Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Arkadaşlar bir şey sorucam sizlere

Hamile kalmak için kadının orgazm olması şart mı. ? Yoksa önemli olan kadindaki yumurtanın catladigi sirada rahimde sperm olup, yumurtayla spermin birleşmesi mi?
Canim ya çok emin olmup bilimsel bir açıklama yapamamakla birlikte, yumi ve spermin birleşmesi yeter, ama bi yerde okumuştum, orgazm esnasında kadında oluşan sıvılar döllenmeyi katkı sağlıyormuş.. bi ara burada paylaşmıştık, hBerlere çıkmış bir konu vardı, meksikada mi nerede hatırlamıyorum, hapisteki bir kadın hamileyse ölüm cezası almıyormuş, bunu duyan kadın mahkum enjektorle sperm satın alarak kendini hamile birakiyor ve ölüm cezasından kurtuluyor. Yani olay yumi ve spermin bulusmasi

Ay sabah sabah ne olaylar ne olaylar :KK66: dedikodunun dibi.ben de neler okumuşum yahu :KK66: acaba bizde mi enjektorle denesek :p

bu da başka bir örnek...link de veriyorum okumak isteyen olursa :KK66:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...lirsiniz-ben-bu-sekilde-hamile-kaldim.594019/

"""""Öncelikle evlat ısteyen herkese Allah nasıp etsın aratmasın ınsallah.bol bol dua edın hersey Allah'tan tabıkı de.şükür ve dua edın bol bol.

bu benım ıkıncı gebelıgım ılk gebelıgım olmadı :KK43:
tam 6 ay sonra denemeye basladım ve bu yontemle hamile kaldım.
artık eşimle olan butun ılıskı olayım sadece bebek ıcındı.çünkü bebegımı kaybetmem benı cok etkıleıstı sadece bu yontemı uyguluyorduk her ay bır umutla beklıyordum..
yöntemım şu.
düşününce normal ilişkiye girildiğinde illaki sperm dısarı çıkıyor ilişki sırasında bende şansı yükseltmek ve bütün fırsatları değerlendirmek için düşünmeye başladım bu yöntemi başkası yapıyormu bilmiyorum ama aklıma geldi.

eczaneden 5lik enjektör aldım bir kaç tane artık her ay bunu deneyecektim çünkü.
neyse ilişki sonrası spermleri temiz bir şeye akıttık yani içeri olmayacak ben temiz olsun diye cay bardagı kullandım bardak veya artık neyse akıttıgınız şeyin içinden enjektörün iğne kısmını çıkartın ve enjektöre çekin belinizi yukarı kaldırın ( spor hareketi vardır ya bisiklet çevirme hareketi belden yukarıya kaldırırz o sekilde) ben belımı yatagın basına dayadım belden aşağım tamamen yukardayken enjektörü sonuna kadar çektim zaten full dolması ımkansız neyse atıyorum yarım doldu gerısinide enjektörü sonuna kadar çekin hava dolsun ki bir kerede bastıgınızda havayla bırlıkte ılerı gıtsın ıyıce.enjektörü iyice yerlestırdıkten sonra bır kerede bastım spermlerı ıcerıye gönderdim ve o pozısyonda 15 dakıka bekledım bacaklarım yukarıda sonrada yavasca uzandım ayaga kalkmadım.sabah ezanından oncede dusunuzu alın.bu sadece sansı yuksek derecede arttırmak ıcın buldugum bı yontem. bu yontemıde yumurtlama tarıhlerımde uguladım yanı atıyorum yumurtlama tarıhınız ınternetten bakın mesela ayın 10 u ile 14 ü arası görünüyorsa ayın 8nde baslayın 8-10-12-14-16 şeklinde yapın ıkı gun arayla bu yontemı yapın yumurtlama tarıhınden 2 gun onceden baslayıp 2 gun sonrasında bıtırmıs olacaksınız.daha sonra gebelıgınızın olup olmadıgını ogrenene kadar ılıskıye gırmeyın fazla. ben bu sekılde hamıle kaldım ve ıkı uc arkadasımada anlattım onlarda bu sekılde hamıle kaldılar. ben evlat hasretıyle bırde evlat kaybetmısken bu yontemle hamıle kaldım dilerim yardımcı olmusumdur.

Allah ısteyen herkese nasıp etsın ınsallah.""""

bak biri de doktora sormuş dr da yanıtlamışşş :

PREZERVATİF İÇERİSİNDEN SPERMLERİ ALDIM

3 yıllık evliyim ancak 1 yıldır eşimle ayrı yaşıyorduk.Yeni barıştık. Ben çocuğumuzun olmasını istiyorum ancak eşim korkuyor. İlişkiden sonra aynı dakika içinde prezevatiften spermleri enjektör yardımıyla çekip kendi içime yine iğne (enjektör) yardımıyla boşalttım. Bu işlemi toplamda 5-6 dakika içinde yaptım. Son adet tarihim 6 Nisan 2012. İlişkiye girdiğimiz tarih 22 Nisan 2012.Gebe kalma ihtimalim nedir? Spermler dışarıda kaldığı sürece yaşar mı? Lütfen bana yardımcı olun.Yaptığımı yüzyüze hiçbir doktora anlatamam. Çok utanıyorum. Bu hafta kan testi yaparsam belli olur mu?
---

Bahsettiğiniz şekilde spermleri çok kısa süre içerisinde enjektörle alırsanız canlı olarak rahim içerisine ulaşabilirler ve gebelik oluşabilir. Tabi normal ilişkiye göre bu şekilde gebelik oluşması biraz daha zor ancak mümkün. Son adetinizden yaklaşık 16 gün sonrası ilişkiye girmişsiniz, bu yumurtalama günlerine yakın bir tarih bu nedenle hamilelik oluşabilir. Hamilelik testini adet gecikmesi yaşarsanız yapın bu şekilde gebeliği gösterebilir.
Yumurtlama tarihinizi hesaplama konusunda bu linkten faydalanabilirsiniz.

Ay sabah sabah ne olaylar ne olaylar :KK66: dedikodunun dibi.ben de neler okumuşum yahu :KK66: acaba bizde mi enjektorle denesek :p
Ben de dusundum de dis gebelik olasiligini yukseltiyormus ve bu da kotu bisey.dis gebelik sebebiyle bir tanidigimizin bir yumurtaligi mi tupleri mi ne alinmisti.

X