Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim sana sülük uygulamasi yapilmis miydi?

Yok canım onu yaptırmamıştım, hatta adeti gelmeyenler veya az gelenler rahim içine de koyduruyor, benim bir arkadaşım sülükle regl oluyor. Hatta muhtemelen o yolla da hamiş kaldı.

Canım ben de istanbul fatih tarafında iyi ve güvenilir bir yer biliyorum. İstanbula gelirsen oraya da sorabilirsin. özelden yazarım adını istersen.

Internetten arastirirken bir yazi okudum. Sülügü cikaramamislar vücuttan. Universitede operasyonla cikarmislar. Hem de yuzundeymis. Korktum canim

:) Ben aldım mesajı sana ikiz gelecek.. İNŞALLAHHH RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN....

Gunaydin canlar..hayirli cumalar olsun insallahh..dualarimiz kabul olsun...

Allah Razı olsun canım.. İnşallah hepimizin duaları kabul olsun.. B bursa_83 ve seni ben seviyorum ya ne zamandır haberleşiyoruz tanışmasakta seviyorum sizi....
Hoşşş tanıştıklarımdan daha çok destek alıyorum yabancı diye gördüklerimden zaten..

Bu arada her gün avakado yemeye başladım. Birde havuç suyu yapıyorum. Her ikisi de çok iyi geliyormuş yumurtalara..

Havuç için çok yerde var bilgi paylaşımı ben link atıyım bu forumda bi yorum

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-havuc-kuru-yapip-hamile-kalan-var-mi.845538/

Ayrıca Avakado için
  • Avakadonun içinde A, B1, B2, B3, B6, C, E, K vitaminleri, fosfor, magnezyum, demir, potasyum, kalsiyum ve çinko gibi mineraller bulunmaktadır.
  • Aynı zamanda mutluluk hormonu olan seratoninden ötürü ruh sağlığımıza da en az beden sağlığımıza olduğu kadar faydalıdır. İçerdiği yüksek potasyum dinçlik verir ve insanı depresyona sokan uyuşukluluk ve rehaveti üzerinden atar.
  • Bağışıklık sistemimizi güçlendiren, kandaki alkalin dengesini koruyan ve kandaki kırmızı kan hücrelerini yapan avakado aynı zamanda bir demir kaynağıdır.
En azından bilgi paylaşımlarımız devam etsin forumda arkadaşlar..

Canım evett, şükürler olsun Rabbim nasip etti.. 1287 çıktı sonucum.. Şimdi dualarım sizlerle olacak.. Allahım tez zamanda sizlere de yaşatsın bu müthiş duyguyu.
Hayırlı olsun. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Transferden önce ve sonra özel beslenme şekli uyguladınız mı? Transferden sonrasını yatarak mı yoksa gezerek mi geçirdiniz? Benim de hemen olmasa da transferim olacakta o yüzden soruyorum.

Canim Beautyguru bize detayli olarak neler yapti yedi icti yazacak. Ben de bekliyorum. Senin gibi neler yaptin diye sordum ben de :)

Bana da kardesim bi yazi yollamisti.size de soylemistim gercek zeytinyagi ve avokado nun tup bebrk tedavisi goren kadinlar uzerindeki etkisini. Dun sordukardesim aldin mi avokadoyu diye. Almadim ama hemen alacagim dedim. Dun esim almis ama cok aciymis,balla falan tatlandiracagim.
Gercek zeytinyagini da kizartmalar haric tum yemeklerde kullaniyorum. Sabahlari da Zeytine dokuyoruz,bir de pulbiber ve kekik,oh mis:)

Canim Beautyguru bize detayli olarak neler yapti yedi icti yazacak. Ben de bekliyorum. Senin gibi neler yaptin diye sordum ben de :)
Canım tecrübelerden faydalanmak gerek. Akupunktura gidiyormuşsun. Faydasını gördün mü? Bende tiroit için dereotu yemeye başlayacağım. Prolaktini yükseltmemesi için hergün sabah aç karnıma alsam faydası olur diye düşünüyorum. Tiroit hormonları için yürüyüşte çok etkili. Ben ramazandan önce hergün tempolu en az 1 saat yürüyordum. Ramazanda bıraktım. Tekrar başlayacağım.

Ben de seviyorum sizleri

2 bebek simgesinden bile anliyorsun ya iste bunu seviyorum,anlasilmak guzel:)

Ben de sizi seviyorum. Bu oyle bir dert ki ceken bilir canim,o yuzden birbirimizi gormesek de anliyoruz. Hem belki bir gun gorusuruz,kimbilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…