Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar hayırlı cumalar hepimizeeee,bugun adetin geldi ve ben doktora kostum, acayip güzel haberim var, 8 adet folikul göründü,doktir tebrik etti,5 bi tarafta 3 diğer tarafta,hemen aşılama yapalım dedi, heyet raporu çıkarıyorlar aşılama için.kan verdim sonuçları bekliyoruz.kizlar vitaminler ise yarıyor,cok heyecan yaptim

Kızlar hayırlı cumalar hepimizeeee,bugun adetin geldi ve ben doktora kostum, acayip güzel haberim var, 8 adet folikul göründü,doktir tebrik etti,5 bi tarafta 3 diğer tarafta,hemen aşılama yapalım dedi, heyet raporu çıkarıyorlar aşılama için.kan verdim sonuçları bekliyoruz.kizlar vitaminler ise yarıyor,cok heyecan yaptim

Hadi gozun aydin canim. Insallllllah hepsinini ici doludur ve cooook kalitelidirler.
Ne zaman belli olacak sonuclar?

Ne olmus gene henuzax
Ooooo cok iyi superr peqi o folikullerle dogal yoldan olma sansi yokmuus neden asilma dedi. Anlamadim. Benimde gecen ay 7 folikulum vardi. Bakalim ne olacak...

Hadi gozun aydin canim. Insallllllah hepsinini ici doludur ve cooook kalitelidirler.
Ne zaman belli olacak sonuclar?
Aminnnn canim inşallah hepimizin iyi olsun...3 saate çıkacak ama sonuçlara takılmiyor sanırım kanını ver gel,ilaclarini yazıyorum al hemen dedi. Heyecan yaptım. Ben de son 2 kontrolde 4 çıkmıştı folikul hatirlarsan

Bizim burada bi aktar var saracoglu levhasi asili olmadi sogan kurumun bittigi gun gidiim bakiyim. Olmadi bende alir onlara devam ederim. Adetlerin masil senin benim 15 de bir oluyo bazen bu ay 15 i gecti henuz olmadi cok sukur. Bakalim ne zaman olcam insallah 9 ay olmammmm . 9 ay sonrada isterrrr olsun isterrrrr olmasin

Ilk evlendigim sene dogum kontrol hapi kullandim. 1 senenin sonunda birakinca adetlerim erken gelmeye basladi. 14 15 gin sonra gelmeye basladi. Ama suanda yine normale dondu. 21 gun sonra geliyor. Doktor normal dedi.
Gebelikten dolayi son adet olur insallah:)

Aminnnn canim inşallah hepimizin iyi olsun...3 saate çıkacak ama sonuçlara takılmiyor sanırım kanını ver gel,ilaclarini yazıyorum al hemen dedi. Heyecan yaptım. Ben de son 2 kontrolde 4 çıkmıştı folikul hatirlarsan

Evet canim hatirliyorum. Artmis masallah:nazar:
Neler verdi ilac olarak?
Heyecanli olmaz mi canim. O kadar emek harcayip karsiligini da gormek cok guzel.

X