.. Bir arkadaşımda aynı yaştayız bana mesaj atmış 4. ye bebek istiyordu 2. eşinden hamile olduğunu yazmış.
Ben çok geç kaldım çokkkkkk... Kimseye kızamam kendim beklettim bu kadar.. Ama ümidim yine de var tabi.

Amanın kizlarrrrrrrrrr e2 369 çıkmış, yandım ben. Kist mi oldu kiiiiiii....çok isteyince olmayacak demekki..çok yüksek di mi? Doktoru bekliyorum(((((((

Hepimiz aynı durumdayız,hep oteledik...kader diyemem,kendi b.. yemem diye bi söz var ya vardır bunda da bi hayır, yasayacagimiz en kötü günler bunlar olsun...

Özel benimki de, sanırım ondan istemediler, bi de tc girince artık her şey çıkıyor sistemden
Benim bir asilamam son asilamam bir oncekinden 24 gun sonra oldu nufus kayit orneginin altinda daha
Gunaydin
Gunaydin
Gunaydin

Herkese musmutlu ve enerjik bir gun diliyorum.

Herkes iyi mi?

illusive dun yoktun canim?

no_name_ guzel haberlerle gel.

Ben de yuruyuse gidip geleyim

Gunaydinnnnnn
Gunaydiiiinnnnnn sana daaaaay ne guzel yuruyus yapman..
Bugun temizlik var bizde...hersey ayakta ucuyor..
illusive bi kac gundur cok katilamiyor aci kayiplari ile ilgili sanirim
no_name_ lutfen paylasss bizimle muayene sonrasi durumunu
Ben de ins olacaksam bugun olayim adet..cuma olursa kan vermek icin adetin 4.gunu icime sinmiyor..
Hepimiz icin guzel bir gun olsun insallah..

Allah kabul etsin dualarini.
Iyi calismalar.

Canimizi sıkmak yok canimm . Bekle bakalim bikac gun daha. Olmazsan zaten doktora gidecektin sanirim,doktorun bir sey soyler. Hemen moral bozma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…