Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Foliküller tedaviye cevap vermediği zaman tedavi iptal ediliyor. Ama bazen de tedavi iptali sonrası sürpriz gelişen foliküller olabiliyor. Doktorun foliküllerin durumunu tekrar gözlemlemek için çağırmıştır.

İnşallah Can'ım ya o kadar cok iğne kullandım ki göbek mosmor oldu artık. Bakalım cumartesi ne diyecek Nasıl ilaçlar önerecek merak ediyorum ben de.

Bunu bile düşünen Dr varsa helal olsun vallahi. Bizimkiler olan yumiye bir şey yapmıyor.. off of bu doğru Dr u bulmak pek zor

Can'ım hangi ara gittin doktora folikül yokmuş mu e2 yüksek çıkmıştı dimi? Doktor ne Zaman yorumlayacak değerleri?

Canim ibrahim saracoglunu aradim demistim ya,hormon tahlil sonuclarina gore kür vereceklerdi. Dun de adet olunca bugun gidip kan verdim,gitmisken de yumurta var mi baktiralim dedi esim. Malesef yokmus ve evet e2 694 cikti. Doktoru aradim bikac saat once. Hemen kist oldugunu dusunme,amh sonucunu da bir gorelim dedi.
Sali cikacak amh,hepsine o zaman bakacak.

Ve biliyor musun sırf bu sebeplerden tüp bebek yapmak istemiyoruz.maddi manevi bu ticarethaneler ile uğraşacak gücüm yok benim

Haklisin canim ama baska carem yok. Sen sanslisin ki hamile kalabiliyosun kendiliginden. Allah vicdanli doktorlarla karsilastirsin demekten baska yolum yok. Ben mucadelemi vereyim de artik gerisi rabbimden.

Canim bu durumda kendime bile ne diyecegimi bilemedigim icin sana da ne desem bilemiyorum.
Onumuzdeki aylara bakacagiz. Illaki o 1 yumurta bizi bulacak allahin izniyle.

Aaa anladım canım ben son tedavi deyince tüp tedavisi dusunmustum.aret bey bakmış mıydı? Kaç çıkmıştı o zaman

Bakmisti ama onu hatirlamiyorum. Test sonucunu da almamistim ama son kontrolde yani opuya karar verdikleri gun 400 civariydi. Cunku 400un altinda olursa opu olmaz demislerdi.
Son tedavide 2 yumurta buyudu ama opuda bos cikti canim.

Bizimle beraber bizim gibi sevk ve heyecanla yola cikan doktora daha denk gelmedim. Onlar da kendince hakli belki,aksama kadar kac hasta geliyor,heyecan kalmiyor olabilir:)
Biz de hakliyiz ama,nolacak:)

Can'ım yumurta yoksa görünen e2 neden yüksek bu kadar acaba ultrasonda görünmeyen antral olabilir mi gerçi kist olsa da ultrasonda görünmesi gerekmiyor mu bişey demediler mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…