Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Proxeed plus ve keçiboynuzu kürü iyileştiriyor değerleri.

Gunaydin kizlar.
Hayirli cumalar olsun.
Dualarimiz kabul olsu.
Bikac gundur gelemedim. Misafir vardi iftara carsamba gunu. Dun de evlilik yildonumumuzdu. 4 senemiz bitti:)
Bu aksam da yine misafir var iftara. Kosturmaca baslamadan yazayim dedim.
Carsamba gunu doktora gittik. 3 yumurta varmis her zamanki gibi:) 3ü asamiyoruz bir turlu ama buna da sukür:)
12.gun kontrole gidecegim. Catlamadiysa catlatma ignesi verecek doktor.
Sizler iyi misiniz?

Nice seneleriniz olsun insallah bebislerinizle beraber 3 yumurta da guzel...bakarsin olur

3 yumurta buna da şükür canım :) benim de 2 genelde. 3 olunca seviniyoruz.
Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun. İnşallah bir dahakine 3 kişi olarak kutlarsınız :)

Benim de transferim bi kaç gün sonra olacak inşallah. Kan değerlerim uygun çıktı. Önümüz de bayram iyi denk geldi bol bol dinlenicem inşallah.

Ben de kist için soğan kürü yapayım diyordum başlayayım o zaman bugün. bu arada, kistten dolayı sanırım kahverengi akıntı geliyor. soğan kürü onu da bitirir mi acaba?

Ben de kist için soğan kürü yapayım diyordum başlayayım o zaman bugün. bu arada, kistten dolayı sanırım kahverengi akıntı geliyor. soğan kürü onu da bitirir mi acaba?
Kahverengi akıntı kistten dolayımıdır inan bilmiyorum ama özellikle rahimle ilgili sıkıntılara birebir olduğunu biliyorum ve ben doğum kontrol hapı yerine soğan kürü yapmayı tercih ettim ve işe yaradı. Sende de bir tane varmış kist inşallah işe yarar canım.

Canım sana da hayırlı cumalar ve evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun daha nice nice senelere inşallah.. Gelecek yıllarda kucağında veya karnında meleğinde size eşlik eder dilerim..
Canım 3 yumurta kötü değil ki güzel bir değer bence bir tanesi sağlıklı olsun bebişe yetiyor zaten. Çatlama iğnesinden kaç gün sonra topluyorlar yumurtaları? Birde 3'ünü birden mi topluyorlar canım?

Canım seninde transferin inşallah iyi geçer ve bize müjdeli haberler verirsin...

Kızlar geçen gittiğim doktor bana biesteron verdi sabah akşam bir de progestan verdi günde 3 kere ayrıca Ephynal 300 verdi buda e vitamini.
İki ilacı anladım ama E vitamini neden veriliyor acaba? Tüp bebek tedavisinin bir parçası mı?

E vitamini hücre yenileyici ve antioksidandir. Yumurta kalitesi icin cok faydalı. Doktorun bilgili ve ilgili

inşallah canım sağol.

Kizlarr bu fsh yuksek olup olmadigini hormon testinden baska nasil anlayabiliriz yani adete yansirmi yansirsa nasil bi degisiklik olur

Fsh yüksek olduğu aylar geç yumurtlama olduğu veya hiç olmadığı için adet gecikmesi olabiliyor.

Bende hic gecikme olmuyor ama adetimin 3.4.gunu kahverengi kanamam oluyo normalmidirki
1 yıl önce 10 gün kadar gecikmeyle ilk adet gecikmemi yaşadım, o zamandan beri 3 ve 4. günler azaldı kanamam. Bunlar da fsh yüksekliğinden oluyor, kanamanın çok olduğu ay rahim duvarı kalınlaşmış demek oluyo sanırım, bu da iyi bir şey.

Fsh dusurmek gerek o zaman adetin kac gun suruyo degerin kac ben gecenyill baktirim 9.67 cikmisti

Kullandığın Protestan ilacının adı ne canım ne zaman kullanıyorsun bana adetin 15. Gününden itibaren 10 gün verilmişti doktorun kim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…