Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim ben 5 ay once de sogan kuru yapmistim. Adetim bittikten 1 hafta sonra yeniden,kür nedeniyle 20 gun suren kanamam oldu. Ilacla durdurmustuk kanamayi.simdi de kahverengi leke geliyor az az. Sende var mi bisey?

Tabi canim. Benim de bakilmisti hormon degerlerine. Ona gore ilacin dozunu azaltip cogaltabilir. Verilen ilaclar belli zaten,o yuzden yazmistir.
Anladım tatlim, tamam çok saol. Ben de hormonlar kötü çıkarsa ki kotudur eminim iptal olmasa barı demistim

Anladım tatlim, tamam çok saol. Ben de hormonlar kötü çıkarsa ki kotudur eminim iptal olmasa barı demistim

Her doktorun yaklasimi farkli tabiki. Sonuclara gore hareket eden de var ama yazdigina gore baslayacak.
Kotu cikmaz canim belki sonuclar. Moral motivasyon olarak iyi durumdasin,bu da yansir insallah sonuclara.

Her doktorun yaklasimi farkli tabiki. Sonuclara gore hareket eden de var ama yazdigina gore baslayacak.
Kotu cikmaz canim belki sonuclar. Moral motivasyon olarak iyi durumdasin,bu da yansir insallah sonuclara.
İnşallah ama pek ümidim yok fsh kaça fırladı bakalım.kur yok bir şey yok..

Aminnn hayirlisiyla gonlumuzden gecen her muradimiz olsun inss...sana da hayirli cumalarrr

Canim ben 5 ay once de sogan kuru yapmistim. Adetim bittikten 1 hafta sonra yeniden,kür nedeniyle 20 gun suren kanamam oldu. Ilacla durdurmustuk kanamayi.simdi de kahverengi leke geliyor az az. Sende var mi bisey?
Yok canim bende suan hicbir belirti en son ayin 4 unde oldum 4 gun surdu . Normalde 15 de bir oluuodu benim cok duzensiz adetlerim bugun ayin 26 si ve hala yok bisey ne leke ne kanama Allahim insallah olmazzz surpruz bebe gelir bu ay hepimize insallahh kizlarrrr ayyy dusunsen8ze beee ne harika olurrr ayni anda hamisss haberleriii

Canim aşılamada hormonlar önemli mi ki? Dr hormon sonuçlarını almadan ilaçları aldırdı.bilginiz var mı kizlarrr
Bence onemli benim fsj 14.5 ciktiginda sonuc beklemeden klomen baslatmislardi.ogleden sonra sonuc cikti igne ile asilama yapalim dediklerinde 2 klomeni icmis oldugumdan degistirmediler.ama senin her sartta igne ile buyuteceklerinden yumileri sorun olmaz bence

illusive bugun bitiyordu sanirim tatil?
Donus yolundaysan hayirli yolculuklar:)
Sağol Can'ım benim dusundugun icin.. Hiç istemiyorum bitmesini ama bu akşam dönüyoruz maalesef. Her güzel şey çabuk bitermiş :) gelince doktora gidecegim bakalim yumos varmi yokmu diye gel demisti doktorum.

Süper. Cok güzel haber bu
Yuppii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…