Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ahhh ahh hiç sorma tatlim , ben ki her gece mutlaka saat 11 de daha kafami yastığa koymadan uyuyan ben, dün melatonin ile şeytan gibi sabah 4 e kadar ayaktaydim, bi turlu uyuyamadim, hormonların zipladi.bakalım bugün nasıl etki edecek
AAAAA seni ters etkiledi demek Can'ım :KK43: inşallah Zaman'la uyutur alışana kadar bünye :KK43:

Kizlar ben hangi site hatirlamiyorum bi yerde form doldurmustum. Adamin teki aradi az evel sorunumu anlattim bana derki sizin hormonlar dengesizlesmis bence baska sorun yok . Sakın doktorlarin verdigi klomendi vs ilaclara yonelmeyin onlar aksine ya kist yapar yada menopozu tetikler dedi. Ben size 2 aylik kapsul icinde hayit nar brokoli vs maddeleri iceren bir urun tamamen bitkisel yollayim en gec 3 ay sonra hamile kalmazsaniz bulun beni dedi fiyati 198 liraymis ay kafam karisti. Alsammi bilemedim. Arada kaldim ne dersiniz :KK43:
çok merak ettim ben.. kim ne ilaç ismi ne .. Umut işte kim ne derse atlıyoruz belki ama elimde değil

Aynen öyle. Dün akşam pek hoşlanmadığım 2 kişinin hamislik haberini aldım, bi kizdim kendime, herkes hamile kalıyor, bi sen beceremedin diye, bi hirslandim

Çok hoşsun .. Hamilelik haberlerinde ben ağlamaklı oluyorum son dönemlerde , kıskanma değilde imrenme işte Milletin zevkle kolayca yaptığı şey için kimi kadın tonla acıya katlanıyor işte. Allah (cc) Büyük İnşallah bizim de olur

Çok hoşsun .. Hamilelik haberlerinde ben ağlamaklı oluyorum son dönemlerde , kıskanma değilde imrenme işte Milletin zevkle kolayca yaptığı şey için kimi kadın tonla acıya katlanıyor işte. Allah (cc) Büyük İnşallah bizim de olur
Canim yaa , hiç umutsuzluğa kapılma, Allah büyük, menopoza girmiş kadınlar bile hamile kalabiliyor, tedavi görüyor musun? Ne asamasindasin?

Aynen öyle. Dün akşam pek hoşlanmadığım 2 kişinin hamislik haberini aldım, bi kizdim kendime, herkes hamile kalıyor, bi sen beceremedin diye, bi hirslandim
Hoslandigim hoslanmadigim kimin mucadelesiz hamile kalabilne haberini alsam ben cok buruyorum.valla altust oluyorum.beceremedigimizden mi kismet mi degil zamani mi degil bilmiyorum ama cok bunaldim.

Canim yaa , hiç umutsuzluğa kapılma, Allah büyük, menopoza girmiş kadınlar bile hamile kalabiliyor, tedavi görüyor musun? Ne asamasindasin?
ya ben önce boş ver olmayacak modundaydım son iki üç aydır hortladı yine içimdeki anne olma canavarı))) İlaçla zar zor adet görüyorum bakalım Altın Yumurtayı Bekliyorum))

X