Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

saraçoğlu dşürdüğünü söylüyo ama...hayıt mı düşürüyo acaba???

Sagol canimm sana da iyi haftasonlari..doktora gidecektin merakla bekliyordum seni gitmemissinn..bosver gitme baskasina sende yumi giren doktoru ben cok sevdim
Gitmedim evet ben de çok sevdim en son gittiğim doktoru. Artık hayırlısı Hakkı'mızda Can'ım. :) Rabbim eğer nasip edecekse doktor bahane ilaç bahane.. İnşallah yakın Zaman'da güzel gelişmeler olur hepimiz için

saraçoğlu dşürdüğünü söylüyo ama...hayıt mı düşürüyo acaba???
Benim fsh 63 lerden 17 kere düştü ama bu kur etkili mi oldu yoksa diğer şeyler mi bilmiyorum ama fsh ay ay değişen bi değer zaten. Hayıt daha çok adet düzeni İçin.

Hepimize canim Allah in izniyle insallah aliriz kucagimiza bebeklerimizi arastiriyorum bende pazartesi smir alinacak onumuzdeki ayda rahim filmi istedi doktor ama cok umitli konusmadi. Resmen gozyaslarina boguldum şok oldum. Rabbim herseyin hayirlisini versin simdi sari sabir aleovera mucizesi diye bisey ogrendim arastiriyorum buldugum her bilgiyi burda insallah paylasip birbirimize umut oluruz cnm

Benim fsh 63 lerden 17 kere düştü ama bu kur etkili mi oldu yoksa diğer şeyler mi bilmiyorum ama fsh ay ay değişen bi değer zaten. Hayıt daha çok adet düzeni İçin.
Peki sen neler kullanarak dusurdun bu fsh yi 63 den 17 ye dusmesi buyuk basari lutfen paylasirmisin herturlu bilgiye açım resmen suan

Merhaba.paylasimlarinizi okudum aramiza hosgeldiniz..amh ölcumu yaptirdiniz mi? Toplam yumurta rezerviniz hakkinda bilgi verir.yaptirmanizi oneririm yoksa..

Merhaba.paylasimlarinizi okudum aramiza hosgeldiniz..amh ölcumu yaptirdiniz mi? Toplam yumurta rezerviniz hakkinda bilgi verir.yaptirmanizi oneririm yoksa..
Henuz o asamaya gelmedik bile once rahim filmi istedi sonrasinda tekrar hormon testi fsh degerine yeniden bakilip ona gore hateket edilecekmis bi amh jormon testinde cikiyor mu tsh 1.80 lh 6.88 fsh 25.38 estradiol 40 prolaktin 16.67 hormon sonucum bu sekil cikti ilkinde

Amh olcumu icin ayri istem yapiliyor.hangi sehirdesiniz bilmiyorum ama duzen lab. Da 2 saatte cikiyor sonuc.rahim filminden once ya da sonra elinizde bulunsa iyi olur.sonuca gore hemen tup bebege gecersiniz.

Adetin 21.gunu progesteron olcumu yaptirmanizi da oneririm.yumurta catlamismi yumurta kalitesi hakkinda bilgi verir.bize gec soylendi bunlar.surece girdikten kac ay sonra olcturduk.size de soylenmediyse vakit kaybetmeyin rahim filmi cekilen kadar gecen surecte elinizde olsun.esinizin degerleri de olsun..

Amh olcumu icin ayri istem yapiliyor.hangi sehirdesiniz bilmiyorum ama duzen lab. Da 2 saatte cikiyor sonuc.rahim filminden once ya da sonra elinizde bulunsa iyi olur.sonuca gore hemen tup bebege gecersiniz.
Saol cnm tup bebek sansim yok ilk cocugu olanlara devlet karsilamiyormus tup bebek

Saol cnm tup bebek sansim yok ilk cocugu olanlara devlet karsilamiyormus tup bebek
Asilama yaptirirsiniz yeter ki yumi olsun.bakarsiniz dogal yoldan kalirsiniz insallah:)bizim cocugumuz da yok ama rapor kriterini tasimiyoruz.mecbur cepten odicez.siz bir evlat sahibi olmanin bir nebze rahatligi ile surece girin o cok onemli..belki daha cabuk gelir bebisiniz

Hadi bakalım inşallah güzelce çatlar ve annesinin içinde kendiliğinden döllenir...

Kanalin birinde bir program var. Merh.... beb... adi.
Kadinin bir oglu var. Dogal yollardan ikizlere hamile kalmis,2 kiz. Dogum anini gosterdi. Aman allahim nasil tatlilardi anlatamam. Allahim bize de nasip etsin canim.
Aminnnnn insallah:)

Amin cnm Rabbim isteyen herkese hayirlisi ile saglikli evlatlar nasip eylesin insallah. Evet stres yapmamak lazim Rabbim ol der olur insallah cnm guzel haberleri okumayi nasip etsin burdan hepimize insallah..

Hangi doktora?
Zaten hangi oda serinse oraya atiyoruz kendimizi:)
Bruksel tüp bebek merkezinde Yucel beyle vardı ama gidemedim sıcaktan korktum açıkcası yola çıkmaya. Çarşamba Aret beye gideceğim ya o yüzden sonra giderim belki dedim ama benim aklım a.fatih öğüç te aslında. Bakalım Aret beyde ne söyleyecek ona göre karar veririm artık. Bugün yarın adet olmam lazım ama beklemedeyim.. Tabi bi umut her ne kadar mucize gibi görünse de içimde bu ay da o Ümit var

Umit olmadan olur mu..yumurta varsa umut da var

Canim o umit en umutsuz oldugumuz aylarda bile oluyor.
Bu ay hayatimda ilk defa 23 gun sonra adet oldum. Kahverengi leke geldi evet ama en gec 21.gun mutlaka kan gelirdi. Gelmedi diye heveslendim yine ama husran oldu. Zaten umut olmasa ne tedavi olabiliriz,ne biseyleri yapmaya hevesimiz olur.

Kanalin birinde bir program var. Merh.... beb... adi.
Kadinin bir oglu var. Dogal yollardan ikizlere hamile kalmis,2 kiz. Dogum anini gosterdi. Aman allahim nasil tatlilardi anlatamam. Allahim bize de nasip etsin canim.
Aminnnnn insallah:)
Biliyorum o programı.. İnşallah o duyguyu bizde yasarız Can'ım. Sağlıkla huzurla. Ablam hep derdi bana "bak kardeşim elini çabuk tut bir evladın olsun bak gör o zaman dünyan değişecek. Bu anlatılacak bir duygu değil bunu yasaman lazım" diye ve ben de hep ertelerdim. Şimdi çok pişmanım onu dinlemedim diye. Ama bir taraftan da bunda da vardı bir hayır ve ders diyorum, şükür ediyorum sağlığımız yerinde, eşimle sorunum yok, huzur var, kimseye muhtaç değiliz diye. Gel gitlerle dolu duygular işte. Bir gün iyi tarafından bakıyor insan bir gün eksik tarafından. Ne denir artık dileğim Rabbim bize başka sınavlar göstermesin. Hakkı'mız da olan herşeyi hayırlı edip öyle nasip etsin. Ayakkabının ipini bile olsa Rabbinizden isteyin diyorlar. İsteklerinize sınır koymayın çünkü ona zor yok ve Lütfü çok. Sen de hep ikiz diyorsun inşallah Rabbim sana ikim nasip eder sağlıkla inşallah.

Asilama sonrasi bhcg bakilana kadar umudum vardi..bhcg bakildi adete kadar umudum vardi...adet oldum yerlesme kanamasidir diye umutlandim..umut bizde atasporu...umutlaniyorum ama dibe vurmalarim hiz kesti zamanla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…