Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

D dstn33
illusive
no_name_
Sagolun canlarim.
Kaan bey istanbulda olsa asla dusunmeden giderdim ama tedavi icin izmir zor olur,kimse yok orda. Ama aklimda da var kaan bey,en azindan bi gidip gorussem diye.

Hakan yarali prof muydu canim? Muayene paralarini gectim artik. Su tedavilere harcananin yaninda muayene ucretlerini gozum gormuyor.

Gittigim ilk doktora ne var ne yok en bastan anlatacagim. Benimle birlikte gercekten caba harcayacak doktor ariyorum ben diyecegim. Ne var ne yok butun dosyami goturecegim.

Bahceciye gitmek istiyorum ama doktora karar veremiyorum. Laboratuarinin cok iyi oldugunu duyuyorum hep. Kimisi erbil bey,kimisi guvenc bey,kimisi burcak hanim diyor.

Gelsin artik bu bebisleeeer

Insallah canim ya insallah:)

Kizlarrr belki alakasiz ama siz filmden sonra hemen calismalara baslasiniz mi. Bugun cekildim hsg ve tupler acik sorun yok dendin bu 3 -4 ayi degerlendirmek icin elimi cabuk tutmak istiyorum acaba bu aksamdan baslasak calismalara bi sakincasi olur mu ?

Tatlim bende izmire gelip gidemem ama bi gorusup fikir almak gerek sanki.belki vereceği ilaçlar ya da fikir ile yeni bi yol çizebiliriz kendimize diye dusunuyorum

1 hafta iliski ve oturarak banyo yok demisti bana doktor.rahim su an hafif yarali tenekulum denen aletten dolayi kanaman olmustur muhtemelen.bana antibiotik bile kullandirdilar

Canim bende kanama olmuştu 1 hafta, o sebeple ilişki olmadı. O ayı kaçırmıştım, ama topikteki ebru diye bi arkadaş vardı o korunması ve o ay hamile kaldı masallah

Ankara universitesinde prof.anatolia tup bebek merkezi sahibi.doc.dr mehtap hnla calisiyor.mehtap hn da iyiymis baya.transferi o yapabiliyormus.ilk muayene hakan hoca yapiyor tabii ki surec de onun kontrolunde.rakiye hn var orada ben ilk aradigimda bile yarim saat telde konustu benle o da saglik kokenli sanirim.

Sagolun cnm cok hafif kanamam oldu ilk saatler onun disinda antibiyotik vs hic birsey verilmedi agrim yok. Ceken uzmana sordum . Cinsel kisitlama ve korunma yok. Istediginiz zaman olabilir dedi. Kafam karisti.

Haklisin canim. Farkli bir bakis acisi gosterebilit bize.
Bilemiyorum ki tatlim, öyle umut ediyorum.250 tl müh. Ucretiymis, bir şey söylemezse de havaya gidecek para... benim de çok karışık kafam.git- gel, istediği tahlilleri yaptır, o iş de 1000 tlyi bulur.hep sokağa giden paralar.icim aciyor vallahi

Sagolun cnm cok hafif kanamam oldu ilk saatler onun disinda antibiyotik vs hic birsey verilmedi agrim yok. Ceken uzmana sordum . Cinsel kisitlama ve korunma yok. Istediginiz zaman olabilir dedi. Kafam karisti.
Ovulasyona varsa daha 1-2 gün bekle bence, çünkü neticede işlem gördü rahim.mikrop falan kapar bir şey olur Allah korusun

Ovulasyon testi alsana çok kolay test ile takip etmek
Aslinda bugun aklima gelmedi degil almak ama cokta detaylara inip pskolojimi beynimi iyice onunla mesgul etmek istemiyorum. Hos zaten yeterince mesgul bu sefer iyice kasiyo insan. Sirf bebek icinde birlikte olunca olcagi varsada olmuyacakmis gibi geliyor. Düsunmuyorum diye kendimi kandirmak istiyorum. O yuzden gun aşırı birliktelikten yanayim. Allahim herseyin hayirlisini versin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…