Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ben de söyleyemezdim, 3 dusukten sonra emin olmadan ağzımı acmazdim sanırım :KK43: belki öyle bi durum vardır
Doğru Can'ım nazar diye kem göz diye bişeyde var ama Allah'a emanet diyeceğiz artık. Amannnn biz kalalım da söylemesi kalsın tek dert :))

Ben de söyleyemezdim, 3 dusukten sonra emin olmadan ağzımı acmazdim sanırım :KK43: belki öyle bi durum vardır
Senin durumun farklı canım benim dediklerinin öyle bir durumu da yok onlar sadece bana söylemedi başkaları biliyordu ben kem gözlü muyum acaba onlara göre:):)

Büyük ihtimalle ama ben olsam tutamam hemen söylerim:):)

Ben de ilk ogrendigim gun soylemem. Kalp atislarini duyduktan sonra soylerim muhtemelen. Zaten bazi doktorlar da hemen paylasmayin diyorlarmis. Hani o tehlikeli zamanlar gecene kadar.
Ayyyykeske hamile olsak da artik nasil haber vercegiz,nasil surpriz yapacagiz artik onlari nasil konussak.

Ben de ilk ogrendigim gun soylemem. Kalp atislarini duyduktan sonra soylerim muhtemelen. Zaten bazi doktorlar da hemen paylasmayin diyorlarmis. Hani o tehlikeli zamanlar gecene kadar.
Ayyyykeske hamile olsak da artik nasil haber vercegiz,nasil surpriz yapacagiz artik onlari nasil konussak.
Keşke keske:)

Bu sabahki paylasimlarinizi yeni okuyabildim.Hamile oldugumu gordugum ruyalarin sabahi cok icim aciyor benim.Hamileligini saklayanlara da sinir oluyorum ve asil onlarin gozlerinin pis oldugunu dusunuyorum.kisi karsisindakini kendi gibi bilirmis.
Beniyine efkar basti.hamile kalacak miyim kalsam doguracak miyim..valla tam klinik vaka oldum.bir de ustune catir catir hamile kalanlarin keyfini izleme sendromu..allah yardimcimiz olsun.b

Bu sabahki paylasimlarinizi yeni okuyabildim.Hamile oldugumu gordugum ruyalarin sabahi cok icim aciyor benim.Hamileligini saklayanlara da sinir oluyorum ve asil onlarin gozlerinin pis oldugunu dusunuyorum.kisi karsisindakini kendi gibi bilirmis.
Beniyine efkar basti.hamile kalacak miyim kalsam doguracak miyim..valla tam klinik vaka oldum.bir de ustune catir catir hamile kalanlarin keyfini izleme sendromu..allah yardimcimiz olsun.b

Canim efkar basmasin . Biz de hamilelik yasayacagiz,buna yurekten inan. Sen ilk tupe baslayacaksin,kendini olumlu olarak hazirlamalisin. Sayi olarak ve kalite olarak beklediginden daha iyi sonuclar alacaksin belki de ve bosuna kendimi uzmusum diyeceksin.
Biz mucadeleci anneler olacagiz. Cok cabaladik ama basardik diyecegiz:)

Erkekmis çocukları ondan sakliyorlarmis kendimi kötü hissettim ben de oturdum ağladım aglamk iyi geliyor bazen:)

neler yapıyosunuz kızlar fsh düşürmek içinn..saraçoğlunda aslan pençesi yazıyodu bugğn ona başladım ben

Ben suan saracoglu kurlerini kullaniyorum. Sogan kuruyle basladim. Sogan kurum bitince aslan pencesine gececegim. Ama ben tahlil sonuclarimi saracoglunun iletisim merkezindeki asistanlara bildirdim ve hocanin onayiyla bu kurleri kullaniyorum.
Mesela incir kuru yapmayacak miyim once dedim,hayir sizin once sogan kuru,aslan pencesi,civan percemi ve hayit kullanmaniz lazim,sonra sonuclariniza gore incire gececegiz veya gecmeyecegiz dediler.
Herkesin degerleri ve durumu farkli tabiki.

Iyiyim ben de. Kafa dagitmak icin geziyorum. Oncr bandirma,simdi istanbul:)
Iyi geldi ama gezmek. Tebdili mekanda ferahlik var diye bosa dememisler:)

Kurlere devam. Gunde 2 defa sogan kuru var,sabah aksam. Onun disinda da cyclo,biosteron ve vitamine devam. Sali gunu sogan kuru bitecek kismetse. Aslan pencesi ve hayita baslayacagim. Her gun 1 yk. corekotu yagina da devam.

Sen neler yapiyosun? Yaptigin herhangi bir kür yoktu sanirim canim.
aslan pençesi ve hayıtı aynı anda mı kullanıyosunuz

X