Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar aktarima uğradım ben bu adama güveniyorum, her şey var onda ve bana aksu vitalin arı şutu bal polen karışımını şiddetle önerdi, sadece ari sütü de vardi 40 günde tuketilmeli o onu boşver beni dinle bunu al dedi, bende aldım an itibariyle basladim

Hayatımi içtim, çörekotu balımı yedim, arı sütü bal polen yedim, testere dişli aslan pencemi icecem simdi

Arkadaşlar kadınlarda normal günlük iç çamasıra beyazsımsı sarımsı gibi akıntı oluyor ya bu akıntı adet bittikten 7 gün sonra yani yumurtlama dönemi civarında mı olur yoksa hergün olabilir mi yani adet bitiminden birkaç gün sonra da olur mu yoksa sadeceyumurtlama döneminde olup bu akıntıyumurtlama döneminin işareti mi oluyor

Tatlim her şey olabilir. Enfeksiyon bile olabilir....

Gülbil ben eşim olmadan tüp bebek olayının ne kadarına gidebilirim. Sonucta eşim istemiyo ama ben kaan hocayla demek istiyorum birde muayne ücreti ne kadar bide sana hangi.ilaçları verdi yazsan COO mutlu olucam.
muayene ücreti 250
Gülbil ben eşim olmadan tüp bebek olayının ne kadarına gidebilirim. Sonucta eşim istemiyo ama ben kaan hocayla demek istiyorum birde muayne ücreti ne kadar bide sana hangi.ilaçları verdi yazsan COO mutlu olucam.
Canım sende haklısın. eşinin de istemesi gerekir. üzülme her şerde bir hayır vardır. belik rabbim sana doğal yollardan hamilelik nasip edecek. kaan beyin muayene ücreti 250 TL. Previt positive, Devit-3 ampul, Biosteron, saizen, koenzim10, cylo progynova yazdı.

bende b12 fazlalığı olduğu için b12 yazmadı.

Eyvah eyvah ayaküstü 1000 l gitmiş bile, Rabbim tez zamanda karşılığını versin insallah

Eyvah eyvah ayaküstü 1000 l gitmiş bile, Rabbim tez zamanda karşılığını versin insallah
canım bu daha başlangıç. bakalım daha neler gidecek? çok külfetli bu iş. şimdi anlıyorum tüp bebekte negatif sonuç alanların yaşadığı acıyı. maddi manevi bir sürü kayıp. inşallah hüsrana uğramam.

Ugramazsin canim inşallah. Ben en çok tüp bebeğe paraları yigip, sonra normal gebe kalınmasına uzuluyorum

Canım devlet karşılıyor belli kismini sartlar uyduktan sonra .

Canim soyle diyim akinti seffafsa korkma ama sari renkte,sut kesigi ve camasirinda iz birakiyorsa bariz enfeksiyonun var hemen bir fitil kullan doktora git canım yada aslan pençesi, civanpercemi veya sogan suyu ic gecmezse akintinin rengi ve sekli dr.git arkadasim.birde kokusu nasil çürümüş yumurta kokusu veya ölü balik kokusumu? Bunlar varsa bir enf.var demek gecer ilac kullanirsan ki bebek düşünen herkes dikkat etmeli çünkü enfeksiyon basit birsey degil hamile kalmayi zorlaştırır ve düşük yapabilir bunlari sana bilgi maniyetinde yaziyorum önlem al canım insallh sende anne olacaksın birgün.

bnm bu ay şaka gbı adetım bıttı ertesı gün akıntım basladdıı hala akıntımm var yanıı ıslaklık var devamlıı

bnm bu ay şaka gbı adetım bıttı ertesı gün akıntım basladdıı hala akıntımm var yanıı ıslaklık var devamlıı
Canim bu arada bugun cok moral verdin kendime geldim cok sagol simdi esimde evde cok huzurlu ve umutluyum arada bir hormonlar tavan yapıyor ama sizin gibi dostlar varya Kk' nu seviyorum

Canim ne guzel aknti olsun ki bebis olsun hcg yukselsin....
yyaa akıntıyı takıp etmek için gunluk ped kullanmıyorum bılerek az öncede afedersın wc gttım baktımm sankı iç çamasırım ıslanmıs gbı renkssızz peceteyle sıldım renksiz parlak bıseyy ama devamlı böle oldu bu ay anlamadım bat a 3 gun var

Canim bu arada bugun cok moral verdin kendime geldim cok sagol simdi esimde evde cok huzurlu ve umutluyum arada bir hormonlar tavan yapıyor ama sizin gibi dostlar varya Kk' nu seviyorum
aayy cnmm bnm suan bendee cok mutlu oldummm inannn evett pozitif olacagızz morallerimizz yuksekk olacak o bebişler geleecekkk yeterki allah nasıp etsın kaderde varsa eger önünde daglar olsaa duramazzz derdi de veren o dermanıdaa allahıım şafii c.c. adı hurmetıne şifa versın inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…