Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bnm fsh 9,75 dii krıtık çizgideyim ama allahıma şükürler olsunn cok yuksek olanlarda varr ondnn ben bu degre şükrettmm anca bu sıtede görduklermden snra

ay evet yaaa o ikinci çizgiyi görmek bile bambaşka bir duygudur eminim ki canım..

ay evet yaaa o ikinci çizgiyi görmek bile bambaşka bir duygudur eminim ki canım..
öyle de birtanem bu sefer fazla umutlandırıyor insanı...az önce patronla dışarı yemeğe çıktık bana brüksel lahanası, brokoli falan ısmarladı öffff ne sıkıcı bi hayat oldu bu hayat

kızlar şimdi ben ne yapayım yaaa? hayıta aslanpençesine devam mı edeyim bekleyeyim mi biraz daha? nedir öneriniz?

bekle bence mesela ben gecen ay bat a yakın bırakmıstım ne olur ne olmaz dıye hatta bugun hayıtı ıcmedım bıle aksamda ıcmedım

stres yapma sakın onuda düşün bi yandan belırsızlık kötü bısey bılıorm cnm ama keske elden bısey gelse
kendime kızıyorum yaa, keşke 1-2 gün daha bekleyip kan testini yaptırsaydım o zaman değer daha yüksek ve daha belirli olurdu her şey. daha adetimin üzerinden 30 gün bile geçmedi, bari 30.günde falan yaptırsaydım..neyse hep tecrübe oluyor bunlar

olsunn öle deme adete bır hafta kala hamıle kalıp kalmadgnı ögrenen ınsanlar var bızde var bı b...luk anacım napak bizz secılmıss insanlarızz aayy kafayı yedım

olsunn öle deme adete bır hafta kala hamıle kalıp kalmadgnı ögrenen ınsanlar var bızde var bı b...luk anacım napak bizz secılmıss insanlarızz aayy kafayı yedım
aynen yaaa, bi sakin olamadık, bekle 2 gün daha adam gibi sonuçlarla karşılaş, kudurdum resmen... yok, siz siz olun adet geciksin 1 hafta sonra falan verin kanı, ben o yüzden hep biraz daha beklemeliyim diyordum, ne olduysa sabah hooop hastanedeyim

ama bılemezdınkı böle olacagını mecburen gtceksın neyın neoldugunu anlamak için mesela bakın bnm cuma bat ve cuma da hastanede kontrolum var adetım gecıkmeden bellı olucak sankı var yada yok cunku ılıskı ustunden 15 gun gecmıs olcak o sekıldede olabılırdı yani

canım öyle düşünme. sen normal şartlarda erken yaptırmadın asla. sende geç döllenme oluşmuş olabileceğinden şu anki değerin düşük çıktı. geç döllenme olmamış olsaydı değerin normal çıkacaktı. onu bilemezdin ki? eminim değerin 1-2 gün içinde katlamalı olarak artacaktır. kesin sonucu öğrenene kadar kürlere ara ver bence tatlım.

yok canım çok araştırdım bu değerle herkesin ki düşmüş, reglim akşam sabah gelir sanırım, ama güzel yanı bunu yaşayanların %80-90 ı bir sonraki ay hamiş kalmış... yaşadığımdan anladığım şu, yumurtam var, sağlıklı gelişiyor, çatlıyor, eşimin spermi iyi, yumurtayı dölleyebiliyor, bu benim için çok önemliydi, hamdolsun Rabbime, önümüzdeki ay kesin hamişim, yazıyorum buraya.... :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

iinşaallah cnm hepımızz evet bu cok ıyıye işsaret bir durum

kızlar ben sımdı ben gecen ay 27 ekımde adet oldum bu ay da bat 27 kaasımm 30 günmü oluo ara zaman 31 kafam karıstı oldugumuz gunlerıde sayıya eklıomuyuzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…