Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar hayırlı cumalar hepimizeeee,bugun adetin geldi ve ben doktora kostum, acayip güzel haberim var, 8 adet folikul göründü,doktir tebrik etti,5 bi tarafta 3 diğer tarafta,hemen aşılama yapalım dedi, heyet raporu çıkarıyorlar aşılama için.kan verdim sonuçları bekliyoruz.kizlar vitaminler ise yarıyor,cok heyecan yaptim
Hey nasallah Canim o bebişler bu yumoşlardan olcak inşallah Can'ım .

kızlarrrr şarjım bitmişti şimdi girdim eve...hepinize çoook teşekkürler... M melekler-engelchen canım bu doktor tüp yapmıyor, tüp istemediğimi de bildiği için tüpe geçmeyecektir, bi deneyelim dedik..pazar kısmetse başlıyor iğneler...

G gulbil10 , D dstn33 , illusive illusive çoook teşekkürler kızlar, bi anda kalkıştım bakalım hayırlısı ne ise o olsun...

doktorda bir kadınla tanıştım 44 yaşındaymış, 3 ayda 1 belki adet oluyordum diyor, doğum kontrol hapı kullanıyormuş ve menopoza girmiş... ayakları çok şişmeye başlamış bi tahlil yapalım demişler sağlık ocağında kadın hamileeee, şok olmuş, 1 hafta şoku atlatamadık diyor, 20 yaşında oğlu varmış...veren Allah veriyor be kızlar..kadın suratıma baktı senin ikizlerin olacak dedi, daha hiç konuşmadan :p

bu aşılamada ikiz gelmesin sakın :p

şimdi kızlar bu ilaçların hepsini buzdolabına koy dedi, menogon ile başlıyoruz pazar günü, adetin 3. günü, bu ovitrelle için özel bir şey yapmak gerekiyor mu? çatlatma iğnesi mi o? bekleyecek di mi o iğne?

perşembe kontrole gel dedi, fsh ve progesteron e2 istedi perşembe için yine

kızlarrrr şarjım bitmişti şimdi girdim eve...hepinize çoook teşekkürler... M melekler-engelchen canım bu doktor tüp yapmıyor, tüp istemediğimi de bildiği için tüpe geçmeyecektir, bi deneyelim dedik..pazar kısmetse başlıyor iğneler...

G gulbil10 , D dstn33 , illusive illusive çoook teşekkürler kızlar, bi anda kalkıştım bakalım hayırlısı ne ise o olsun...

doktorda bir kadınla tanıştım 44 yaşındaymış, 3 ayda 1 belki adet oluyordum diyor, doğum kontrol hapı kullanıyormuş ve menopoza girmiş... ayakları çok şişmeye başlamış bi tahlil yapalım demişler sağlık ocağında kadın hamileeee, şok olmuş, 1 hafta şoku atlatamadık diyor, 20 yaşında oğlu varmış...veren Allah veriyor be kızlar..kadın suratıma baktı senin ikizlerin olacak dedi, daha hiç konuşmadan :p

Iki de olur üç te olur. Yumurtan çok

şimdi kızlar bu ilaçların hepsini buzdolabına koy dedi, menogon ile başlıyoruz pazar günü, adetin 3. günü, bu ovitrelle için özel bir şey yapmak gerekiyor mu? çatlatma iğnesi mi o? bekleyecek di mi o iğne?

perşembe kontrole gel dedi, fsh ve progesteron e2 istedi perşembe için yine
İğnelerin hepsi dolaba. Ovitrelle catlatma icin. Onun zamani gelince doktor söyler

no_name_ no_name_ canim kosturma halindeyim asil guzel haberinle ilgili yazamadim..8 yumurta masallah cok iyi.hayirlisiyla saglikla minnos olsunlar.tup bebek fikrine yakin olsan toplat biriktir derdim.allahim tez zamanda versin bebislerimizi saglikla
çoook saol tatlımmm, bi adım atmış oldummm, tez zamanda darısı başınıza inşallahhhh

Benim seninle ilgili en başından beri içime ikiz doğuyordu. Ama sen istemediğin için demeye çekiniyordum.
xenforo-smilies-kk21.gif

Benim seninle ilgili en başından beri içime ikiz doğuyordu. Ama sen istemediğin için demeye çekiniyordum.
xenforo-smilies-kk21.gif
benim de seninle ilgili hep ikiz doğuyor içime :) biliyorsun ya...

ben bakamam ikiz bebeğe gülüm yaa, zaten sıkılgan bi tipim, kafayı yerim diye korkuyorum, tek olsun benim olsun

X