Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Sen nasilsinn...kurler nasil gidiyor.

Iyiyim ben de. Kafa dagitmak icin geziyorum. Oncr bandirma,simdi istanbul:)
Iyi geldi ama gezmek. Tebdili mekanda ferahlik var diye bosa dememisler:)

Kurlere devam. Gunde 2 defa sogan kuru var,sabah aksam. Onun disinda da cyclo,biosteron ve vitamine devam. Sali gunu sogan kuru bitecek kismetse. Aslan pencesi ve hayita baslayacagim. Her gun 1 yk. corekotu yagina da devam.

Sen neler yapiyosun? Yaptigin herhangi bir kür yoktu sanirim canim.

Iyiyim ben de. Kafa dagitmak icin geziyorum. Oncr bandirma,simdi istanbul:)
Iyi geldi ama gezmek. Tebdili mekanda ferahlik var diye bosa dememisler:)

Kurlere devam. Gunde 2 defa sogan kuru var,sabah aksam. Onun disinda da cyclo,biosteron ve vitamine devam. Sali gunu sogan kuru bitecek kismetse. Aslan pencesi ve hayita baslayacagim. Her gun 1 yk. corekotu yagina da devam.

Sen neler yapiyosun? Yaptigin herhangi bir kür yoktu sanirim canim.
Ben hic kur yapmiyorum.adetin 2.3.gunu bal tarcin corekotu yapardim bi kac gun.korkuyorum kist olur die.bu ay onu da yapmadim.tek folik asit aliyorum.bi dokunmayayim hormonlarima da mudahalesiz ne durumda bilmek istiyorum acikcasi.
Denize giriyorum.kayinbiraderim eltim geldi cok severim onlarla vakit geciriyoruz.sagolsun ben konusmazsam mevzu acmaz.sun kendi kendine sizin odaya yeni yatak alalim yanina da besik koyariz dedi ay icim kipir kipir oldu.

Ben hic kur yapmiyorum.adetin 2.3.gunu bal tarcin corekotu yapardim bi kac gun.korkuyorum kist olur die.bu ay onu da yapmadim.tek folik asit aliyorum.bi dokunmayayim hormonlarima da mudahalesiz ne durumda bilmek istiyorum acikcasi.
Denize giriyorum.kayinbiraderim eltim geldi cok severim onlarla vakit geciriyoruz.sagolsun ben konusmazsam mevzu acmaz.sun kendi kendine sizin odaya yeni yatak alalim yanina da besik koyariz dedi ay icim kipir kipir oldu.

Samimisiniz demekki eltinle,ne guzel.
Insallah bir gun evimize alacagimiz bebek esyalariyla ilgili de konusacagiz burada.

Canim senin hicbisey yapmaman iyi. Vucudun yenilendi,dinlendi.ben de senin gibi ilk tup yaptiracagim zaman hicbir kur yapmamistim. Iyi yaptin sen de.

Herkese selam, iş çok yoğun diye giremiyorum pek, nasılsınız kızlar?
Ben çok yorgunum yaz bitmeden ufak bi tatil yapmak istedim ama olmayacak gibi görünüyo, neyse ki akupunktura gitmeye fırsat buldum bugün çok şükür.
Kaya Bey arayı uzattım diye kızdı biraz ama toparlarız bakalım.
Vitaminlere devam ediyorum kontrole de gittim tek folikül vardı bu ay herhalde bişey yapmayız dinlenirim biraz daha bakalım kısmet.

Herkese selam, iş çok yoğun diye giremiyorum pek, nasılsınız kızlar?
Ben çok yorgunum yaz bitmeden ufak bi tatil yapmak istedim ama olmayacak gibi görünüyo, neyse ki akupunktura gitmeye fırsat buldum bugün çok şükür.
Kaya Bey arayı uzattım diye kızdı biraz ama toparlarız bakalım.
Vitaminlere devam ediyorum kontrole de gittim tek folikül vardı bu ay herhalde bişey yapmayız dinlenirim biraz daha bakalım kısmet.

Iyiyiz canim.
Is yogunlugun baya fazla,allah kolaylik versin.
Canim sen hangi vitaminleri kullaniyordun?

Günaydın kızlar rüyamda hamileydim uyanınca kötü hissettim kendimi rüyası bile çok güzeldi:)

Ay canim o ruyalar oyle guzel oluyor ki:)
Ben de gecenlerde bebegimle metroya binmisim. Usumesin diye battaniyesini ortmeye calisiyorum. Ruya bile olsa o annelik duygusunu hissettmis olarak uyandim. Gozum hep bebegimin uzerindeydi. Aman usur mu aman uyanir mi diye deli oluyordum:)

Ruyalar gercek olsa:anne:

Günaydın kızlar:KK66: ben yine sabah sabah temizliğe koyuldummm, bu sefer yardimcim var, cam çerçeve siliniyor, halılar yıkamaya, dolap içleri ince temizlik vs vs.... iş coook, bayram önü bi sonbahar temizliğine kalkıştım.yazin cam kapı açık ev rezil oluyor yaa,kis gelse de temiz temiz otursam :KK43: herkes iyidir umarım bu arada

X