Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Jinekolog hormonlar icin Hayıt tableti verdi. En az iki ay günde iki defa ic dedi. Bakalım hayırlısı ismi agnucaston

Kızlar omega 3 u buzdolabına koyma yazmışlar ama koydum ben dışarısı çok sıcak balık balık kokuyor icemiyorum,siz nerede sakliyorsunuzzz

Kızlar omega 3 u buzdolabına koyma yazmışlar ama koydum ben dışarısı çok sıcak balık balık kokuyor icemiyorum,siz nerede sakliyorsunuzzz
Ben çantamda gezdiriyorum :) hafif sönüyor ama dolapta duymadım hiç saklandığını gerçi bu sıcaklarda serin yerde olması lazım tüm ilaçların aslında oda sıcaklığı 24 derece şu an ev 40 derecedir :)

Kan tahlillerini yaptirdim. Amh sali,digerleri bugun cikiyor ve malesef hic folikulum yokmus. Gecen aydan gelen yani tedaviden gelen kalintilar varmis.
Bir de polip goruyorum dedi.
Evlere senlik:)
Can'ım hangi ara gittin doktora folikül yokmuş mu e2 yüksek çıkmıştı dimi? Doktor ne Zaman yorumlayacak değerleri?

Aynı hislerini paylaşıyorum.bi karmaşa var bu işte! Aret bey gibi profesyonel biri neden yapıyor bunu.tek amaç para kazanmak mı, bu kadar mı umursamiyorlar bizlerin hislerini,yasadiklarimizi

Yok canim aret bey degil doktor:)
3.tedaviden sonra ramazan falan girdi araya gitmedim. 4.icin yeniden bursada yaptirdim. Bugun gittigim doktor kadin dogumcu ama tupcu degil.
Adamin gunahini almayalim

Karmasa oldugu kesin ama canim,katiliyorum ve bunu nasil cozecegiz,mechul:)

Can'ım burada co enz qh günde 600 mg diyor ben günde 100 mg bir tane içiyorum siz kaç adet alıyorsunuz?

Aaa anladım canım ben son tedavi deyince tüp tedavisi dusunmustum.aret bey bakmış mıydı? Kaç çıkmıştı o zaman

Canim koenzim qh dedi Kaan bey bana 100 mg ama q10 in 4 misli etkilisi dedi bu tabletler için 1 tane qh yeter dedi
Hımm ben de QH alıyorum bu 3. Paketim bakalım işe yarayacakmı :) az önce tatsız tuzsuz avakadoyu da yedim :) doktor bugün günde 3 kere incir kaynat iç dedi tekrar :) ayrıca benim iğneler bitti ya folikülde yok cumartesi bana ne tedavisi uygulayacak acaba merak ediyorum :)

Tamam cnm qh zaten etkili olan. Ben de meraktayim bakalım ne uygulayacak, bizi de bilgilendirirsin

Ben bu kısa Zaman'da hemen hemen bilinen tüm ünlü doktorlara gittim ve inanın hepsi bizim gibi fsh yüksek hastalarla ve yumurta rezervi az olanlarla uğraşmak istemiyor. Kişiye özel tedavi yok ve asla ilgi alaka yok hem de dünya kadar muayene ücreti ödediğimiz halde. Benim gittiğim doktor içinde kötü yorumlar okudum ama en azından beni dinliyor ego yok umutsuz değil deneyeceğiz diyor moral veriyor benim için önemli olan bu. Kimsenin elinde sihirli değnek yok ama çok ünlü diye gittiklerimden aldığım cevapları ve yorumları da biliyorum. Biraz tecrübelenince zaten biraz da biz doktorları yönlendireceğiz arkadaşlar çünkü tamamen onlara bıraktığımız da sonra hep keşkeler kalıyor Zaman ve para bizim lehimize işliyor utanmadan acaba yanlış anlar mı demeden sordukça soracağız ben öyle yapıyorum doktoruma şu anda. O yüzden biraz alçak gönüllü doktorlar her zaman daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…