Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bu test Sonucu senin hamile olduğunu söylüyor eğer öyleyse ne yaptıysam aynısını yapacam.Ama en önemlisi Pozitif olman
aynnennnn kaplıcalara göndercek hepimizi zorlaa :KK70: adet bıtımı kaplıcalara gtmıstı tüplerimn acıldıgını hıssedıorm demıstı de ben sıcakta duramam kı yaaaaaaaaa

Canım benim bence sende hamilesin
.bu grup upurlu.gelin de gülben ve bende hamileyim diyelim inşallah
bizde hamileyiz diyebilecek miyiz?sen yine o duyguyu 1 kez yaşadın ben acaba ömrümde 1 kezde olsa o duyguyu yaşayabilecek miyim? kaan beyle tedavime başladım. bir sürü ilaç ve vitamin desteği verdi.

bizde hamileyiz diyebilecek miyiz?sen yine o duyguyu 1 kez yaşadın ben acaba ömrümde 1 kezde olsa o duyguyu yaşayabilecek miyim? kaan beyle tedavime başladım. bir sürü ilaç ve vitamin desteği verdi.
niye olmasn cnm olurrr takma kafana bu topıkde bırbırımızle tanısınca ne söz verdık umutsuzluk yok karamsarlık yok menapoz yokk bittii

Bu test Sonucu senin hamile olduğunu söylüyor eğer öyleyse ne yaptıysam aynısını yapacam.Ama en önemlisi Pozitif olman
Canim inşallah, ciplak gozle bariz belli, inşallah kanda çıkar ve değerler düzgün artış gösterir, yaptığım her şeyi yazdım biliyorsun, tekrar tekrar anlatirim, yeter ki tutmuş olsun :KK66:

Canim inşallah, ciplak gozle bariz belli, inşallah kanda çıkar ve değerler düzgün artış gösterir, yaptığım her şeyi yazdım biliyorsun, tekrar tekrar anlatirim, yeter ki tutmuş olsun :KK66:
aaynennn cnm inşş kesın hamılesındr sabah kand baktr hemen işe gtmeden zaten gec gıdıo sayılırsın o saatede halletmiş olursun vee hemen gel buraya hamılelık takvımı yapıştrrrrr

Bu arada kızlar tuttuysa bu ay gerçekten kaplıca ve hayittandir, hala aynı şeyi söylüyorum, yarın pozitifi alirsam kanda, tek tek liste yaparım adım adım yaptıklarımı

X