Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ben araştırdım çok pahalı. bal arı sütü karşımı 10 gr ı 120 tl
çok pahalı ama bu balparmakın propolisi var 40 tl, onunla başlasak mı ki? ya da arıcılarda ucuz olur mu ki? bugün hurmaya başlıyorum ben, bi arkadaşın teyzesi hurma yiyerek geliştirmiş yumileri... sabah 1 akşam 1 adet

çok pahalı ama bu balparmakın propolisi var 40 tl, onunla başlasak mı ki? ya da arıcılarda ucuz olur mu ki? bugün hurmaya başlıyorum ben, bi arkadaşın teyzesi hurma yiyerek geliştirmiş yumileri... sabah 1 akşam 1 adet
bende balparmağın apitera isimli ürünü varmış.içinde 5 gr arı sütü var. fiyatı 50 civarı. bu sitede birine dr yazmış.

gerçekten rtık başka şeyler yememize ihtiyaç kalmayacak sanırım bu kürlerden sonra bir de yemek yersek yakında 100 kilo oluruz :KK43:

Mesela d vitamini olarak ne verdi.rezerv düşüklüğü için deha cylo hepsini aynı anlamı kullanıyon.nasıl olucak bu durum

Seninle aynı dertten muzdarip biri olarak kendime senin gibi hırslı bir kader arkadaşı arıyordum:)seni gördüğüme cok sevindim Bizim gibi problemi olan diğer arkadaşlar gelin hepimiz toplanalım burda birlikten güçlük doğar. birbirimize destek olalım dualar okuyalım. bende erken menopozum. Şuan 4gündür sabah ve akşam düzenli şekilde hayıt çayı günde bir kerede aslan pençesi içmekteyim. ve çok faydasını göreceğime inanıyorum. alternatif tıpa yöneleceğim. açlık tedavileri hacamat ve sülük tedavilerini uygulayacağım kendime ileriki günlerde. inş. sonuç alacağıma inanıyorum. her ay fshmi ölçtüreceğim. nezaman fshem düşerse hemen yumurtalıklarımı toplatıp donduracağım şuanki hedeflerim ve planlarım bunlar. hem bitkisel hemde tıp her ikisinide uygulayacağım duamıda edeceğim. Taktir Allahın. Vira Bismillah
canım nerelere kayboldun, nasılsın her şey yolunda mı?

kkızzzllarrrrrrr evettt yöntemlerı aalalım sımdıı herseyı abanmamak lazım ama onudaa göz önünde bulunduralım

X