Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

demekki orgazma falan gerek yok çalışmaya devam...
Vajinismus hastalari ve ozellikle tecavuze ugrayanlarin orgazm olup hamile kaldiklarini zannetmiyorum.tevavuze ugrayanlarin psikolojisini dusununce sanki stres altinda bile hamile kalmak mumkun.yeter ki yumurta hanim ve sperm bey karsilasin

Vajinismus hastalari ve ozellikle tecavuze ugrayanlarin orgazm olup hamile kaldiklarini zannetmiyorum.tevavuze ugrayanlarin psikolojisini dusununce sanki stres altinda bile hamile kalmak mumkun.yeter ki yumurta hanim ve sperm bey karsilasin
Aynen öyle, haklisin canim. Hakkımızda hayırlısı artık.stres bizde etkili mAlesef hormonları bozuyor, tecavuzde zaten çatlamış sağlıklı yumiye denk geliyor demekki. Hay Allah korusun, evlerden ırak

Evet canım hamile kalmaya engel değil ama yumurta üretimini tetiklemek için faydalıdır diye düşünüyorum ben...

İşleyen demir pas tutmaz diye iğrenç bi espride yapayım

Kızlar ben bu ay degisik bir şey denedim bakalım faydası olacak mı. Kadın yumileri sıcağı seviyor ya, hanı o sebeple yakı falan yapıştırıyoruz ya. Bi arkadaşım singapurdan tiger balm getirmişti, orada kadınlar bunu suruyorlarmis karın ve bel bölgelerine, hızlanan kan akışı yumileri harekete geçiriyor muş, bu ay sürdum ovulasyonda, bakalım hareketlenmis mi çok etkili bi merhem, turkiyedede satılıyor.etkisi olursa öneririm sizede

Viks gibi birsey o biliyorum onu. Bir tanıdığım migren için alnina sürerdi hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…