Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bu ay olmadı bende yapammm bu aydan umutsuzummm cok da gaz halındeyım adettenn önce hep böle olur akıntılar da devammmm bat a kaldı 5 gun
Az kaldı canim sabie, bu ay bende de gaz çok oldu ama benimki mide gaziydi, midem gurul guruldu hep

sende pek belirtide olmaddııı yaanıı demedın bızee gögüsler şişmişmiydii
Belirtilere kafayı takmsmaya çalıştım, ama son 1 haftadır gogusler çok sisti, adet olscam diye umursamamistim, doldun dolgun yanı, ağrı sizi hiç yoktu ama goguslerde

Belirtilere kafayı takmsmaya çalıştım, ama son 1 haftadır gogusler çok sisti, adet olscam diye umursamamistim, doldun dolgun yanı, ağrı sizi hiç yoktu ama goguslerde
hadı bakalımmmm aayy bır an önce sabah olsun sabahın ilk ısıklarındaa ıdrar yapıosun tekrarr kahvaltını yapamadan kan testı yaptrman lazm ac mı oluodu o bılmıorm bennn 20 dk ya cıkıodu sonuc dıye bılıorm

Ac- tok frketmiyor canim gebelik testinde, sabah yetişebilirsem sabah, olmadı akşam yaptiririm, sabah bi müşteri randevum var, zaten erken ofiste olmam gerekti, bakacam duruma gore

Bernusum yatiyorum kuzum ben çok opuyorum hepinizi, sabah idrar testi sonucumu yazarım canim, dua edin benim için ben de hepimize edecegim

Kızlar az öncebanyoya gttim neden bbilmiyorum ama göğsünü açıp baktım koltukaltim dan göğsüne kadar ve göğsünün alt taraflarında köyü yeşil damarlar gordum çok korktum ilaçlardan dengm bozuldu birde vajinam ıslak devamlı sildikce akıntı gelio sanki kaygan

kızlar merhaba ben de 26 yaşındayım bu ay ilk defa kadın doğuma genel kontrole gittiğimde fsh değerim 12 küsür çıktı. Doktor sınırda bir değer dedi 10-15 arası olanlara ben hemen bebek öneriyorum beklemeyin dedi. Biz zaten 4 aydır istiyoruz ama nasip olmadı. Eşim de test yaptırdı şükür onda sıkıntı çıkmadı. Ama ben bu durumu öğrendiğimden beri tepkisizleştim. Bazı geceler yalnızken korkuyorum üzülüyorum ya bebeğim olmazsa diye ama her şey rabbim den ona sığınıyorum. Hiç aklımda hamile kalacağım ya da hamile olduğum yok. İnşallah rabbim bizlere de yaşatır o güzel duyguyu :)

Sakin cnm moralimizi bozmuyoruz

Günaydın kızlar, az sonra evden çıkıp kan testine gideceğim, 2-3 saate bebis var mi yok mu tam olarak öğreneceğiz, dua edin benim için. Opuyorum hepinizi, sonucu alır almaz yazarım, merakta kalmayın, optum hepinizi kocaman

D una bir sor canım. İhmal etme.

niye olmasn cnm olurrr takma kafana bu topıkde bırbırımızle tanısınca ne söz verdık umutsuzluk yok karamsarlık yok menapoz yokk bittii
Ah bernacım kanama miktarım ve sürem azaldı. önceden 7 gün sürerdi. şimdi 3 gün sürüyor.

[QUOTgulbil10, post: 43694637, member: 709442"]Ah bernacım kanama miktarım ve sürem azaldı. önceden 7 gün sürerdi. şimdi 3 gün sürüyor.[/QUOTE]
Kuru uzum pekmez ye kiren bul kızılcık diyolar ya onu iç kaynat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…