Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

montecim boşuna endişeleniyorsun gelmeyecek senin adet. gelecekmiş gibi gelmesi tamamen psikolojik
inşallah canım yaaa, bu sürecin çok sıkıntılı olduğunu çok okudum, idrarda pozitifi görmek yetmiyor ki, kanda ne çıkacak? 2 günde bir kan tasti, düzenli artış olacak mı? 5 haftalıkken kese görünecek mi? 6 haftalıkken kalp atışı duyulacak mı? gebelik çıktıktan sonrası daha sıkıntılı bence

ben de merakla beklemedeyim, regl olacakmışım gibi inceden ağrılarım var, çok korkuyorum reglin gelmesinden, 10 dk da bir wc gidip kontrol ediyorum gelen giden var mı diye
babk bebegımmm inşaallah hamılesındır cok umutlandık hepımız yasadgn duyduları tahmın edebılıyorum adet olursan senın için nasıla bır yıkım olur anlıorm ama öle olmasınnn bosverrr bu ayy bu kadar yaklastık önmzdeki ay dahada yaklasırızz

montecim boşuna endişeleniyorsun gelmeyecek senin adet. gelecekmiş gibi gelmesi tamamen psikolojik
ins
öyle canım yaaa, gelecekse ikisinden biri gelsin ya bebiş, ya regl, ama ikisi de gelmezse sıkıntı var demektir :)

ins

öyle canım yaaa, gelecekse ikisinden biri gelsin ya bebiş, ya regl, ama ikisi de gelmezse sıkıntı var demektir :)
cok streslıde degıldın yoksa öyleydınde bızemı yansıtmadın strestende gelmıo olabılır kürlerin gecıktrcegını sanmıyorum cunku onlarınn zaten başlıca görevi o dengeleri düzenlemek bunun kürlerle alakası yok dıye düşünüyorumm geriye bir de bebiş faktörü kalıo inşaallah odurr

hiç stres yapma kendine canım Rabbim isterse her şey olur, sen de alacaksın bebişini kucağına, hiç panik yapma, rahat ve olumlu ol, stres çok etkili

yok yavrum yaaa, hiç stres yapmadım hatta, biliyorsun adetten önce negatifi görünce önümüzdeki ayın hazırlıklarına başlamıştım bile...

aynennn geriyeee bebiş faktörü kalıo 11 de gtceksın dımı sonucunu almaya bak patron falan dınlemem yanı bu mühimm göbegımız catladı burdaa
telefonla alacağım canım sonucu, doktora yarın sabah gideceğim sonuca göre-pozitifse...

sabah sabah sinirim bozuldu zaten girdim bir özel hastaneye kayıt yaptırdım, dedim ki sonucu ben telefon ya da maille istiyorum, dediler laboratuvara sorun...indim sordum, yok sonucu size veremeyiz doktorunuza verebiliriz randevu al dediler, yahu dedim ben test yaptırıp gidecem doktorum bu hastanede değil, o zaman alamazsınız dediler...ben de mecbur geçen ayki hastaneme gittim dedim testi yapın ben telefonla alayım sonuca göre randevu yazarız, halbuki bu ay o şapşal doktorla devam etmeyeceğim

özeller parayı nerden bulacaklarını şaşırıolar sen sımdı arayabılırsın hastaneyı sonuc cıkmıstır bır saat gec saat verıo onlar ben cok yaşadımm onu bır şansını dene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…