Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Gunaydin:KK73:

Herkese musmutlu ve enerjik bir gun diliyorum.

Herkes iyi mi?

illusive illusive dun yoktun canim?

no_name_ no_name_ guzel haberlerle gel.

Ben de yuruyuse gidip geleyim:KK71:

Gunaydinnnnnn:KK6:
Günaydın canimmm,insallah güzel olsun hepimizin günü. Kan verdim, sigara ve kahvemi iciyorum:KK66: 2 saate çıkacak,dua edin benim için nooillluuuurrr

Kızlar ne sorcam şimdi 4 gün iğneden sonra adetin 7. Günü e2 ve progesteron kaç olması gerek tahmini? Hiç bilmiyorum bu dönemki sonuclari

Herkese musmutlu ve enerjik bir gun diliyorum.

Herkes iyi mi?

illusive illusive dun yoktun canim?

no_name_ no_name_ guzel haberlerle gel.

Ben de yuruyuse gidip geleyim:KK71:

Gunaydinnnnnn:KK6:
Herkese günaydın, evet canım dün yoktum duaya gidiyoruz erkenden bu arada işe de başladım. 30. günüm ve ilaçsız adet olurum diye bekledim ama malesef olmadım ona da canım sıkkın ne yapacağım bilmiyorum :KK43:

Kızlar ne sorcam şimdi 4 gün iğneden sonra adetin 7. Günü e2 ve progesteron kaç olması gerek tahmini? Hiç bilmiyorum bu dönemki sonuclari
Canım e2 bildiğim kadarıyla folikül sayısına göre artış göstermeli.. yani tek folikülse eğer 7. gün yaklaşık 100 üzeri istemişti benim doktorum.

Herkese günaydın, evet canım dün yoktum duaya gidiyoruz erkenden bu arada işe de başladım. 30. günüm ve ilaçsız adet olurum diye bekledim ama malesef olmadım ona da canım sıkkın ne yapacağım bilmiyorum :KK43:
Günaydın tatlimmm test yapmissindir di mi ayyy bebik olmasın??? :KK66:

Günaydın tatlimmm test yapmissindir di mi ayyy bebik olmasın??? :KK66:
Test yapmadım ama bebek olma ihitmali çok çok az çünkü geçen ay yumurta bile yoktu. Doktor zaten adet olmayacaksın bu ay dedi olmasanda 1 ay sonra gel demişti.
Erken menapozdan adet olmadım ben clyco da içmek istemedim bakalım ne zaman adet olacağım diye.. :KK43: offff adet bile olamıyorum ben çocuk istiyorum birde...

X