Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aynenn öle cnm benmde gecen ay bu zamanlar hep kasıklarımda agrı vardı bu ay hıc yok sadece yumurta buyurken ve de catlarken olmustu dahada olmadı neden acaba
her şey psikolojik benim geçen ayki belirtilere baksan bu kesin hamile hatta ikiz üçüz galiba bu nasıl belirti görmek derdin, fos çıktı... buüne kadar kasık ağrısı vardı bende, bugün hiç yok, her şey normale döndü yine :KK43:

bazen ben de aynı şeyi düşünüyorum hiç geçmiş testleri vermesem ve değerlerim bu ay düşmüş olsa ne olacak menopozdan çıkmış mı sayılacam? menopozun, tüp bebeğin adı bile geçmeyecek, git çalış diyecek....
Belkide daha iyi gelecek...kafandan onlar gitmiş olacak ve belkide hamile kalacaksın...herşeyin başı moral sonuçtaHoppa

her şey psikolojik benim geçen ayki belirtilere baksan bu kesin hamile hatta ikiz üçüz galiba bu nasıl belirti görmek derdin, fos çıktı... buüne kadar kasık ağrısı vardı bende, bugün hiç yok, her şey normale döndü yine :KK43:
ben bayadır normalim hadı bakalım hayırlısı neler olcak

bizimde bi köpeğimiz var dogo argentino cinsi bebeklıkten aldık onu eşim büyüttü cocugum o bnm dıyıp duruo aksam onun için gece gündüzz uykusuz kaldı eve bıle gelmedıgı oldu o derece sinirlerimi bozdu aksam dedm bırak o cocuguda biz yapalım bi çocuk

Slm kızlar nasılsınız? soğan küründe bugün 10. günüm. kahverengi lekelenme epeyce azaldı. midemde şiddetli ağrı ve yanma var. daha 5 günüm var. sizce bırakmalı mıyım yoksa devam etmeli miyim*

Slm kızlar nasılsınız? soğan küründe bugün 10. günüm. kahverengi lekelenme epeyce azaldı. midemde şiddetli ağrı ve yanma var. daha 5 günüm var. sizce bırakmalı mıyım yoksa devam etmeli miyim*
5 gün kalmış devam et bence tatlım, soğan yakar, ağrıda yapar hele gastrit, reflü ya da ülser falan varsa ama bu kadar dayanmışsın, sonunu gör derim, yani ben olsam sonunu getirirdim

bizimde bi köpeğimiz var dogo argentino cinsi bebeklıkten aldık onu eşim büyüttü cocugum o bnm dıyıp duruo aksam onun için gece gündüzz uykusuz kaldı eve bıle gelmedıgı oldu o derece sinirlerimi bozdu aksam dedm bırak o cocuguda biz yapalım bi çocuk
oyyy köpüşşş çok severim ben de... iyi demişsin, lafı sokmuşsun

oyyy köpüşşş çok severim ben de... iyi demişsin, lafı sokmuşsun
evettt nolduu aksam konustukkk işte dedımm önmüzdeki ay doktora gtmemı istiomusun dedım nıye nolduki dedı dedım olan ortada bosu bosuna gtmym bana sıkıntı cıkartcaksan gtmıcem dedım git dedı bende enerjımı toplarım hem dedı bak 6 gün oldu bugun biz beraber olmadık regle 8 gün var ve adet olsam 5 gun surse nerden baksak 20 gün eder ilşki olmasn özle dedım heveslen adet bitince baslarız dedmm

aayy aynen kımler kımler kalmıss :d bnmde ğöğüslerim kaşınıo prolaktinden zor tutuorm kndımı meme ucunun uyarılmaması lazm prolaktin yukselıo yoksa
kızım yaaa bu da hamişlik belirtisi, var bu ay senden sanırım bebiş yaaa, ay hadi inşallahhhhh

yarın adetimin 21. günü. sütle maydanozu yarın mı kaynatıp buharına oturmak adetin 21. gün müydü?

X