Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

margarını bıraz beklettım ama demmekkı sıcakmıss alt yufkayı onunla ısladım sonradan farkettım fırca pütür pütür hemen döktüm kasede ki sütü yenı yag ve sutten hazırladm onla devam ettım alttakı yufakıyıda atmadım ama ıns bısey olmaz :KK70:
olmaz canım hiç bir şey, rahat ol, sıcaklıkları farklı ise kaynaşamamıştır 2 malzeme

aynenn kaynasamadılar ztn ben bu böğrekde cok talihsizimmm şöle ıstedgm gbı hıc olmuo bu el nasıl yapıo anlamıorm hıcc
uzun zamandır fırında börek yapmadım ben de... gözleme gibi ocakta yapıyorum :) eskiden bu karışıma birazda soda koyup yapardım ben puf puf kabarırdı böreklerim

bir topıkden alıntı kızlar dıkkatımı cekti

hanımlar, belki birine vesile olur, duasını alırım diye yazıyorum. çok istedim ama yenilen bir şey olduğu için çekindim, birinin alerjisi olur falan diye. ama burdan bitkilerden anlayan bir arkadaşım bunların hiçbir zararı yok sen uyarını yap, ama mutlaka yaz çocuk bekleyen onca insan var dedi. onun üzerine yazmak istedim. eğer olursa, güzel haberiniz ve karışımı bana ulaştıran kişi olan kiraz teyzeme duanız beni mutlu eder. karışımın hikayesi şu:
kiraz teyze bizim karşı komşumuz. oğlunun rahatsızlığı nedeniyle torun sahibi olamıyormuş zamanında. gelininin aşılama tedavisi gördüğü sırada bir akrabası bu karışımı veriyor. yumurta çatlatmaya gitmeyip bunu hazırlıyorlar. o ay hamile kalıyor gelini. bir de küçük kızının birkaç yıl çocuğu olmayınca yine bunu yapıp yediriyorlar o da keza hamile kalıyor. şimdi ikisinin de ikişer evladı var. kızı, kendi arkadaşlarına vermiş.5 yıldır çocuğu olmayan 3 arkadaşı hamileydi.tabi çoktan doğurmuşlardır şimdiye kadar.
bana ulaşması ise ben evlenince, kiraz teyze çocuk düşünüyorsan sana verecek bir tarifim var dedi. ben de yazdım, kağıdı da sakladım. işim nedeniyle haziranda yapıp yerim dedim ama mayısta hamile olduğum haberini aldım. ben de eşimin bir arkadaşının eşine verdim. 6 yıldır çocuğu olmuyordu. bir görüşmemiz esnasında tüp bebek denemeleri işe yaramadığı için artık doktorun onu kabul etmediğini, her yolu denediğini söylemişti.bel çektirme mi ne onu bile yaptım olmadı demişti. artık akrabaları o evlerine gittiğinde, bunun çocuğu olmuyor ya nazarı değer deyip bebekleri odalara kaçırdıklarını anlattı. çok üzülmüştüm onun için.karışımdan haberim olunca hemen ona da haber verdim. o ay hamile kaldı ama yemin etti karışımı yapmadığına. her yolu deneyen insan neden bu kadar basit bir şeyi denememişti ve 6 yıldır tüp bebek bile olmadığı halde o ay nasıl hamile kaldı anlamadım ama neyse. taktiri size bırakıyorum, yemin ettiği için kötü düşünmek istemiyorum. sonuçta oğlu 5 aylık oldu bile. eğer ilgilenirseniz size de vereyim tarifini.

25 gr ısırgan tohumu
25 gr üzerlik tohumu
25 gr hardal tohumu
25 gr çörek otu
25 gr çemen tozu
125 gr tatlı badem yağı
1 kg doğal bal
Malzemeler bunlar.bal kesinlikle gerçek bal olacak yalnız.aktarlar tohum yerine toz olarak verebiliyorsa onları tercih edin.tohum verirse tozunu siz çıkarmalısınız.kiraz teyze bunu teflon tavada kavurarak yaptı bir keresinde.
Bütün malzemeleri karıştırıyorsunuz.adetin 7. Gününden başlayarak 7 gün boyunca hem eşiniz hem siz tahta kaşıkla birer tane içeceksiniz.karışıma kesinlikle metal kaşık girmeyecek.
7 gün geçtikten sonra yani toplamda adetinizin 14. Gününden başlayarak 5 gün iliskiye girilecek.
Arkadaşlar, bu karışım özellikle erkeğin sperm kalitesini yükseltiyormuş.kadının da rahim kanallarını açıyormuş.tedavi gördükleri esnada doktor kiraz teyzenin oğluna kendi sormuş sonuçları görünce.ne yaptın da böyle bir fark oldu diye.çünkü yüzde 30'dan 60'a çıkmış.

25 gr ısırgan tohumu
25 gr üzerlik tohumu
25 gr hardal tohumu
25 gr çörek otu
25 gr çemen tozu
125 gr tatlı badem yağı
1 kg doğal bal
Malzemeler bunlar.bal kesinlikle gerçek bal olacak yalnız.aktarlar tohum yerine toz olarak verebiliyorsa onları tercih edin.tohum verirse tozunu siz çıkarmalısınız.kiraz teyze bunu teflon tavada kavurarak yaptı bir keresinde.
Bütün malzemeleri karıştırıyorsunuz.adetin 7. Gününden başlayarak 7 gün boyunca hem eşiniz hem siz tahta kaşıkla birer tane içeceksiniz.karışıma kesinlikle metal kaşık girmeyecek.
7 gün geçtikten sonra yani toplamda adetinizin 14. Gününden başlayarak 5 gün iliskiye girilecek.
Arkadaşlar, bu karışım özellikle erkeğin sperm kalitesini yükseltiyormuş.kadının da rahim kanallarını açıyormuş.tedavi gördükleri esnada doktor kiraz teyzenin oğluna kendi sormuş sonuçları görünce.ne yaptın da böyle bir fark oldu diye.çünkü yüzde 30'dan 60'a çıkmış.
Bunu bi değerlendirelim kızlar :KK66: üzerine konuşalım, ellerine sağlık bernusum

kızlar sımdı baktım adete yakın gelen beyaz veya seffaf akıntı adetın gelecegıne iişsaretmiş yani gebeliğe işaret degilmiş ee malum bnmde o kadar akıntım arttı :S

Burdayım canım ben normal yasantımı yapıyorum arada sizi takip ediyorum. Eşim tüp bebek kesinlikle istemiyor.böyle yani cylo içiyorum sana adet düzenleyici olarak ne verdi
Cylo verdi canim. Yumurta sayısını çoğaltmak için biosteron verdi. Incir kuru de yapabilirsin dedi. Sonraki adetimde tekrar kontrol edecek. Ya o zaman yada ondan sonraki ay sonraki tedaviye başlayacak.

X