Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bu arada reglim geliyor kızlarrrrr, kanama başladı, vücut sağlıksız embriyoyu atıyor, tutunamadı bu ay bebişim ne diyoruz vardır bunda da bir hayır....

şimdi bu ay neler yapacağım:

-3.gün yeni doktoruma gidip yeni testleri yaptıracağım
-önümüzdeki pazar kaplıcaya gideceğim, yakımı yapıştıracağım
-her sabah ve akşam hayıt suyu, aslan pençesi,
-yumurtlama gününe kadar çörekotu, bal, tarçın devam,
-her sabah keçiboynuzu pekmezine devam
-spora ve sağlıklı beslenmeye devam,
-2-3 günde bir düzenli ve sistemli ilşkiyi ne pahasına olursa olsun sürdüreceğim....

ASLA VE ASLA ADETİMİ 10 GÜN GEÇMEDEN KAN TESTİ VERMEYECEĞİM ( bunu unutturmayın ne olur )
kesin emin olmadan burası dahil olmak üzere kimseye hamiş olabileceğimi söylemeyeceğim, yazmayacağım ( daha üzücü oluyor - birbirimizi gaza getiriyoruz sanki )

@derinmavi canım seni şimdi çok iyi anladım o regli görmek gerçekten çok önemliymiş, inşallah tez vakitte regl olursun canım, bunu gönülden diliyorum....

EVVET KIZLAR YENİ TUR, YENİ ŞANS, HAYDİ BAKALIM YOLA DEVAMMMMMM :)
YENİDEN DOĞMUŞ GİBİYİM BUGÜN.....

vardır cnm bundada bı hayır en azndann dedıgın gbı kolay hamıle kalabılceksın o nu dusun benı ben ztn bu konuda bıraz cekımser kaldım farkettıysen hayal kırklıgına ugramaman için şu kaplıcayaaa bende gtmek ısterdım ama ıstanbulda nrrrrdeeeee kaplıcaaa olmadı yakıyı denerım ne zamanlar yapmıstıınn sen bende yapıyımmm bu ay bnmde umudum yok zttn hazırlıklar baslasınn

canım yakıyı yumurtlama günlerinde yapıştırdım... 8-10-12-14 ve 16 sında ilişkiden 1 saat önce yapacağım bu ay

hııımm tamamm cnm ben de bu ay yapayımmm su adet dongum kafamı karıstrdı 27sinden 27 sine tam 31 mi oluo 30 d cıkıo arada anlayamadm
internetten hesaplasana ovulasyon günü hesaplama diye siteler var son 3 satını yaz, sana bir sonraki adet tarihini ve kaç günde bir hasta olduğunu yazıyor

evvvvvvvvet başka neler yapacaktık bu ay, benim eşek sıpası kocama keçiboynuzu suyu da içireceğim, hele bi içmem desin, külahları değişiriz,

aaa adetin 3. günü incir kürüne de başlıyorum bu arada....

Kizlar merhaba bende fsh magduruyum gecen sene amh ye bakip apar topar tup bebekte buldum kendimi ama maalesef folukul bos çıktı daha sonra bir cok sikinti yasadik tedaviye baslayamadik üc ay önce tekrar kontrole gittim hersey cok normal cikti amh yukselmis yumurtalar Iyi gorundu klomen tedavisine basladim bu umitle ama olmadı gecen ayda klomen olmadi bu ay adetin 3. Gunu tahlillere baktirmak istedim sonuc fsh 15 doktordan cikar cikmaz aktardan hayit tohumu aldim ari sutu bal polen aldim kullaniyorum klomen kullanmaya devam etmek istedim carsamba kontrolum var cok umudumu kirdilar kime inanacagimi sasirdim 3 yil oldu evleneli ama hic gebe kalamadim rabbim tez zamanda hepimize hayirli evlatlar nasip etsin

benim şimdi bu ay adet geç gelince biraz bozuldu siklus, hesaplamalarda 27 günden 28 güne çıktı...bat 20 aralık görünüyor, ovulasyon tarihleri 1- 6 aralık arası en yüksek ihtimal vermiş otomatik hesaplayıcı

amin canım inşallah hiç moralini bozmuyorsun, kürlere başlayıp şifanı buluyorsun inşallah...

bak bana geçen ay bugünler menopoza girdim diye ağlarken bugün gebelik testleri peşinde koşuyorum, sonuç negatif ama olsun, umudum var ve bitmek bilmeyen pozitif enerjimmmm :)

amın cnm ınsallah sıkma canını hayıt suyuna devammm

Bu formu buldugumda butun sayfalarini okudum son sayfalara gelince gebelik testini gordum inanamadim husran olmus sonu ama olsun sonucta umudunuz var adet goruyoruz cok sukur

Bu formu buldugumda butun sayfalarini okudum son sayfalara gelince gebelik testini gordum inanamadim husran olmus sonu ama olsun sonucta umudunuz var adet goruyoruz cok sukur
umut en önemli silahımız, yoksa yitip gideriz, dün gece bebiş var heyecanı yaşıyordum, saatler içinde yok oldu heyecanım ama yılmak yooook, önümüzdeki maçlara bakacağız Allah büyük, ol der ve olur, ben inanıyorum olacak, bu ay hayırlı değilmiş,, aa bu arada o testleri hayatımın sonuna kadar saklayacağım bana fake atan bebişimin testleri

aynenn cnmm pozıtfısz ne pahasına olursa olsun o bebişler buraya gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…