Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim bu arada bugun cok moral verdin kendime geldim cok sagol simdi esimde evde cok huzurlu ve umutluyum arada bir hormonlar tavan yapıyor ama sizin gibi dostlar varya Kk' nu seviyorum
bbakk ben eşimee hep diorumm kii hiç bi sorun yok dıorm ilşki günlerini ayarlayamamısz dıorm erkek yanı sonucta pek kafası basmıo anlamıyo yorum yapmıo allahh nasıp ettıkten snra olur dıormm işlki zamanıdaa beslıormm bi guzeell stresde oluo tabıı ama yansıtmamaya calısıorrz baska türlü olmazz mümkün degıl baş edemeyiz bununla ben eşime sendede bendede sorun yok dıyorm heepp

Canim tabiki öyle ama eşim kendinde sorun oldugunu biliyor bende moral veriyorum güçlü oluyorum ikimiz icin ama yinede arada insanlarin baskilari bizi gucsuzlestiriyor

Ayyy heyecanlandım okuyunca bu belirtiler iyi yönde canim ama cokda umutlanma derim az kalmış canım insallh cift cizgiyi görürsün canım dualarimiz bir bizim

Canim tabiki öyle ama eşim kendinde sorun oldugunu biliyor bende moral veriyorum güçlü oluyorum ikimiz icin ama yinede arada insanlarin baskilari bizi gucsuzlestiriyor
evet bıılıyorummm esının kendı sorununu bıldıgını onada aynı bu sekılde sölıceksın buu konuları arastrdgnı bu sorunun cocuk olması için bir engel olmadgnı söliceksnn cogu kişinin oldugunu allah veredıkden sonra bu rahatszlıgın önmli olmadgnı demen ıkınız ıcınde cok iyi olurr

Ayyy heyecanlandım okuyunca bu belirtiler iyi yönde canim ama cokda umutlanma derim az kalmış canım insallh cift cizgiyi görürsün canım dualarimiz bir bizim
aayy yok cnmm gram umudum yokk ztnn enn cok merak edıorm nedenını o kddar inş tabi dileğim bebeğin tutmasıda bakalım nolucak cuma kopacak dananın kuyrugu

Amin canım yaaa moral herseyin ilacı canim bakalim ocak ayina kadar olmazsa jel kullancagim ameliyatın 6.ayi olcak bakarsın bu jel ise yarar.

Amin canım yaaa moral herseyin ilacı canim bakalim ocak ayina kadar olmazsa jel kullancagim ameliyatın 6.ayi olcak bakarsın bu jel ise yarar.
yararr cnm merak etme bu arada kecıboynuzu unutmaa cok faydalı sperm sayısı hızı için kadın içinde cok iyi kullanın sımdıdenn zemın hazırlayınn

aayy yok cnmm gram umudum yokk ztnn enn cok merak edıorm nedenını o kddar inş tabi dileğim bebeğin tutmasıda bakalım nolucak cuma kopacak dananın kuyrugu
Canim öyle deme akinti normal degil adet oncesi sendeki gibi akinti olmaz azalir normalde rengide o kadar parlak olmaz sen umudunu yitirme bu arada benim hislerim kuvvetlidir bekle 3gun boyuncada ayni olursa akintin iyi haberler verirsin bize bizde kutlama yapariz

inşşaallahh cnmmm bende cok ısterım ıyı haberler almayı vermeyıı hep iyi şeyler olsunn inşşaallahh bu ay cok dua aldımm bende cok ettıımm inş allahın sevdıgı bır kuluna denk gelmısımde duası kabul olmustrr

yararr cnm merak etme bu arada kecıboynuzu unutmaa cok faydalı sperm sayısı hızı için kadın içinde cok iyi kullanın sımdıdenn zemın hazırlayınn
Oyle canim ben bu preseed jele cok güveniyorum neden bilmiyorum ama icimde bir his var onu kullaninca hamile kalcam gibime geliyor .harnupada baslicagiz siparis verdik canim .

Tabiki hersey dua üstüne olur dunya bile dua ile kuruldu buda bir mucize oda dua ile inşallah olacak bende edeceğim burdaki arkadaşlarım icin günlük tesbihimiz var topiklerde senide artik dualarimda anacagim insallh

aminnn cnmmm inşşaallahh günü saymaya basladımm yaa bastan baslıcaz yada devam edıcezz hep birlkte
Evet canım aynen öyle ben adet olunca aslinda uzuluyordum ama artik kendimi uzmemek bir icin kendime söyle diyorum her adet dönemi yeni bir gebelik dönemi diyorum ve şükür ediyorum ben adet oluyorum saglikli bir sekilde olamayan arkadaslarimiz var onlari düşünüyorum hamd olsun diyorum allaha Şükur ediyorum.

kadınlar içinn adet buyuk bır lütuf allahıma şükürler olsunn ki her ay saat gbıdır adetımm adet olacakkı gebelıge zemın hazırlanacak üzülme

kadınlar içinn adet buyuk bır lütuf allahıma şükürler olsunn ki her ay saat gbıdır adetımm adet olacakkı gebelıge zemın hazırlanacak üzülme
Evet canim masallhim var her ay düzenli olur saati bile asagi yukari cok şükür 3ayda bir kontrole gidiyorum birsey varmi yokmu diye ne olur ne olmaz diye doktorumda cok iyi bana moral veriyor olcak diyor bir tane lazim zaten diyor bebek icin rahat ol olcak diyor sirf moral icin bile gidiyorum ...

nnee güzeell işttee iyii doktor bi şanstr derım her zmn bnmkide naif kibar fakat konusmuo pekk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…