Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Birileri bize abla diyecek,birileri yenge,birileri hala...
Ama o sozcugu duyamamak ve belki de hic duyamayacagini bilmek,bunu kabullenmek hic kolay degil.
Soylemesi cok kolay,anne. Ama bazilari icin bu sozcuk oldugundan 1000 kat daha degerli.
Rabbim bize de bu sozcugu duymayi nasip etsin.

Ben de gecen gun gida testini sordum. Ilk sordugu soru dogal olarak bilimsel dayanagi var mi ve bununla ilgili bilimsel calisma yapilmis mi:))
arastirdim ama goremedim,belki de vardir dedim. Bans arastirmalarla gel diyor
Arastirma yoksa itimat etmiyorlar.

Kimsenin kizmak gibi bir durumu olmaz ama sen bir kere bunu basardigin icin sanki kafan daha rahat olurmus olmaliymis gibi geliyor ama yasayan sensin tabiki canim bilemiyoruz. Herkes yasadigini bilir.
Sanki cocuguna odaklandiginda onunla zaman gecirdiginde kafani hic buna takmaya zamanin olmaz gibi geliyor ams yanlis da dusunuyor olabilirim tabi.
O hissiyati bilemiyorum cunku.
Allahim hepimize nasip etsin.

Âmin Can'ım. Hayali bile ne güzel :) şimdi bu arada ben dha ilacını sordum doktoruma kistine zarar vermez muhakkak kullan dedi bana yine :)) ben tedaviye başlamadan evde uzaktan kendi tedavimi başlatacağım sanırım :)

Son düzenleme:
Kim kızabilir bir çocuğun var nasılsa mücadele etmesene diye asla kızılacak bizi değil. Anne olmayı tekrar tekrar istemek kadar doğal kutsal bir duygu olabilir mi...

hihihi :) gıda testini konuştuk hemen sordun dimi :)) insan herşeyi merak ediyor işte ben de dha Yı duydum yine sordun bugün herkese :)) gündem gün gün değişiyor :))

Evet doktorlar bize anlatmıyor ki, gidiyosun yumurta varsa çapı şu, Adet ne Zaman oldun? yaş kaç? otur bi ultrason görüntüsüne bakalım? o kadar. ben tıkanıp kalıyorum soru soramıyorum, sormaya kalksam ego yapıp Ağız büküyorlar falan :)

arkadaşlar; rahim inceliği olanlar varmı aranızda ne gibi tedavile ruygulandı benim 7 milimken transfer oldu tutu fakat düştü

hihihi :) gıda testini konuştuk hemen sordun dimi :)) insan herşeyi merak ediyor işte ben de dha Yı duydum yine sordun bugün herkese :)) gündem gün gün değişiyor :))

Körü körüne yapmak istemiyoruz ,o yuzden de arastirmaci gencler olarak soruyoruz,konusuyoruz,tartisiyoruz,aklimiza gelen birseyi hemen paylasiyoruz

Bursada 2.tedaviden sonra yumurtalarin sayisina bakmak icin gittigim bir doktor var. Ismiyle gitmedim,aradim herhangi bir doktora diye randevu aldim. Kadin acayip ilgilendi,uzun uzun konustuk,bu zamana kadar nasil tedaviler yaptirdigimi sordu.
Eger bir sonraki denemen basarisiz olursa gel bana dedi,bir hoca var,onu arayacagom senin icin dedi. Cok ilgili bir doktordu. Boyle doktorlar da var tabiki ilgilenen,uzun uzadiya konusan.
Ayni hastanede baska bir doktor daha var. Kapisinin önü kuyruk. cocuk icin ilk ona gitmistim. Yogunluktan hic bir zaman randevu saatinde almazlar. En az 1 saat beklersin. Muayenelerin arasimda bir bakmissin cikmis gitmis. E nereye? Doguma gitti doktor hanim gelecek. Buna ragmen tıklım tıklım kadinin randevulari.
Yine de doktorlar basimizin taci. Allah onlarin eksikligini gostermesin

Kesinlikle ben de sana katılıyorum canım. Ben de bütün yararlı ve gerçek bilgileri ismi duyulmamış bir doktordan aldım. Dediğin gibi çok ünlü doktorlar var ama bir o kadar yoğunlar bize isteseler de vakit ayıramıyorlar bir de bir doktorun dediğini diğeri yalanlıyorla iyice kafa karışıyor aslında :)

Rahim kalinlastirici ilac veriyor doktor genelde. Estrofem yanlis bilmiyorsam.
Kalinlasmasini neden beklemedi ki doktor?
Hos benim 10mm ken tutmadi:))
Canım arkadaşımızın dediği gibi ilaç veriyorlar ama bu konuda en iyi doktorun sana yol gösterir çünkü rahim kalınlaştırmak için uygulanacak tüm yöntemlerde çok dikkatli olunmalı diye biliyorum.

Canim her doktorun inandigi bir akim var ve onun dogrultusunda ilerliyorlar. O yuzden dusunce ve tedavi farkliliklari olmasi normal. Ama iste bu durumda da dedigin gibi olan bize oluyor.acaba onun dedigi mi dogru digerinin mi diye dusun dur artik:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…