Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Tamam canım çok teşekkür ederim. Galiba artık yarın raporu alacağız. Cok şükür tüm tahliller bitti. Ama okullar açıldığı için tedaviye Kayseri de baslayamayiz. Rapou alıp başka bir şehirde yaptıralım diyorduk ama onun da suresi varmış.. altı ay içinde başlayabilir miyiz bilmiyorum..

Rica ederim canim. Biraz mesakkatli rapor almak ama maddi olarak cok iyi oluyor. Normalde kayseride mi yasiyorsunuz?

Gunaydin kizlar. Hayirli bereketli cumalar olsun insallah. Dualarimiz kabul olsun insallah. Rabbim hepimizin gonlunden gecen ne dua varsa kabul etsin insallah.
Biz de dun bandirmaya geldik yine. Sezon kapanmadan bir daha denize gidelim dedik. Izinler kapali oldugu icin malesef tatile gidemedik. Allahtan buralar var da yakin diye gelebiliyoruz.

Sabah da kalktim,sogan kurumu hazirladim. Ilimasini bekliyorum. Bu arada da yazayim dedim.

Gunaydiiiiiiin:)

Gunaydin kizlar. Hayirli bereketli cumalar olsun insallah. Dualarimiz kabul olsun insallah. Rabbim hepimizin gonlunden gecen ne dua varsa kabul etsin insallah.
Biz de dun bandirmaya geldik yine. Sezon kapanmadan bir daha denize gidelim dedik. Izinler kapali oldugu icin malesef tatile gidemedik. Allahtan buralar var da yakin diye gelebiliyoruz.

Sabah da kalktim,sogan kurumu hazirladim. Ilimasini bekliyorum. Bu arada da yazayim dedim.

Günaydın

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-hamile-kalanlar.791903/page-30#post-43632697

Kızlar selam,

konuları okuyunca denk geliyorum. Bie...ron kullanıp 3 ay boyunca amh değeri yükselen ve hamile kalan bayan var. Dün paylaştığım linkteki hamile olan bayanda 8 ay kullanmış. demek ki doktorların bizim gibi rezervi az hastalara verebildikleri tek ilaç bu ve buda etkili bence.

(araştırmacı gazeteci gibi oldum :skandal:)

Son düzenleme:

Keyfiniz bol olsunn..iki gun hic bise takma kafana..deniz kum guness aileee misssss

Bende yarın tatile çıkıyorum bol bol yüzeceğim ve relax takılacağım... izleyeceğim filmleri not aldım, kitaplarımı aldım, ilaçları ve bitki kürlerinden bir çanta yaptım, huzurlu, bol yatışlı güzel bir tatil olur benim için dilerim.....

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-hamile-kalanlar.791903/page-30#post-43632697

Kızlar selam,

konuları okuyunca denk geliyorum. Bie...ron kullanıp 3 ay boyunca amh değeri yükselen ve hamile kalan bayan var. Dün paylaştığım linkteki hamile olan bayanda 8 ay kullanmış. demek ki doktorların bizim gibi rezervi az hastalara verebildikleri tek ilaç bu ve buda etkili bence.

(araştırmacı gazeteci gibi oldum :skandal:)

Ben de bakiyorum sayfalara,bulunca paylasayim diye ama daha denk gelmedi. Sana zahmet buldukca paylas lutfen,moral oluyor.
Insallllllh bize de faydasi olacak canim. Icmeye devam.

Insallah raporlu yaptiracak kadar cok denemen olmayacak canim.
Sagol canimm allah razi olsun..insallah tez zamanda kavusalim minnoslarimiza.hep hayal ediyorum minnoslarimiz olmus ve bizler kanli canli bulusmusuz..ne guzel olurdu..gonul dostlarini kader arkadaslarini gormek.:21::21:
ancak 1.5 sene sonra istege bagli sigortaliliktan rapor cikartabiliyoruz..bankadaki 8 10yilimizi yok saydiklarindan..insallah dedigin gibi olur su cuma yuzu suyu hurmetine..rabbim darda koymasin maddi manevi.allah bu surecte maddi gucu olmayanin yardimcisi olsun.sukrediyorum halime ki raporsuz da tedavi olabilecegim.:olamaz::işsiz:
:KK11:senin ikizler de boyle olsun ins..:KK70:

Bende yarın tatile çıkıyorum bol bol yüzeceğim ve relax takılacağım... izleyeceğim filmleri not aldım, kitaplarımı aldım, ilaçları ve bitki kürlerinden bir çanta yaptım, huzurlu, bol yatışlı güzel bir tatil olur benim için dilerim.....
İzleyeceğin filmlerin isimlerini yazar mısın

X