Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ama canım benim bunlar hamilelik belirtileri. adetleri düzenliymiş. kahverengi leke geliyor. tek taraflı kasıkta batma, baş dönmesi bunları hep hamilelik belirtileri.
canım yaaa, daha bu belirtiler ne ki sen geçen ay yaşadığım belirtileri görseydin... ama haklısın bunlar hamilelik belirtileri, ama aynı zamanda regl belirtileri ve de psikolojik de olabilen belirtiler.... :KK43:

hımmm tülerden bırı kapalıysa veya ıkısı o zaman dıs gebelık oluo cogunluklaa cnm ama sanmıyorm yınede allah koruusn tabı
Allah korusun canım yaa, şimdi topiklerden okudum da dış gebelik diye de bir şey olunca bende olabilir mi diye düşündüm..işgüzarlık benimki, bi konduramıyorum kendime hamileliği sanırım :p

Allah korusun canım yaa, şimdi topiklerden okudum da dış gebelik diye de bir şey olunca bende olabilir mi diye düşündüm..işgüzarlık benimki, bi konduramıyorum kendime hamileliği sanırım :p
bende kendıme konduramıorm genelde hamılelıgı psıkolojk heralde hem ısteyıp hem konduramamakda ayrı bir tezat tabı olsun sen bunları düşünme yarınna kadar hıcbısey düşünmemeye calıs

neden acaba? google a yaz site çıkınca giriş yap, ben öyle yaptım, hatta şifremi kaydettim her defasında şifre yazmak zorunda kalmayayım diye
valla yaptmm cnm ama olmadı nedense bır daha denerrm bii bu arada bnm cok yogun akıntım var ya beyaz seffaf arasında şaşırdımmm görnce

anlamadımkii bende dun aksam kasıklarma kısa surelı bır sancı grdı ondan sonra akıntılar cogalmaya basladı sanırım adete hazırlık oluyo içerde çalısma var :KK70:
hayırlısı inşallah, am a o adetin gelmez de hamişsindir inşallah canım

X