Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bu iğneler çok farklı mı acaba,klomen, menogon ya da gonalf, hangisi daha iyi ki?
Klomen hap canim.asilama odasinin demirbas hemsiresi igne ile asilamalarin daha fazla basari ile sonuclandigini soyluyordu.igneler de zaten hastanin hormon durumu ve yumurta sayisina gore veriliyor.su ya da bu daha iyi diyemem.mesela bana 4 gun merional 1gun gonalf verdiler 37.5 ml.cok yuksek doz hic almadim henuz tabi

Klomen hap canim.asilama odasinin demirbas hemsiresi igne ile asilamalarin daha fazla basari ile sonuclandigini soyluyordu.igneler de zaten hastanin hormon durumu ve yumurta sayisina gore veriliyor.su ya da bu daha iyi diyemem.mesela bana 4 gun merional 1gun gonalf verdiler 37.5 ml.cok yuksek doz hic almadim henuz tabi
Benim şimdi 150 x4 menogon, bu yüksek bi doz mu ki?

Tup bebekte hep gonal kullandim ben. Menogonu asilamada verdiler.
Tup bebekte daha cok yumurta elde etme amaci oldugu icin daha etkili olan gonal i
verdiklerini soylemislerdi doktor.
Klomenle ilgili cok bilgim yok. Olan yumurtalari buyutmeye yardim ediyor sanirim sadece,baska yumurta olusturmuyor olabilir.
Menogon yeni yumi cikartmZ di mi şimdi olan folikul sayısını arttırmadan sadece büyütüyor yumiyi sanırım

Menogon yeni yumi cikartmZ di mi şimdi olan folikul sayısını arttırmadan sadece büyütüyor yumiyi sanırım
Soyle soyliym adetin 2 ya da 3.gunu gorunen yumurtalar disinda ilave yumurta gorundugu cok nadirdir.hersey yolunda giderse 1 yumurtan garanti buyuyor ki asilamada ozellikle fazla yumurta istemiyorlar.cok nadir buyume potansiyeli olan 2.yi bekliyorlar.beni hic beklemediler.17 ml gorunce bastilar catlatma ignesini geride 14 ml 15 ml yumurta olsa da.
3 yumurta buyumusse asilamayi iptal edebiliyorlar.

Soyle soyliym adetin 2 ya da 3.gunu gorunen yumurtalar disinda ilave yumurta gorundugu cok nadirdir.hersey yolunda giderse 1 yumurtan garanti buyuyor ki asilamada ozellikle fazla yumurta istemiyorlar.cok nadir buyume potansiyeli olan 2.yi bekliyorlar.beni hic beklemediler.17 ml gorunce bastilar catlatma ignesini geride 14 ml 15 ml yumurta olsa da.
3 yumurta buyumusse asilamayi iptal edebiliyorlar.
Ücüz olma ihtimali var diye mi? Mantıklı bence. Umarım tek olur, bizim olur. Fazla olması da sıkıntı baksana

Benim merional tek dozdu.bilemedim o yuzden menagonu.Icini ferah tut yaricak bak gor.ilk muayenede en az bir tanesi yeterli buyukluge ulasacak ins.degerlerin ve yumurta sayin iyi masallah.
Hep 4-5 çıkıyordu, ilk defa şansıma bu kadar çok...koenzim etkiledi diye düşünüyorum.4 ay oldu başlayalı..ancak etki ediyor belkide

Ya psikolojik midir artık bilmiyorum ama bugün hiç nescafe istemedi canım,sadece akşam yemeğinden sonra eşimle küçük bi fincanla içtim =))
Çok iyi canım tebrikler :)) ben de bugün cok çok acik bir bardak çay ictim. Onun dışında hep sıcak su içtim :) hatta bir yerde çay ikram ettiler icmedim eşim aldı benimkini de :)

X