Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Son düzenleme:
Olacak canim insallah. Pes etmek yok,yola devam.

Demek ki AMH illa 2-4 arası olması gerekmiyor. Demek ki FHS illa 5 in altında olması gerekmiyor. Demek ki illa 20-25 yaş arasında olmak gerekmiyor.

38 yaşında olsa da AMH 0.01 in altında olsa da FSH 18 olsa da doktor bile evlat edin deyip kapıdan gönderseler de RABBİM OL DEDİĞİNDE OLUYOR.

Ne olmazlar oluyor, ne olurlar olmuyor.. "ONLAR BİLMEZ BEN BİLİRİM" diyor rabbim...

Nasıl pes edilir ki bu durumda.. Çıkmadık candan ümit kesilmez.. Bunlar hep bize umut ışıkları, yaradanımın mucizelerine birer kanıt..

Okudum canim,tammmmm bir mucize.
Allahim bize de yasatacak,inaniyorum.

Yok canim bisey yok. Bikac gun yazmayinca iyi misin diye soruyorum,bikac gun yazmadi,ondan sordum:)

Canım iyiyim ama çoook yorgunum, iş çok yoğun bu ara eve 21.30 dan önce gelemiyorum. Doğru düzgün yemek bile yiyemiyoruz ev aldı başını gitti, 1-2 hafta daha böyle yapacak bişey de yok mecburum
Gece okuyorum uyumadan yazdıklarınızı hepinizi öpüyorum

Tahmin ettim canim is yogunlugu oldugunu. Iyi ol da,is de olsun da musait olunca yazarsin bize de:)
Kendine iyi bak.

Senden hbr almak guzell sevgiler

Ne işte çalışıyorsun? Kolay gelsin

Rapor 6 ay gecerli. 6 ay icinde istedigin zaman yaptirabilirsin.
Ilac raporunun suresi daha kisa,1 aydi diye hatirliyorum. 1 ay icinde ilaclarini alip dolaba koyup tup bebege 6 ay icinde istedigin bir ayda baslayabilirsin.

Tamam canım çok teşekkür ederim. Galiba artık yarın raporu alacağız. Cok şükür tüm tahliller bitti. Ama okullar açıldığı için tedaviye Kayseri de baslayamayiz. Rapou alıp başka bir şehirde yaptıralım diyorduk ama onun da suresi varmış.. altı ay içinde başlayabilir miyiz bilmiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…