Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

en çok da kocama üzülüyorum yazık yaaaa, bi diyorum hormonlarım dengesiz çocuk olmayabilir, bi diyorum yumurta çatladı, haydi ilişki, sonra koş test al bi deneyeyim, aman adet gecikti, kan testine gidiyorum, sonra diyorum bebiş var, sonra diyorum bebiş yok, önümüzdeki maçlara bakacaz... diyor seninle insanın canı hiç sıkılmaz, hep bi ekşın var hayatımızda :)

senınnn yaptgn en buyuk hata orda zatenn ben kocama hıc hamılelıkden bıle bahsetmıormmm sadece bu ay ılıskı gunlerını verdım o kadar

senınnn yaptgn en buyuk hata orda zatenn ben kocama hıc hamılelıkden bıle bahsetmıormmm sadece bu ay ılıskı gunlerını verdım o kadar
bence hata değil tatlım ben söylemem normalde ama bunları paylaşmam onun da hoşuna gidiyor, keyifle yaşıyoruz her anı, hayal kırıklığı yaşamaz o, bana dediği tek şey ben bebek sahibi olmak için evlenmedim,sana aşık olduğum için evlendim bebeğimiz olmasa da olur, yeter ki sen hep ol der... o sebebple bunları yaşarken gerilmiyor aksine hep eğleniyoruz...

eger oyleyse tamamm ben hıc sölemıorm eşimde cocuk konusu genelde hıc acmaz cok ıster ama acmaz yanı doktora gıdıorm suann hıc acmıo sölemıorm cunku bılmesı gerekenlerı bılıo sadece o kadar ben allahn ıznıyle hamıle kalırsaa kan da cıkcak ultrasonda gözukcek anca o zaman sölıcem hattadayanabılırsem keseyı görunce sölerm

bugun kocasızmısımm kocam aradı gece yükleme varmıs izin istedi 2 ,3 saat ıcın gelmııyım dedı rüşvet karsılıgında kabul ettım

erkeklere her şeyi söylememe konusuna kesinlikle katılıyorum ama benimki biraz farklı bi adam, seviyor paylaşmayı bir de biz birbirimize çok bağlıyız

allah muhabbetınızı bozmasnn bızde herseyı konusuruz ama ben herseyı sölemem o söledım sanıo sadece
aminnn canım, hayata karşı çok mücadele verdik omuz omuza ve her şeyimizi kendimiz yaptık, 10 yılı aşkın evlilik de olunca o daha benim bakışımdan neler anlattığımı çok iyi anlar, gizleyemiyorum hiç bir şeyi :)

bnmde karnım şişe onun da hiçbişey saklayamaz ben bıraz sertimm sadece bu konuda cok istiiooo cocukkk iki tane köpeğimiz var sımdı onlara varyaa bi görsen nasıl bakıo el bebek gül bebekler özel veterınerler ilaçlar mamalar en pahalısı kalıtelisi herseyınn ondnn hassas cok duygusall

Ah bebeğim benimde ilk defa böyle regli olmama durumu oluştu.suan cylo içiyorum.daha iyiyim tek teselli yavrum ona sarılıp ona tutunıyprum.inşallah canım inşallah güzrl günler görürüz

Ben bes yıllık evliliğinde iki kez korunmadım.ilkinde tutmadı düşük yaptım ikincisinde de kızım dünya ya geldi. Cok sükür ama suan adet göremiyorum. Olsun bunada sükür bu işler hiç belli olmuyor.hatta eşim ne kadar doğurganlık demişdi.Ama en Son dr hızlı sekilde tüp bebeğe gitmeminsöyledi.Eşim asla kabul etmiyor.kaderde varsa bebiş gelir yoksa can sağlığı.hepimiz için.önce sağlık

Montecim sen suam hamike değilsin galiba.Ama bilki bana cok iyi geldin.Sonucta Allah cocuk yazarsan olacak
Önemli olan uğraşmak ama senin yerinde olsam sadece yakından dolayıda tüp bebek olayına sıcak bakarım eşinde istiyorsa ama hislerin senin hamike kalacağını söylüyorsa da bekle istersen zaman Aleyhşmzie İşl il yor.burdan senşn cok iyi kalpli ve akıllı oldupunu görebiliyorum hersey gönlünce olsun

Ah bebeğim benimde ilk defa böyle regli olmama durumu oluştu.suan cylo içiyorum.daha iyiyim tek teselli yavrum ona sarılıp ona tutunıyprum.inşallah canım inşallah güzrl günler görürüz
Canim, yavrun senin en kıymetlin, maşallah ona ve size, hiç sıkma canını, her şey vaktinde gelir

Amh hakaten yükselebilyomu o nasıl oluyo.

Değilim canim, değer 6,1 çıktı ve reglim geliyor, üzüldüm mu evet çok ama demekki zayıf genmiş, beden onu geliştirmeye gerek görmedi, çünkü gen, her zaman en mükemmele ulaşmak için kodlanmıştır, benim bebis demekki tutunamadı ve zayıf çıktı, önümüzdeki aylara bakacaz, biri, bir şeyi yapıyorsa o şey imkânsız olmaktan çıkmıştır benim için, gelecek o bebislerimiz eminim, ama ne zaman bilemem, pes etmeyeceğim

Hepimizin inşallah tatlim, basaracagiz ,inan bana

yumurta takıbıne baslayabılırsın aslında bu ay ben ınanıorm senın fsh dusmustur

Eğer regli cok gelirse ve ağrılı ise düşük yapıyorsunuz benim düşük öyle olmuştu ama dört haftasında 300beta değeri vardı.ovulasyon testi var bak onlada mprenrblitisn hamilelik testi gibi ama senşn idrar testin de cıkan sey banada olmuştum.hakaten enteresan
Ama yenecezi.fshı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…