Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Diğer son kalan yumurtamdan haber geldi bugün.. 1. kaliteymiş şükür Allahım..
İçim çok rahatladı, günlerdir kabuslarla uyanıyordum....
Embriyolog zaten 35 yaşın altında olduğum ve ilk tüp bebek denemem olduğu için 1'den fazla embryo transferi yapılamıyordu dedi. 35 yaşın üzerinde ve başarısız en az 2 tüp bebek tedavisi varsa 2'ye izin veriyorlarmış.
1 tane olsun altın gibi olsun.. Çokkk sevindim neticede hepimiz tek yumurtadan olduk. :nazar:

1 tane olsun altın gibi olsun.. Çokkk sevindim neticede hepimiz tek yumurtadan olduk. :nazar:

Evet canım aynen ya.
hiç küçümsemicem, hamdolsun diycem, bu da olmayabilirdi. Şimdiden ona pozitif enerji vermeye başladık bile :) inşallah sizlerin de kaliteli altın gibi embriyolarınız olsun, bebeklere dönüşsün :)

Kizlar yaaa iyi ki varsinizzzz ayni dilden konusuyoruz hepimiz cok egleniyorum vallahi..:-)

Evet bazen kendimi kaptırıp alakalı alakasız insanlara soruyorum, Fsh'ın kaç? Kaç yumurtan oluşuyordu falan filan.. :) ama bir çok insanın bunlardan hiç haberleri bile yok, o yüzden bana da burası iyi geliyor :)

Evet canım aynen ya.
hiç küçümsemicem, hamdolsun diycem, bu da olmayabilirdi. Şimdiden ona pozitif enerji vermeye başladık bile :) inşallah sizlerin de kaliteli altın gibi embriyolarınız olsun, bebeklere dönüşsün :)
Hem oyle hem de artik insanlarin degerlerini yorumlayabilir mertebedeyiz:-) mesela fsh dusuk olup e2 si ucuk olanlar da var..gecen gun asilamayla ilgili forumda biri fsh ve e2 sini soyledi...fsh dusuk e2 yuksek..bir sonraki ay degeri fsh 9 10 arasi e2 daha dusuk.yani aslinda rezerv azalmaya baslamis..kiz engin bilgimden dolayi beni tebrik etti;-)

Evet canım aynen ya.

Istedigimiz bir bebis,ikiz olursa o da kabul. O bebisin de bu yumisden gelmeyecegini nerden bilebiliriz. Uzaktan uzaga konus yumisle:))

Hem oyle hem de artik insanlarin degerlerini yorumlayabilir mertebedeyiz:-) mesela fsh dusuk olup e2 si ucuk olanlar da var..gecen gun asilamayla ilgili forumda biri fsh ve e2 sini soyledi...fsh dusuk e2 yuksek..bir sonraki ay degeri fsh 9 10 arasi e2 daha dusuk.yani aslinda rezerv azalmaya baslamis..kiz engin bilgimden dolayi beni tebrik etti;-)
:) Bende değerlendirme isterim o zaman :)))

Günaydın
bugün gittim klomen sonrası kontrol için 17 mm yumurtam var :KK76:çarşamba çatlatma iğnesi vurulacağım bir haftada düzenli ilişki dedi doktorum
:dua::dua: inşallah sonrasında da bebek haberini alırım. Adet olursan tekrar gel dedi doktorum.

Hayırlı ramazanlar arkadaşlar!
Bu mübarek günlerim hatrına dualarımız kabul olsun, tez zamanda bebekleriz olsun inşallah.

Tüp bebek yaptıran arkadaşlar;
yumurtalarınızın kalitesi nasıldı? Kaç hücreliydi? Bunu sordunuz mu doktorunuza? Değerlerimiz aşağı yukarı aynı olduğu için bizden kaliteli yumişler çıkıyor mu merak ediyorum.

X