Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım aşağı yukarı adet zamanı ortaya çıkıyor ya bu foliküller, tedavi süreci de nerdeyse diğer adete kadar geliyor, tedavi olduğumuzda doktor opuda büyük küçük ne kadar folikül varsa bakıyor yıkayıp boşaltıyor olgun yumurta var mı diye. Belki bir sonraki ay için üretilen folikül de hiç oluyor o arada, bu yüzden opu sonrası ya hiç folikül olmaz ya da normalden daha az folikül olabilir diye tedavi olmamak daha mantıklı gibi geliyor bana. Doktorum da beni hep böyle yönlendirdi nedense.
Kaan Bey yapıyorsa illaki vardır tabi bir bildiği ama ben genelde opu sonrası dinlenmeyi tercih ediyorum çünkü psikolojik olarak da yoruyo beni.
Çok mantıklı canım. Opu sonrası folikül hiç olmayadabilir az da olabilir. Ama hepsinden önemlisi hem hormonların atılması hem de çok yorduğu için dinlenmek en güzeli.

canımsın tek dileğim hepimizin güzel haberlerini alabilmek... benc bu ay doktora falan gitme bursacım, gerçekten bak seni çok bunalmış ve sıkılmış görüyorum.1 aycıktan birşey olur mu bilemiyorum ama biraz kendini dinle, şu hormonlardan arınsın bi bedenin ruhun....başka konulara kanalize ol lütfen yaa inanıyorum çok işe yarayacak...sen de benim 10 ay önceki hallerimi görüyorum, her adımın bu konu üzerine,az uzaklaş bu knulardan be fıstık....

Canim hepimizin her adimi bu konu uzerine,sadece benim degil ki. Baska seylerle ilgilenince iyi geliyor. Kafam dagiliyor ama bu her zaman mumkun olmuyor. Hatirlatacak cok sey var.

İşyerinde bir arkadaşımız 47 yaşında kocaman kızı var ikinci çocuk için çok uğraştı hatta tüp bebek denedi 3 yıl önce ama maalesef geçen Ekim Ayında menepoz dendi. İki gün önce karnım şiş diye dolaşıyor zar zor doktora gönderdik.. 4,5 aylık hamile çıktı... İmkansızdı Mucize oldu rüya gibi bişey işte darısı hepimizin başına
Aman Allah immm darisi bizeeee

Kizlar ben hangi site hatirlamiyorum bi yerde form doldurmustum. Adamin teki aradi az evel sorunumu anlattim bana derki sizin hormonlar dengesizlesmis bence baska sorun yok . Sakın doktorlarin verdigi klomendi vs ilaclara yonelmeyin onlar aksine ya kist yapar yada menopozu tetikler dedi. Ben size 2 aylik kapsul icinde hayit nar brokoli vs maddeleri iceren bir urun tamamen bitkisel yollayim en gec 3 ay sonra hamile kalmazsaniz bulun beni dedi fiyati 198 liraymis ay kafam karisti. Alsammi bilemedim. Arada kaldim ne dersiniz :KK43:

Kizlar ben hangi site hatirlamiyorum bi yerde form doldurmustum. Adamin teki aradi az evel sorunumu anlattim bana derki sizin hormonlar dengesizlesmis bence baska sorun yok . Sakın doktorlarin verdigi klomendi vs ilaclara yonelmeyin onlar aksine ya kist yapar yada menopozu tetikler dedi. Ben size 2 aylik kapsul icinde hayit nar brokoli vs maddeleri iceren bir urun tamamen bitkisel yollayim en gec 3 ay sonra hamile kalmazsaniz bulun beni dedi fiyati 198 liraymis ay kafam karisti. Alsammi bilemedim. Arada kaldim ne dersiniz :KK43:
Aaaa çok enteresan, sorsaydin ya tatlim kimdir, necidir. Ben güvenip almazdim, özellikle bu konuda istismarcilar çok fazla. Onun yerine iyi bi aktara gider danisirdim. Yine de sen bilirsin canim

Aaaa çok enteresan, sorsaydin ya tatlim kimdir, necidir. Ben güvenip almazdim, özellikle bu konuda istismarcilar çok fazla. Onun yerine iyi bi aktara gider danisirdim. Yine de sen bilirsin canim
Bende almadim adam site adresini soyledi ama suan hatirlamiyorum. Uygun degildim cokta aradigi zaman telefonunu kaydettim esimle bi konusayim vs diye kapadim telefonu ama icimdede acabalar kaldi ne yalan soyleyim yaa kafam karisti.

Bende almadim adam site adresini soyledi ama suan hatirlamiyorum. Uygun degildim cokta aradigi zaman telefonunu kaydettim esimle bi konusayim vs diye kapadim telefonu ama icimdede acabalar kaldi ne yalan soyleyim yaa kafam karisti.
İçinde ne olduğunu bilemezsiniz ki tatlim belki sana zararı olacak bir madde olabilir. İbrahim Saraçoğlu, maranki falan olsa güvenilir de..emin olamadim ben

Canim tum dediklerini inanki yapiyorum. Hicbir seyden sormadan her seye tamam deyip cikmiyorum ama hicbir sey yok kist yok diyen doktora ne diyebilirim. Sonra kist ve miyom goren doktora yoktu diyorum,ben goruyorum diyor. E diyorum yeri onemliymis,zarari var mi,nasil gider diyorum,zarari yok,o bikac ayda kendi kendine gider diyor.

3 doktor rahmin kucuk ve hamile kalman cok zor diyor,kalsan bile tasiman zor diyor,1 tanesi hicbisey yok diyor.

Hocalarin hocasi bir kadin dogumcu bulmaliyim.
Suan zaten cok ince bir cizgideyim. Seytan diyor bosver birak gitsin. Yeteeeer diyecegim artik.
Gorusecegin doktorlar arasina Hakan yarali yi al.Benim etlik zubeyde hn da benle ilgilenen doktor tup bebek merkezine gecmis olursa ona da gel.en son gebe poliklinigindeydi.ablam sebebiyle beni ustlendi.azerbaycanda tup bebek merkezi kurmus face te oyle gorunuyor.operator ama cok bilgili.devlet hastanelerinde cok iyi doktorlar var bize denk gelirse...

Gorusecegin doktorlar arasina Hakan yarali yi al.Benim etlik zubeyde hn da benle ilgilenen doktor tup bebek merkezine gecmis olursa ona da gel.en son gebe poliklinigindeydi.ablam sebebiyle beni ustlendi.azerbaycanda tup bebek merkezi kurmus face te oyle gorunuyor.operator ama cok bilgili.devlet hastanelerinde cok iyi doktorlar var bize denk gelirse...
B bursa_83 bana hakan yaraliyi da bu doktor onerdi.zaten raporsuz yaptircam kendi de tup bebek merkezine gecmemis olursa diye..rahmi sinan karadeniz ismi

ovulasyonda olduğum için artık bu ara içemem sanırım, ama reglle birlikte başlayacammmm, yeni ay yeni umut, ne yapak :KK66:
no_name_ no_name_ ovulasyon testinde cift cizgi gununu mu degerlendiriyorsun yoksa cift cizgi sonrasi siliklesen gunu mu..bir suru sey yaziyor kafam karisiyor

no_name_ no_name_ ovulasyon testinde cift cizgi gununu mu degerlendiriyorsun yoksa cift cizgi sonrasi siliklesen gunu mu..bir suru sey yaziyor kafam karisiyor
Canim ikisi de aynı koyulukta olduktan sonra 12 saat içinde değerlendiriyorum. Bu ay hem köyü hem silik çizgiyi değerlendirdi ustuste hergun ilişki oldu

Canim ikisi de aynı koyulukta olduktan sonra 12 saat içinde değerlendiriyorum. Bu ay hem köyü hem silik çizgiyi değerlendirdi ustuste hergun ilişki oldu
Tamam canim sagolasin.gecen ay biraz gec koyulasti benim ama cift cizgiyi gordum.o gun ve sonraki gun degerlendirdim.sonra bir gun ara verip degerlendirdik.allaaaaam degerlenememis oysaaa:KK70:

İnsanlar ne kadar iddialı ya.. Enteresan gerçekten faydası olabilir demek başka iddia başka.

İnsanlar ne kadar iddialı ya.. Enteresan gerçekten faydası olabilir demek başka iddia başka.
Evet umut tacirligide olabilir emin degilim bilemedim. O yuzden esimede sorayim doye salladim. Ama genede insan acaba demedende duramiyo gunahlari boyunlarina ne diim ...

X