Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ya psikolojik midir artık bilmiyorum ama bugün hiç nescafe istemedi canım,sadece akşam yemeğinden sonra eşimle küçük bi fincanla içtim =))
Valla ben dun doya doua ictim cayi bugun azalticam diye..:KK12:ama seytan dürttu azaltmiym de limonla icmeye basliym diyorum:kahve::KK48:

Limonlu çay faydalıdır :KK66: afiyet olsun tatlim... ben de nescafeyi bıraktım 3 gundur, Osmanlı kahvesi iciyorum:p
Ben bir zamanlar calisirken haftasonu sabahlari sutlu nescafe icerdim..aman allahim o nasil bir keyifti uyanir uyanmaz elime kitabimi alip yatagima dökeeeee dökeeeee....sade nescafe ya da turk kahvesinin tiryakisi olmadim hic aylarca icmedigimi bilirim.ama cayyy baskaaa..

Ben bir zamanlar calisirken haftasonu sabahlari sutlu nescafe icerdim..aman allahim o nasil bir keyifti uyanir uyanmaz elime kitabimi alip yatagima dökeeeee dökeeeee....sade nescafe ya da turk kahvesinin tiryakisi olmadim hic aylarca icmedigimi bilirim.ama cayyy baskaaa..
Bende bir zamanlar Ekspresso tiryakisiydim. Vanilya yada karemel aromalı. Ama biraktim. Cay ve kahveyi de biraktim. Cok nadir cay icerim

Kızlar bu ayı boş geçtim tek folikül vardı zaten, dün çatladı sanırım ama kontrolde rahim duvarı kalınlığım 7.5 falandı, yani olması gerekenden ince oldu bu ay. Üst üste femara kullandım 3 ay hatta birinde nerdeyse her gün kullandım sabah akşam. En son da klomen kullanmıştım, yani bu ilaçlar uzun süreli kullanımda rahim duvarını inceltiyo gerçekten demek. Şimdi bu sorunuma çözüm bulmam lazım, siklus ortasında 9 ve üstüne çıkması normali. Taze nar suyu bulamayacağım için paketli nar aldım, başka önerisi olan var mı?

Kızlar bu ayı boş geçtim tek folikül vardı zaten, dün çatladı sanırım ama kontrolde rahim duvarı kalınlığım 7.5 falandı, yani olması gerekenden ince oldu bu ay. Üst üste femara kullandım 3 ay hatta birinde nerdeyse her gün kullandım sabah akşam. En son da klomen kullanmıştım, yani bu ilaçlar uzun süreli kullanımda rahim duvarını inceltiyo gerçekten demek. Şimdi bu sorunuma çözüm bulmam lazım, siklus ortasında 9 ve üstüne çıkması normali. Taze nar suyu bulamayacağım için paketli nar aldım, başka önerisi olan var mı?
Canim gunaydinn..endometrium inceligi icin narsuyundan baskasini bilmiyorum.ankarada belediyenin taze meyve suyu bufeleri var nerdeyse en iyi hizmeti bu.250ml sislerde satiyorlar.ve 3gun omru var.istanbulda boyle bi sansin yoksa onerim fastfood bufelerinde(sandvic tost satan) yerlerde taze meyve suyu illa ki satarlar.yolunun ustunde varsa her gun hazirlatip siselerle evine goturebilirsin.ya da 1 litrelik bir siseye doldurt tazeligini koruyor.biz mesela her gun bir tane icecegim sekilde her gittigimizde 3 sise aliyorduk.4.gun o gun uretilenden almaya gidiyorduk 3 tane daha.12 gun ictim sonra yazliga gittik zaten.biraz mesakkatli ama faydasi olan da tek nar suyu.

Gunaydon kizlaaaaar.
Herkese mutlu bir gun diliyorum.

Eveeet bu sabah itibariyle hayita baslamis bulunmaktayim. Aksam da aslan pencesine baslayacagim. Bu hayit tohumu bende heyecan yapti niyeyse:KK28:
Dogal yoldan hamile kalanlari cok okudum ya,o yuzden icimde acaba dogal yoldan olur mu umudum bitmiyor hic,zaten bitmesin de. Biterse bu zor mucadeleye nasil devam ederiz.
Cabasi ve emegi bizden,sifasi rabbimden olsun insallah:dua:

Gunaydon kizlaaaaar.

Eveeet bu sabah itibariyle hayita baslamis bulunmaktayim. Aksam da aslan pencesine baslayacagim. Bu hayit tohumu bende heyecan yapti niyeyse:KK28:
Dogal yoldan hamile kalanlari cok okudum ya,o yuzden icimde acaba dogal yoldan olur mu umudum bitmiyor hic,zaten bitmesin de. Biterse bu zor mucadeleye nasil devam ederiz.

Hadi hayırlısı olsun canım :) Ya Şafi diyerek içiyorum ben de. Doğal yoldan olan çok evet, inşallah bize de nasip olur. Ben de hayıt in güzel şeylere vesile olacağına inanıyorum Allahın izniyle.. :)

Bu arada ben hayiti ezemiyorum havanda. Çok sert eziomiyor. Başarabilen var mı?

Gunaydon kizlaaaaar.

Gunaydin canimmm.biz elimizden geleni yapiyoruz allahin izniyle hayirli saglikli evlatlarimiz olacakk ins.
Birseyler yapiyor olmak insani heyecanlandiriyor hedefe yaklastigini hissediyorsundur eminim hayit ve aslanpencesine baslayinca.
Bugunler de gececek.2016 agustos tup bebek yaptiranlarin sayfasina bakiyorum sabahtan beri baya baya olumlu sonuc var.kacinci denemede olduklarini cok onemsemiyorum simdilik.onemli olam sonuc.ins bizim de olacak.

Geçenlerde bir sitede bayan bir kadın doğum uzmaninin sayfası cikti karşıma. İki tane çocuğu var, ikincisi yeni doğmuş. Çok imrendim resimlerine bakarken.. icimden ne kadar şanslı insanlar var iki tane evladi var filan diye geçiriyordum ki çocuklarının ikisinin de tüp bebek olduğunu, yeni doğan bebeğinin de 8. tüp bebek denemesinden sonra olduğunu okudum. Yani kadin dpgumcu da olsan herkesin başına gelebilecek bir durum diye dusundum. Bazen hala cevremde ailemde sıkıntı yaşayan olmadı, ben yaşıyorum diye üzüldüğüm oluyor. Çok şükür bu duygu artık çok çok azaldı ama.. sizinle de paylasayim dedim. Hepimize güzel, pozitif, olumsuz dusuncelerden uzak, mutlu bir gün olsun inşallah. Günaydın :))

Hadi hayırlısı olsun canım :) Ya Şafi diyerek içiyorum ben de. Doğal yoldan olan çok evet, inşallah bize de nasip olur. Ben de hayıt in güzel şeylere vesile olacağına inanıyorum Allahın izniyle.. :)

Bu arada ben hayiti ezemiyorum havanda. Çok sert eziomiyor. Başarabilen var mı?

Amin canim,cook sagol:)
Hepimize faydasi olsun insallah.

Havan yok bende,dun unuttum almayi. Posetin icine koyup oyle ezmeye calistim. Az dovun yaziyordu zaten,o yuzden cok uzun sure vurmadim.
Tadi cok kotu degil icerken ama ictikten sonra bogazimda hafif bir yanma hissi oldu bir sure.

Sen kac gundur iciyorsun canimm?

X