Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Günaydın canlarrrr.... bugün duphastonum bitiyor,regl 3 gün içinde gelir,fakat ben bi turlu Dr A gitmek istememekteyim. Zaten bu ay ovulasyon bayrama denk gelecek ve herhangi bi tedavi aşılama falan yapılamaz, işin dha kötü yanı ben tatil modundan çıkamıyorum hep bi gezegim tozayim yuzeyim modundayim.sinuc olarak belki bayramdan sonra...
Nasıl kanalize olacağım ben bu işe yahu:KK43:

Bu arada herkes iyidir umarimm

Günaydın canlarrrr.... bugün duphastonum bitiyor,regl 3 gün içinde gelir,fakat ben bi turlu Dr A gitmek istememekteyim. Zaten bu ay ovulasyon bayrama denk gelecek ve herhangi bi tedavi aşılama falan yapılamaz, işin dha kötü yanı ben tatil modundan çıkamıyorum hep bi gezegim tozayim yuzeyim modundayim.sinuc olarak belki bayramdan sonra...
Nasıl kanalize olacağım ben bu işe yahu:KK43:

Bu arada herkes iyidir umarimm
Gunaydinnn..seni cok iyi anliyorumm..bakarsin hamile olursun..benim de ankaraya donesim yokk hem de hiccc.onumuzdeki hafta pazartesiden itibaren regl gelir..pazsr yola cikcaz kismetse..
Resmi tatillerde de ozel ya da devletteki merkezler yumurta takibi asilama ve diger tup bebek islemlerini yapiyorlar.ben gidecegim merkezi aradim mesela..devlette de asilamalarim yumurta takiplerimin haftasonuna geldigi oldu..
Hakkimizda hayirlisi...

Gunaydinnn..seni cok iyi anliyorumm..bakarsin hamile olursun..benim de ankaraya donesim yokk hem de hiccc.onumuzdeki hafta pazartesiden itibaren regl gelir..pazsr yola cikcaz kismetse..
Resmi tatillerde de ozel ya da devletteki merkezler yumurta takibi asilama ve diger tup bebek islemlerini yapiyorlar.ben gidecegim merkezi aradim mesela..devlette de asilamalarim yumurta takiplerimin haftasonuna geldigi oldu..
Hakkimizda hayirlisi...
Öyle tatlim hayırlısı, ateş olctum bu ay ateşin dustu, gebelik yok yani,dusunce regl geliyor hep.bayram kurban olduğu için çok bölünecek, 1. Gün kurban vs için mecbur burada olmak zorundayız,2-3 için otel bakiyorum kacalim diye 4. Gün eşimin isleri var, yani benim için çok zor bayramda.zaten ozele gidiyoruz hep ama bu bayram bana uymayacak.h ele İzmir Kaan bey falan hepten imkansız.. önümüzdeki maçlara bakacağım artık ben

Hakkimizda hayirlisi...
Bu arada ben özelde cumartesi bile Dr bulamıyorum, bayramda hiç olmaz benimkilerden :p

Gunaydin kizlarrrrr no_name_ no_name_ tatilde gelen bebek candir :halay:hadi bu gezme modu ve tatili guzel degerlendir. B bursa_83 istanbul un neredindesin doktor icin mi geldin. Normalde Bursali ydin sen dimi ?

Bursada oturuyorum canim. Doktor icin gelmedim. Kardesim burda yasiyor,onun yanina geldim. Cerrahpasanin oralardayim.
Doktor isini 2 ay askiya aldim. Suan kürleri yapiyorum. Vitaminleri kullaniyorum. Bunlari kullandiktan sonra doktora gidecegim.

X