Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Hımm ben de QH alıyorum bu 3. Paketim bakalım işe yarayacakmı :) az önce tatsız tuzsuz avakadoyu da yedim :) doktor bugün günde 3 kere incir kaynat iç dedi tekrar :) ayrıca benim iğneler bitti ya folikülde yok cumartesi bana ne tedavisi uygulayacak acaba merak ediyorum :)
Foliküller tedaviye cevap vermediği zaman tedavi iptal ediliyor. Ama bazen de tedavi iptali sonrası sürpriz gelişen foliküller olabiliyor. Doktorun foliküllerin durumunu tekrar gözlemlemek için çağırmıştır.

Foliküller tedaviye cevap vermediği zaman tedavi iptal ediliyor. Ama bazen de tedavi iptali sonrası sürpriz gelişen foliküller olabiliyor. Doktorun foliküllerin durumunu tekrar gözlemlemek için çağırmıştır.
İnşallah Can'ım ya o kadar cok iğne kullandım ki göbek mosmor oldu artık. Bakalım cumartesi ne diyecek Nasıl ilaçlar önerecek merak ediyorum ben de.

Bunu bile düşünen Dr varsa helal olsun vallahi. Bizimkiler olan yumiye bir şey yapmıyor.. off of bu doğru Dr u bulmak pek zor

Can'ım hangi ara gittin doktora folikül yokmuş mu :KK43: e2 yüksek çıkmıştı dimi? Doktor ne Zaman yorumlayacak değerleri?

Canim ibrahim saracoglunu aradim demistim ya,hormon tahlil sonuclarina gore kür vereceklerdi. Dun de adet olunca bugun gidip kan verdim,gitmisken de yumurta var mi baktiralim dedi esim. Malesef yokmus ve evet e2 694 cikti. Doktoru aradim bikac saat once. Hemen kist oldugunu dusunme,amh sonucunu da bir gorelim dedi.
Sali cikacak amh,hepsine o zaman bakacak.

Ve biliyor musun sırf bu sebeplerden tüp bebek yapmak istemiyoruz.maddi manevi bu ticarethaneler ile uğraşacak gücüm yok benim :KK43:

Haklisin canim ama baska carem yok. Sen sanslisin ki hamile kalabiliyosun kendiliginden. Allah vicdanli doktorlarla karsilastirsin demekten baska yolum yok. Ben mucadelemi vereyim de artik gerisi rabbimden.

Can'ım doktordan geldim. Yumoşlar buyumemiş e2 19 çıktı maalesef ama doktor umudumuzu kaybetmiyoruz dedi adet tarihinde adet olmasan bile bir hafta sonra gel demişti sonra telefonla hemşire aradı cumartesi çağırdılar ve bu bekleme zarfında bir tedavi uygulayacakmış ama ne olduğunu bilmiyorum cumartesi gideceğim bakalım.

Canim bu durumda kendime bile ne diyecegimi bilemedigim icin sana da ne desem bilemiyorum.
Onumuzdeki aylara bakacagiz. Illaki o 1 yumurta bizi bulacak allahin izniyle.

Aaa anladım canım ben son tedavi deyince tüp tedavisi dusunmustum.aret bey bakmış mıydı? Kaç çıkmıştı o zaman

Bakmisti ama onu hatirlamiyorum. Test sonucunu da almamistim ama son kontrolde yani opuya karar verdikleri gun 400 civariydi. Cunku 400un altinda olursa opu olmaz demislerdi.
Son tedavide 2 yumurta buyudu ama opuda bos cikti canim.

Ben bu kısa Zaman'da hemen hemen bilinen tüm ünlü doktorlara gittim ve inanın hepsi bizim gibi fsh yüksek hastalarla ve yumurta rezervi az olanlarla uğraşmak istemiyor. Kişiye özel tedavi yok ve asla ilgi alaka yok hem de dünya kadar muayene ücreti ödediğimiz halde. Benim gittiğim doktor içinde kötü yorumlar okudum ama en azından beni dinliyor ego yok umutsuz değil deneyeceğiz diyor moral veriyor benim için önemli olan bu. Kimsenin elinde sihirli değnek yok ama çok ünlü diye gittiklerimden aldığım cevapları ve yorumları da biliyorum. Biraz tecrübelenince zaten biraz da biz doktorları yönlendireceğiz arkadaşlar çünkü tamamen onlara bıraktığımız da sonra hep keşkeler kalıyor Zaman ve para bizim lehimize işliyor utanmadan acaba yanlış anlar mı demeden sordukça soracağız ben öyle yapıyorum doktoruma şu anda. O yüzden biraz alçak gönüllü doktorlar her zaman daha iyi

Bizimle beraber bizim gibi sevk ve heyecanla yola cikan doktora daha denk gelmedim. Onlar da kendince hakli belki,aksama kadar kac hasta geliyor,heyecan kalmiyor olabilir:)
Biz de hakliyiz ama,nolacak:)

Canim ibrahim saracoglunu aradim demistim ya,hormon tahlil sonuclarina gore kür vereceklerdi. Dun de adet olunca bugun gidip kan verdim,gitmisken de yumurta var mi baktiralim dedi esim. Malesef yokmus ve evet e2 694 cikti. Doktoru aradim bikac saat once. Hemen kist oldugunu dusunme,amh sonucunu da bir gorelim dedi.
Sali cikacak amh,hepsine o zaman bakacak.
Can'ım yumurta yoksa görünen e2 neden yüksek bu kadar acaba ultrasonda görünmeyen antral olabilir mi gerçi kist olsa da ultrasonda görünmesi gerekmiyor mu bişey demediler mi

X