Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Gunaydin canimmm.biz elimizden geleni yapiyoruz allahin izniyle hayirli saglikli evlatlarimiz olacakk ins.
Birseyler yapiyor olmak insani heyecanlandiriyor hedefe yaklastigini hissediyorsundur eminim hayit ve aslanpencesine baslayinca.
Bugunler de gececek.2016 agustos tup bebek yaptiranlarin sayfasina bakiyorum sabahtan beri baya baya olumlu sonuc var.kacinci denemede olduklarini cok onemsemiyorum simdilik.onemli olam sonuc.ins bizim de olacak.

Ne yapacagina karar vermenin,bunu uygulamaya baslamanin ve evet hedefe yaklastigini hissetmenin enerjisini,mutlulugunu yasiyorum. Evet belki yine olmayacak,5.tedaviye baslayacagim belki ama suanda basaracagima inaniyorum dogal yoldan:)

Gecen gun o sayfayi gordum ama okumamistim hic. Merak ettim,bakayim ben de:)

Tam kararini verdin mi canim hangi merkezde baslayacagina?
Beklenen adet tarihin ne zaman?

Amin canim,cook sagol:)
Hepimize faydasi olsun insallah.

Havan yok bende,dun unuttum almayi. Posetin icine koyup oyle ezmeye calistim. Az dovun yaziyordu zaten,o yuzden cok uzun sure vurmadim.
Tadi cok kotu degil icerken ama ictikten sonra bogazimda hafif bir yanma hissi oldu bir sure.

Sen kac gundur iciyorsun canimm?

İçtikten sonra biraz yanma oluyor evet. Ben cumartesi günü icmeye başladım canım. bugun 5. Günüm

Geçenlerde bir sitede bayan bir kadın doğum uzmaninin sayfası cikti karşıma. İki tane çocuğu var, ikincisi yeni doğmuş. Çok imrendim resimlerine bakarken.. icimden ne kadar şanslı insanlar var iki tane evladi var filan diye geçiriyordum ki çocuklarının ikisinin de tüp bebek olduğunu, yeni doğan bebeğinin de 8. tüp bebek denemesinden sonra olduğunu okudum. Yani kadin dpgumcu da olsan herkesin başına gelebilecek bir durum diye dusundum. Bazen hala cevremde ailemde sıkıntı yaşayan olmadı, ben yaşıyorum diye üzüldüğüm oluyor. Çok şükür bu duygu artık çok çok azaldı ama.. sizinle de paylasayim dedim. Hepimize güzel, pozitif, olumsuz dusuncelerden uzak, mutlu bir gün olsun inşallah. Günaydın :))

Canim ara ara o duygu bende de oluyor. Hem esimin tarafinda hem benim tarafimda genc sayisi cok ve hepsinin en az 2 cocugu var. Bir tek ben miyim bu kadr kadindan diye dusundugum oluyor ama hemen kovuyorum o dusunceyi.
Benim gittigim bir doktor vardi,onun da normal yolla 2 cocugu varmis ve cocuklati olduktan sonra amh inin 0.1 oldugunu ogrenmis ve doktoe bir arkadasinin tez konusu olmus.
Herkesin basina geliyor demekki.

Ne yapacagina karar vermenin,bunu uygulamaya baslamanin ve evet hedefe yaklastigini hissetmenin enerjisini,mutlulugunu yasiyorum. Evet belki yine olmayacak,5.tedaviye baslayacagim belki ama suanda basaracagima inaniyorum dogal yoldan:)

Canim %90 sana da onerdigim hakan yarali; %10 etlik zubeyde hn o da ablamin arkadasi tup bebege gecmis olursa...
Ben bir onceki adetin 24 ile 28.gunleri arasinda adet oluyorum.bugun 26.gunum.hos zaten adet oncesi stresimden baska birsey hissetmiyorum.hic belirti yok.22.gun erken gebelik testi yapmistim ola ki cift cizgiyi gorursek ankaraya donmeyiz diye bise cikmadi.

Ha bir de 2016 agustos tup bebek yaptiranlarin sayfasinda biri bursada A.R.T diye bir merkezde Osman Bey diye bir doktorun hastasiymis ilk denemede hamile kalmis.sen aklima geldin belki bir fikir olur senin icin

günaydın beybilerrrrr, herkes iyi gördüğüm kadarıyla, maşallah hepinizeee :KK66: sabahtan işlerim vardı hallettim geldim, bugün iğnemin 4.günü....yarın sabah kan tahlili ve kontrol var dua edin benim içinnnn , pek heyecanlıyım

Gunaydon kizlaaaaar.
Herkese mutlu bir gun diliyorum.

Eveeet bu sabah itibariyle hayita baslamis bulunmaktayim. Aksam da aslan pencesine baslayacagim. Bu hayit tohumu bende heyecan yapti niyeyse:KK28:
Dogal yoldan hamile kalanlari cok okudum ya,o yuzden icimde acaba dogal yoldan olur mu umudum bitmiyor hic,zaten bitmesin de. Biterse bu zor mucadeleye nasil devam ederiz.
Cabasi ve emegi bizden,sifasi rabbimden olsun insallah:dua:
hayırlı uğurlu olsun inşallah canımmm, ben hayıt kullandığım aylarda hamilelik yaşamıştım, ben de çok inanıyorum hayıta, şifa olsun kendiliğinden gelsin inşallah bebişinnnn :KK66:

Canim %90 sana da onerdigim hakan yarali; %10 etlik zubeyde hn o da ablamin arkadasi tup bebege gecmis olursa...
Ben bir onceki adetin 24 ile 28.gunleri arasinda adet oluyorum.bugun 26.gunum.hos zaten adet oncesi stresimden baska birsey hissetmiyorum.hic belirti yok.22.gun erken gebelik testi yapmistim ola ki cift cizgiyi gorursek ankaraya donmeyiz diye bise cikmadi.

Senin icin hayirli neresiyse orada baslarsin insallah. Ilk muayenede bir suru folikul gorulur insalllllah:dua:

Ha bir de 2016 agustos tup bebek yaptiranlarin sayfasinda biri bursada A.R.T diye bir merkezde Osman Bey diye bir doktorun hastasiymis ilk denemede hamile kalmis.sen aklima geldin belki bir fikir olur senin icin

Sagolasin arkadasim:KK19:
Evet biliyorum osman beyi,gitmedim ama okuyorum gidenleri.

hayırlı uğurlu olsun inşallah canımmm, ben hayıt kullandığım aylarda hamilelik yaşamıştım, ben de çok inanıyorum hayıta, şifa olsun kendiliğinden gelsin inşallah bebişinnnn :KK66:

Aminnn canim insallah.
Evet aylarca yumurta gorunmeyip de hayittan sonra yumurtasi cikan veya tup bebegi artik birakip sadece bitkisellere donup hayittan sonra dogal yoldan hamile kalanlari okudum.
Bu inanclar bizi basariya ulastiracak insallah.

Senin icin de yarin heyecanli gun. Bakalim nasil tepki verdi yumisler ignelere. Hepsi cevap vermis olur umarim.

Aminnn canim insallah.
Evet aylarca yumurta gorunmeyip de hayittan sonra yumurtasi cikan veya tup bebegi artik birakip sadece bitkisellere donup hayittan sonra dogal yoldan hamile kalanlari okudum.
Bu inanclar bizi basariya ulastiracak insallah.

Senin icin de yarin heyecanli gun. Bakalim nasil tepki verdi yumisler ignelere. Hepsi cevap vermis olur umarim.
hipokrattan beri kullanılıyormuş hayıt kadın rahim hastalıklarında..çok araştırmıştım geçmişte, inanıyorum ben başarıya ulaşmanda büyük adım olacak hem bu dinlenme süreci, hem de kürler...çok emek verdin sen de, hepimiz veriyoruz, şu ezan saati Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün, sağlıklı bebişlerimize tez zamanda kavuştursun inşallah...

aminnnn canım, inşallah boşa kürek çekmem, şu ilk tedavide başarıya ulaşırım bende....

D dstn33 canim istanbuldayken kardesimin evin orda yoresel urunler satanlar cadirlar kurdular. Biz de gezmeye gittik annemle. Orda beypazari kurusu diye bir yiyecek vardi,herkes aliyordu. Hemenn sen geldin aklima ve aldim. Ilk defa duydum ve yedim. Hosuma gitti tadi. Gerci icinde maya var,yememem lazimdi ama kucukbir kacamaktan bisey olmaz dedim:KK48::skandal:

hipokrattan beri kullanılıyormuş hayıt kadın rahim hastalıklarında..çok araştırmıştım geçmişte, inanıyorum ben başarıya ulaşmanda büyük adım olacak hem bu dinlenme süreci, hem de kürler...çok emek verdin sen de, hepimiz veriyoruz, şu ezan saati Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün, sağlıklı bebişlerimize tez zamanda kavuştursun inşallah...

aminnnn canım, inşallah boşa kürek çekmem, şu ilk tedavide başarıya ulaşırım bende....

Hepimiz cabaliyoruz,ugrasiyoruz,rabbim hicbirimizin cabasini bosa cikarmasin.
Ilk defa tedaviye baslayanlara tek duam insallah ilk seferde hayirlisyla sonuca ulasmanizdir.

8 cok iyi bir sayi canim gercekten,ben olacagina inaniyorum.

Ben aktardan almıştım, bir poşet verdi iki ay gider dedi ama uç ay kullanın en az dedi. Bitince biraz daha alicam. 6aya kadar kullanılabiliyormus.

Ben de 2 ay sonunda yeniden yaptiracagim tahlilleri,sonuclara gore ya yeniden ayni sekilde devam edin diyecekler ya da incir kurune veya baska kure gec diyecekler.

Hepimiz cabaliyoruz,ugrasiyoruz,rabbim hicbirimizin cabasini bosa cikarmasin.
Ilk defa tedaviye baslayanlara tek duam insallah ilk seferde hayirlisyla sonuca ulasmanizdir.

8 cok iyi bir sayi canim gercekten,ben olacagina inaniyorum.
inşallah tatlım, şimdiden heyecan ve korku bastı beni..aşılama topiklerine dadandım bu ara...
bir kadın yazmış, o kadar iğe,kontrol,takip, aşılama günü eşi strese girmiş ve sperm verememiş... başlarım aşılamana deyip tedaviyi bırakıp terketmiş hastaneyi...ayyy Allah korusun bin tane şey geçiyor aklımdan, eşimi de şimdiden kontrol altına almaya çalışmaktayım :KK66:

X