Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

@bursa_83 canim nasilsin neye karar verdin
illusive illusive gittin mi kontrole
moyaalitu moyaalitu sen nasilsin
@gibigibiyim eylule az kaldi baslaticaz insallah showlari
Ve diger kader arkadaslarim hergun yaklasiyoruz sipalarimizaa:-)

Vitaminlere devam :KK66:
Hangisini hangi sırayla içsem diye aklım karışıyor her sabah.
Arısütü aç karna içilmezse kilo yapar diye ilk onu içiyorum.
İnofolic içme dediler yerine glifor verdi doktorum yine de inofolic içiyorum.
Cohq, ace selenyum, b12 ve günde 3 kez estrofem içiyorum.
Dhea yı da içsem mi içmesem mi bilemedim estrofemle beraber.

Ben de aynen canım ya, sabah aç karna inofolic, kahvaltı sonrasi koenzim, omega 3 öğleden sonra supradyn, gece melatonin.. adetin 16-25 arası duphaston içeceğim.. off sıkıntı :p

Can'ım ace selenyum ve estıfem ne için? Birde b12 yi kaç tane kaç mm içiyorsunuz? Dhea bence yumurta rezervi azlığında günde 3*1 muhakkak veriyorlar ben içiyorum 2 aydır bakalım.

@bursa_83 canim nasilsin neye karar verdin
illusive illusive gittin mi kontrole
moyaalitu moyaalitu sen nasilsin
@gibigibiyim eylule az kaldi baslaticaz insallah showlari
Ve diger kader arkadaslarim hergun yaklasiyoruz sipalarimizaa:-)
Can'ım geldim doktordan iğneler bitince sürpriz yumurta var mı diye ama yok malesef bir daha ki ay adet görmesem de gideceğim tekrar bakalım kısmet pes etmek yok..

Can'ım ace selenyum ve estıfem ne için? Birde b12 yi kaç tane kaç mm içiyorsunuz? Dhea bence yumurta rezervi azlığında günde 3*1 muhakkak veriyorlar ben içiyorum 2 aydır bakalım.
Sabah 1 tane içiyorum.
Dhea yı geçen yıl 1 ay bu yıl da 3 ay kullandım, sonra ara verdim 3 ay şimdi tekrar başladım. Faydası olduğunu düşünüyorum. Ace selenyum antioksidan, bağışıklık sistemine iyi geliyor. Estrofemi doktorum verdi, rahim duvarını kalınlaştırıyo sanırım.
Üst üste bir kaç ay femara ve klomen kullandım, bu tarz ilaçları uzun süreli kullanmak rahim duvarını inceltebiliyormuş ondan verdi sanırım.

Isyannnn diye bağırasim var. Ama bagirmak çözüm olmuyor.
Neden en cok istediğimiz şeyler hayat sinavimiz oluyor. Neden binbir mücadele verdigimiz şeyleri bazı insanlar cok kolay elde ediyor. Suçumuz ne. ?
Bu kadar mücadele sonucu kazanacak mıyız yoksa, herşeye boynu bükük bakan biz mi olacaz

Çevreden her hamile haberi duyunca kalbime hançer saplaniyor sanki
Canimmm yaaaa aslinda soylenecek pek bisey yok ama boyle durumlarda ben manevi yonumu yogunlastirip sakin olmaya calisirim. Yok oyle hemen pes etmek mesela arapca biliyormusun bilemem ama bilmesen bile Kuran i kerimden ac Meryem suresini oku inan bu seni rahatlaticak ve yola devam etmeni sagliyacak. Buda bir imtihan onemli olanda bu imtihandan guzel bir sekilde cikmak. Rabbim neyler bilemem ama neylerse guzel eyler bu a eminim tatlim. Ne olursun pes etme olacak insallah guzel bebegini hayal et ve yolaa devam ett yipratma kendini :KK43:

Canimmm yaaaa aslinda soylenecek pek bisey yok ama boyle durumlarda ben manevi yonumu yogunlastirip sakin olmaya calisirim. Yok oyle hemen pes etmek mesela arapca biliyormusun bilemem ama bilmesen bile Kuran i kerimden ac Meryem suresini oku inan bu seni rahatlaticak ve yola devam etmeni sagliyacak. Buda bir imtihan onemli olanda bu imtihandan guzel bir sekilde cikmak. Rabbim neyler bilemem ama neylerse guzel eyler bu a eminim tatlim. Ne olursun pes etme olacak insallah guzel bebegini hayal et ve yolaa devam ett yipratma kendini :KK43:
Manevi destek için teşekkürler. Arapça bilmiyorum. Ama kuranin okunusunu cebe indirdim. Arada merak ettiğim sureleri okuyorum .Bazen de internetten mealini dinliyorum. Ama bu içimdeki eksikligi gidermiyor

X