Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kızlar yaa benden bır beyaz akıntı gelmıs seffaf karısık çok ama şaşırdımmm görunce

ayy kızlar bı alısverıse cıktım dünyam karardı omuzlarım çöktü agrıdan agır tasıdım baya kndıme gelemedım hala surdan suraya kalkcak halım yok kloumu kaldıramuııorm valla

yok canım bekliyeceğim, reglimden 1 gün önce yaptım negatifti, negatifi görmek hoş olmuyor, yarın sabah idrar testi yaparım artık, zaten şu an bulunduğum ortamda da yapabilmem imkansız
yanı bısey sölımmı şaşkınım regl olmamana kahverengı lekelenmeye ztn normalde bır hafta önce olan yerlesme kanaması regl tarıhınede denk gelebılıomus okudum bı yerde az önce

yanı bısey sölımmı şaşkınım regl olmamana kahverengı lekelenmeye ztn normalde bır hafta önce olan yerlesme kanaması regl tarıhınede denk gelebılıomus okudum bı yerde az önce
ben de çok şaşkınım tatlım hiç değişmez benim adet tarihim ve tam adet günümde dün akşam kahverengi pıhtı gibi lekelenmem oldu, dedim geliyor adet... sonra kesildi, şu an hiç bir şey yok... sadece sağ kasıkta batma ve aşırı derecede baş dönmem var yaa, Allah korusun dış gebelik falan olmasın

ayy allah korusun hsg cektrmısmısydn sen tüplerin acıksa olmazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…