Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Sağol canım ben de tedavideyim yine. Klomen içiyorum bakalım B bursa_83 le aynı gün başlamışız bu tedavimizde. 11 13 2 folikül varmış bakalım ne yanıt vericekler bekliyorum.
Hadi insallah hayirlisiyla B bursa_83 ile senin guzel haberini aliriz.takdir ediyorum sizi yazin da devam ettiniz tedaviye.ben hem psikolojik olarak hazir degildim hem de doktorlar oyle uygun gordu haziran asilamamdan sonra..hayirlisi artik gorelim mevla neyler..

Amin canim insallah hepimiz basaracagiz.
Canim senin icin en iyisi ara vermekti,kasimdan beri yoruldun. Dinlenmek iyi gelecek sana. Psikolojik olarak hazir olmak onemli.

Benim doktorum ara vermemi önerdi boş folikül sendromundan sonra ama ben istemedim. İyi böyle ara versem de hayatımda bişey değişmiyo, 3 aydır akupunkturu çok ihmal ettim ama bu hafta randevu alıcam çünkü akupunktur psikolojiyi düzenliyo bi şekilde çok faydasını gördüm ben.

Ben de gecen hafta gitmedim. Yarina aldim randevuyu.

Daha cok istanbul tayfasi biliyor ve gidiyor akupunktura..ben ankarada hic duymadim.psikolijiyi duzenliyorsa bana once akupunktur lazim.acayip takintili oldum.esim de sagolsun bisey esirgemez ama simdi akupunktur desem nerden cikti o der..gel de anlat kadinlar klubu diye

Ben de gecen hafta gitmedim. Yarina aldim randevuyu.
Kızlar, akapunktur için nereye gidiyorsunuz? Yabancı sitelere de baktım, oralarda da akapınkturu çok öneriyorlar yüksek fsh için. Ben de yeni başlayacağım inşallah tedaviye, ne tür faydası var, acı ya da ağrı yapıyor mu?

Ben bursada gidiyorum. Iki arkadasimiz istanbulda kaya özkuş a gidiyor. Yumurta kalitesini arttirdigi,rahme kan akisini arttirdigi ve hizlandirdigi,stresi azaltmaya yardimci oldugu yonunde bilgiler var. Agri yok. Ignelerin de acisi yok. Siz hangi sehirdesiniz? Ilk tup tedavisi olacak sanirim. Hayirli sonuclar olur umarim.

Yayinlari goster ,belki git der o zaman:)

günaydınn kızlarrr Galiba sizi biraz fazla ihmal ettimmm Arife gününden beri izindeydim.. tatil yaptım dinlendim hem de öyle bi tatil ki 3 hafta folik asit biesteron arı sütü falan hiçbişey yemedim içmedim.. hatta ovulasyon günlerinde ilişkiye bile girmedim Kafamı dinledim bebekle ilgili hiçbişey düşünmedim.. Sanırım biraz iyiyim psikolojik olarak kendimi daha rahat hissediorm.. Eylül planlarım hala geçerli doktorumu da seçtim Başkentte göğşen önalanı düşünüyorum.. hamiş yok mu aramızda hala???

Gunaydinnn..o zaman ikimiz de eylulde showu baslatiyoruz desene
*en iyi tatil ovulasyon tarihlerinin onemsenmedigi tatildir.iyi etmissin boyle yaparak yillik iznini taclandirmissin..
*bir tedavi merkezinde karar kilabilmenbde super..biz etlik zubeyde hanimla hakan yarali arasinda gidip geliyoruz.azalmis over rezervede hakan yarali diyorlar..
* Beautyguru hamile allahin izniyle..sevgiler..

hakan yaralı yurt dışına taşınmışşş ben onu çok araştırdım.. Başkenti düşünmüyomusun canım peki?

hakan yaralı yurt dışına taşınmışşş ben onu çok araştırdım.. Başkenti düşünmüyomusun canım peki?
Hadi ya daha ramazan bayraminda anatolia ya face ten yazdim hatta mayis sonunda konustum ordakilerle hakan bey yazin orda mi planli tatili var mi diye yerinde demislerdi..baskent olursa hulusi bulent zeynelogluna giderim en cok onu arastirdim

Simdi aradim anatoliayi zaten universitede prof ya hoca.izinler bile iptall kaldi ki merkezin sahibi hakan hoca dedi..yakin takipcisiyim..aklinda bulunsun eger ilk hakan yaraliyi dusunduysen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…