Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Valla biz ovulasyon testine tabiyiz:KK70:adetten bi gun sonra silik gosteriyor:KK70:
Oda bi sans ve daha yeni evli ilk ay yumurtlamayi takip ediyor olmuyor sonra islerim yogun diyo ve birakiyor dusunmeyi 2 ay sonra tak hamile ve epey bi ilac kullaniyo rahatsizligiyla alakali. Allah ol doyince oluyor iste ...

Kizlar ben kurlerin yaninda ayrica dogal soguk pres corekotu yagi iciyorum. Bugun basladim. Her gun 1 yemek kasigi ac karna icecegim. Tadi guzel degil,isterseniz salatalariniza ekleyebilirsiniz.
Bende soguk press safran yagina basladim ve cok kotuuu gunde 5 damla iciyorum. Rabbim sifalar versin insallah hepimize...

Kizlar ben kurlerin yaninda ayrica dogal soguk pres corekotu yagi iciyorum. Bugun basladim. Her gun 1 yemek kasigi ac karna icecegim. Tadi guzel degil,isterseniz salatalariniza ekleyebilirsiniz.
Can'ım ben 2 aydır içiyorum sadece Bebek için değil sağlık için çok faydalı

Gunaydin kizlar.
Yine ates dustu bir yerlere.
Gece vandaki patlamayla yatmistim,simdi elazigdaki patlamayla uyandim. Allahim nolur bitsin artik yarabbim. Bu acilar yeter. Allahim tum ailelere sabir versin. Sehitlere allah rahmet eylesin:dua:

15 temmuz gecesi kismende olsa cok onlar kadar olmasada o gece istanbulda bi takim seylere canli sahit olunca insan daha cok anliyor onlari. Dusunsene evinde oturuyosun kapinin onunden tanklar geciyor... ustunden f16 lar filan. Direk aklima o bombalananlar geldi. Rabbim yardimcimiz olsun. Durum boylede olunca insan cocuk konusunda bi kere daha dusunmek istiyor ulan boyle b....n bi dunyaya ne cocugu icin ugrasiyosun diyorum bazen kendi kendime :KK43:

15 temmuz gecesi kismende olsa cok onlar kadar olmasada o gece istanbulda bi takim seylere canli sahit olunca insan daha cok anliyor onlari. Dusunsene evinde oturuyosun kapinin onunden tanklar geciyor... ustunden f16 lar filan. Direk aklima o bombalananlar geldi. Rabbim yardimcimiz olsun. Durum boylede olunca insan cocuk konusunda bi kere daha dusunmek istiyor ulan boyle b....n bi dunyaya ne cocugu icin ugrasiyosun diyorum bazen kendi kendime :KK43:

Son cumleni ben de dusundum 15 temmuzdan sonra.
Biz bursada daga kampa cikmistik. Ancak 16 temmuz sabahi eve gidince olayin bu kadar agir oldugunu gorduk. Sadece telefondan bakabilmistik,o da ne kadar cekerse dagda. O ucaklari,tanklari goren ve yasayanlar icin daha zordur eminim.
Allahim bu acilari bir daha gostermesin.

X