Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Günaydın kızlar:KK66: ben yine sabah sabah temizliğe koyuldummm, bu sefer yardimcim var, cam çerçeve siliniyor, halılar yıkamaya, dolap içleri ince temizlik vs vs.... iş coook, bayram önü bi sonbahar temizliğine kalkıştım.yazin cam kapı açık ev rezil oluyor yaa,kis gelse de temiz temiz otursam :KK43: herkes iyidir umarım bu arada
Ohhh oh oh kolay gelsin Can'ım. İyiyiz yok bi yaramazlık aynı yani :) Hamileler gözüme batıyor tatilde gördükçe kafamı çeviriyorum :) yarın son zaten bizimde dönüyoruz.

Ohhh oh oh kolay gelsin Can'ım. İyiyiz yok bi yaramazlık aynı yani :) Hamileler gözüme batıyor tatilde gördükçe kafamı çeviriyorum :) yarın son zaten bizimde dönüyoruz.
:):-) benim de hamileler gözüme batıyor hele ki ailede iki tane hamile var ikisi de hamileliğini ve cinsiyetini sakladilar şaşırıyorum insanlara:)

Aynı rüyayı aynı zamanda gormusuz keşke gerçek olsaydı diyorum hala ya:KK43:
Evet Can'ım. Ben Sevinç'ten gözyaşları içinde uyandım test yapıyorum ve iki çizgi görüyorum sonra inanamayıp bir kere daha yapıyorum yine çift görüyorum ve içim dışıma çıkarcasına ağlıyorum ve öyle uyandım. İnşallah gerçek olur Can'ım hayırlısıyla Allah büyük.

Dinlenip enerji toplamissindir canim. Ben de bir gun boyle olacagim de onlari gordukce. Ben hep oyle dedim.:rapci:

Ben de cocugumla boyle kumdan kale yapacagim dedim:KK28:

Evet Can'ım. Ben Sevinç'ten gözyaşları içinde uyandım test yapıyorum ve iki çizgi görüyorum sonra inanamayıp bir kere daha yapıyorum yine çift görüyorum ve içim dışıma çıkarcasına ağlıyorum ve öyle uyandım. İnşallah gerçek olur Can'ım hayırlısıyla Allah büyük.
Amiiinnn canım inşallah hepimiz bu rüyaların gerçeklerini yaşarız insalaaaah

Ilk 3 aysa tehlikeli zamanlar gecsin diyedir ama daha fazlaysa bilemem:)
Yok canım biri dogurmakk üzere ki tedavisinde benim yanımda kaldı uzun süre tedavi bitti gitti sonra ses vermedi karnını görünce öğrendim diğeri de 5 aylikmis düşün:):-)

Yok canım biri dogurmakk üzere ki tedavisinde benim yanımda kaldı uzun süre tedavi bitti gitti sonra ses vermedi karnını görünce öğrendim diğeri de 5 aylikmis düşün:):-)

Heee onu bilemiyorum o zaman.
Benim de eltimin 2.cocuguna hamile oldugunu 5 aylikken ogrendik. Hem de sadece ben degil,esimin ailesinden herkes,kayinvalidemler dahil.
Herkes kendince biseyler dusunuyor iste canim. Herkesi oldugu gibi kabul etmekten baska care yok. Nazar degmesin diye belki de.

Canim yaaa kiyamam, bakma onlara,cevir kafani :KK66: ohhh diyorum ben, iyi ki bu sıcakta hamile değilim :p züğürt tesellisi işte :p

Heee onu bilemiyorum o zaman.
Benim de eltimin 2.cocuguna hamile oldugunu 5 aylikken ogrendik. Hem de sadece ben degil,esimin ailesinden herkes,kayinvalidemler dahil.
Herkes kendince biseyler dusunuyor iste canim. Herkesi oldugu gibi kabul etmekten baska care yok. Nazar degmesin diye belki de.
Büyük ihtimalle ama ben olsam tutamam hemen söylerim:):)

X